قیمت نفت برنت به 58.74 دلار رسید

07/10/2019 09:58:00 ق.ظ

برنت, نفت

قیمت نفت برنت به 58.74 دلار رسید

07.10.2019آنکارا/ خبرگزاری آناتولیقیمت هر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز دوشنبه 7 اکتبر 2019 ساعت 09:17 دقیقه (به وقت ترکیه) با کاهش 0.3 درصدی به 58 دلار و 74 سنت رسید.همچنین هر بشکه نفت خام وست تگزاس آمریکا (WTI) نیز هم‌ اکنون به بهای 52.85 دلار داد و ستد می شود.

این در حالی است که معاملات نفت برنت روز جمعه گذشته در بالاترین میزان به قیمت 59.47 دلار به فروش رفت و با قیمت 58.94 دلار پایان یافت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

یک‌هفته پس از جان‌ باختن مهسا‌ امینی؛ پلوسی: «صدای شجاعانه مردم ایران در سراسر جهان شنیده شد»

همزمان سپاه پاسداران اعتراض‌ها را «توطئه دشمن» دانسته و از لزوم برخورد قوه قضائیه با «عوامل و گردانندگان» تظاهرات‌های خیابانی خبر داده است. منابع مختلف داخلی تاکنون بازداشت ده‌ها شهروند از جمله چندین فعال و خبرنگار را تائید کرده اند. ادامه مطلب >>

افزایش ۱۵ میلیونی قیمت مزدا NEW/ خودروهای خانگی به حداقل رسیدعضو اتحادیه نمایشگاه‌داران گفت: نکته جالب، جهش ۱۵ میلیونی قیمت مزدا new بود به طوریکه می‌توان گفت هیچ نمایشگاه‌دار و فروشنده خودرویی انتظار این افزایش را نداشت زیرا هیچ عامل اقتصادی یا حتی روانی وجود نداشت که قیمت یک خودرو سواری تولید داخل بخواهد این مقدار افزایش پیدا کند.

قیمت ارز ثابت ماندثبات در بازار ارز ادامه دارد بانک‌ها امروز (۱۳ مهرماه) هر دلار آمریکا را ۱۱ هزار و ۳۴۲ تومان و هر یورو را به قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۴ تومان خریدند

هزینه‌های تحریم ایران برای غرب/ نرخ کرایه نفتکش رکورد 12 میلیون دلار را شکست- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimنرخ نفت کش ها برای حمل نفت خام آمریکا به آسیا همچنان رو به افزایش است و هزینه کرایه یک نفت کش در روز پنج شنبه به رکورد 12 میلیون دلار رسید.

ایران 3 - استرالیا یک/ برتری ایران در گام چهارمجام‌جهانی والیبال 2019 ژاپن؛ ایران 3 - استرالیا یک/ برتری ایران در گام چهارم

افزایش ۱۵ میلیونی قیمت مزدا NEW/ خودروهای خانگی به حداقل رسیدعضو اتحادیه نمایشگاه‌داران گفت: نکته جالب، جهش ۱۵ میلیونی قیمت مزدا new بود به طوریکه می‌توان گفت هیچ نمایشگاه‌دار و فروشنده خودرویی انتظار این افزایش را نداشت زیرا هیچ عامل اقتصادی یا حتی روانی وجود نداشت که قیمت یک خودرو سواری تولید داخل بخواهد این مقدار افزایش پیدا کند.

فاز ۱۱ به طور کامل به پتروپارس واگذار شد/ آخرین وضعیت توسعه فرزاد B/ عده‌ای نمی‌خواهند مردم آرامش ذهنی داشته باشندوزیر نفت : فاز ۱۱ به طور کامل به پتروپارس واگذار شد/ CNPC کلا از فاز ۱۱ کنار گذاشته شد/ عده‌ای نمی‌خواهند مردم آرامش ذهنی داشته باشند

هر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز در بازارهای جهانی با قیمت 58.حسین رسولی فعال بازار خودرو در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا در خصوص وضعیت بازار خودرو در هفته گذشته گفت: هفته گذشته نیز بازار تحت تاثیر کاهش خودروهای عرضه شده از سوی خودروسازان روند صعودی به خود گرفت که این امر در خودروهای ۲۰۶ سمند و پژو ۲۰۰۸ و ساندرو بیش از همه نمود داشت.به گزارش ایسنا، ثبات در بازار ارز ادامه دارد و بر همین اساس بانک‌ها امروز (۱۳ مهرماه) هر دلار آمریکا را ۱۱ هزار و ۳۴۲ تومان و هر یورو را به قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۴ تومان می‌خرند.اس کی انرژی، پالایشگاه بزرگ کره جنوبی در اوایل همین هفته سوپرنفتکش ماکسیم را برای حمل نفت خام آمریکا به کره جنوبی در نوامبر با 10 میلیون دلار کرایه کرد ولی این قیمت حالا تغییر کرده است.

74 دلار داد و ستد شد. 07.۵ میلیون، پژو ۲۰۶ حدود ۳ میلیون، سمند ۳ میلیون پژو ۲۰۰۸ نزدیک به ۵ میلیون افزایش داشته است و بیشترین افزایش نیز مربوط به مزدا new با ۱۵ میلیون تومان است.10. نرخ ارز در صرافی‌های بانک اما صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نیز قیمت خرید دلار را ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان و قیمت فروش آن را ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به هفته گذشته ثابت بوده است.2019 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی قیمت هر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز دوشنبه 7 اکتبر 2019 ساعت 09:17 دقیقه (به وقت ترکیه) با کاهش 0. از طرف دیگر اگر این روند کاهش عرضه ادامه داشته باشد پیش‌بینی می‌شود که این هفته نیز قیمت‌ها روند صعودی به خود بگیرد.3 درصدی به 58 دلار و 74 سنت رسید.  نرخ حمل و نقل کشتی ها پس از حمله ماه گذشته به تاسیسات نفتی عربستان بالا رفته بود.

همچنین هر بشکه نفت خام وست تگزاس آمریکا (WTI) نیز هم‌ اکنون به بهای 52. آن هم در حالیکه قیمت دلار چند ماه است که ثابت مانده یا حتی کاهش پیدا کرده است.85 دلار داد و ستد می شود. این در حالی است که معاملات نفت برنت روز جمعه گذشته در بالاترین میزان به قیمت 59.۵ میلیون                             پژو ۲۰۶ فول  ۸۰ میلیون ساندرو اتومات ۱۷۵ میلیون                             ساندرو استپ وی ۱۸۵ میلیون پرشیا  ۹۲ میلیون                                         سمند ۷۷ میلیون ال ۹۰ دنده ای ۱۳۰ میلیون                              ال ۹۰ اتومات  ۱۶۰ میلیون جک S۵اتومات ۲۵۰ میلیون                             جک S۳ اتومات ۱۷۵ میلیون.47 دلار به فروش رفت و با قیمت 58.94 دلار پایان یافت.  از زمان برداشته شدن ممنوعیت صادرات نفت آمریکا در اواخر 2015، صادرات نفت خام این کشور افزایش یافته است.

به باور کارشناسان، قیمت نفت خام برنت از لحاظ فنی در محدوده 60.30 - 59.68 دلار پشتیبانی شده و در محدوده 58.16 - 58.22 دلار نیز مقاومت خواهد کرد..

.