قیمت مسکن ۱۰ تا ۱۲ درصد پایین آمده است

30/08/1400 03:01:00 ب.ظ

قیمت مسکن ۱۰ تا ۱۲ درصد پایین آمده است رییس اتحادیه مشاوران املاک: در مرکز و جنوب شهر تهران قیمت مسکن ۱۰ تا ۱۲ درصد کاهش یافته و تا پایان سال افزایش قیمت نخواهیم داشت.

رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: در مرکز و جنوب شهر تهران قیمت مسکن ۱۰ تا ۱۲ درصد کاهش یافته و تا پایان سال افزایش قیمت نخواهیم داشت. وی افزود: اگر برخی افراد مصاحبه‌هایی که منجر به ایجاد تنش می‌شود را انجام ندهند بازار در ثبات و آرامش می‌ماند. بانک مرکزی و مرکز آمار هم از ارایه آمارهای افزایشی خودداری کنند.

اگر اجازه بدهند بازار مسکن راه خودش را پیدا می‌کند و بر اساس نظام عرضه و تقاضا قیمت مسکن کنترل می‌شود.

رییس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه تا پایان سال افزایش قیمت در بازار مسکن نخواهیم داشت، تاکید کرد: خوشبختانه قیمتها روند کاهشی داشته و از حدود هشت ماه قبل بازار در ثبات و آرامش قرار گرفته است. با توجه به تجربه ادوار گذشته انتظار داریم این روند بین ۲ تا ۴ سال طول بکشد اما به متقاضیان مصرفی توصیه می‌کنیم خرید خود را انجام دهند.

خسروی با اشاره به پرش قیمت مسکن در سالهای ۶۸، ۷۶ و ۹۲ خاطرنشان کرد: بعد از بازه‌های مذکور قیمت مقداری افت کرد اما ریزش چندانی نداشت. در جهش سال ۹۹ نیز همین‌گونه خواهد بود. در ۸ ماه اخیر قیمتها رو به پایین بوده اما طبیعتا نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم درب خانه ما را بزنند و سند یک آپارتمان را تقدیم‌مان کنند! تاکید می‌کنم مقطع فعلی زمان مناسبی برای خریداران مصرفی است. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

دکتر مخبر: دولت با جدیت در تلاش است تا مشکل زاینده رود را حل کندمعاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه دولت با جدیت در تلاش است تا مشکل زاینده رود را به هر نحو ممکن حل کند، تصریح کرد: امروز به وزرای نیرو و جهاد کشاورزی دستور دادم که به سرعت برای حل این مشکل تدابیری بیاندیشند. کسخل تازه دستور داده تدابیری بیاندیشند!!! با پرداخت شاخ و برگ مسائل، علت درمان نشود. برید از جلیلی بپرسید راه حلش برای معضل کم آبی چیه؟!

حداکثر قیمت مصوب 83 کالای اساسی اعلام شد- اخبار کشاورزی - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimحداکثر قیمت مصوب ۸۳ کالای_اساسی اعلام شد وزارت جهاد کشاورزی حداکثر قیمت مصوب ۸۳ کالای اساسی شامل روغن، مرغ، تخم مرغ، نان، شیر و فرآورده لبنی و برنج را اعلام کرد

نسخه اصلی قانون اساسی ایالات متحده به قیمت ۴۳ میلیون دلار فروخته شد‍‍‍یکی از نسخه های اصلی قانون اساسی ایالات متحده متعلق به سال ۱۷۸۷، پنجشنبه شب به قیمت ۴۳ میلیون دلار در حراجی ساتبیزدر نیویورک به فروش رفت. Nasr Man Allah and Fatah al-Quraib, Andshrasabrin, Bashar al-Momenin, or Hussein Jan Shaheed

کاهش قیمت بلیت هواپیما از فرداکاهش قیمت بلیت هواپیما از فردا با توافق صورت گرفته بین ایرلاین‌ها و وزارت راه و شهرسازی برای کاهش قیمت بلیت هواپیما، نرخ‌های جدید از فردا (اول آذرماه) اجرایی می‌شود.

حضور شبانه‌روزی قرارگاه ‌مدینه ‌سپاه در مناطق زلزله‌زده/ از توزیع 655 تخته چادر تا ‌تعمیر و ‌بازسازی واحدهای مسکونی + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim🎥 حضور شبانه‌روزی قرارگاه ‌مدینه سپاه در مناطق زلزله‌زده فرمانده قرارگاه منطقه‌ای مدینه منوره نیروی زمینی سپاه از توزیع ۶۵۵ تخته چادر در بین زلزله زدگان بخش فین توسط این قرارگاه خبر داد

جمعیت سیستان و بلوچستان را تا افق ۱۴۲۴ به ۴ میلیون نفر می‌رسانیم/ افزایش ۲۵ برابری جمعیت مکران/ توقف توسعه صنایع در مناطق کم‌آبرییس امور برنامه ریزی، نظارت و آمایش سرزمین سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: طبق سند آمایش حوزه سیستان و بلوچستان استعداد جمعیت پذیری حداقل ۴ میلیون نفری را دارد اما در حال حاضر جمعیت این منطقه حدود ۱.۴ میلیون نفر است.