قیمت نفت برنت به 68.90 دلار رسید

26/06/1398 10:16:00 ق.ظ

17.09.2019 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی در پی حملات پهپادی به تاسیسات نفتی عربستان سعودی قیمت هر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز سه شنبه 17 سپتامبر 2019 از ساعت 09.27 دقیقه (به وقت ترکیه) با افزایش 1.24 درصدی به 68 دلار و 90 سنت رسید.

همچنین هر بشکه نفت خام وست تگزاس آمریکا (WTI) نیز هم‌ اکنون به بهای 62.48 دلار داد و ستد می شود. این در حالی است که معاملات نفت برنت روز گذشته در بالاترین میزان به قیمت 69.82 دلار به فروش رفت و با قیمت 68.05 دلار پایان یافت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

پس از حملات به پالایشگاه‌های عربستان| قیمت نفت خام برنت ۱۹ درصد افزایش یافت♦️پس از حملات به پالایشگاه‌های عربستان| قیمت نفت خام برنت ۱۹ درصد افزایش یافت ⚡️پس از حملات به پالایشگاه‌های عربستان قیمت نفت صعود کرد و نفت خام برنت بیشترین درصد افزایش قیمت اواسط معاملات بعد از جنگ خلیج فارس در سال ۱۹۹۱ را تجربه کرد. فرض کنیم ایران توانست ۱۹% قیمت نفت خام را تغییر بدهد، سوال اینجاست، حالا ایران توانایی چی کارهای دیگر را دارد؟ همین

حمله به تاسیسات نفتی عربستان؛ قیمت نفت به بالاترین حد در ۴ ماه اخیر رسیدبا آغاز به کار بازارهای نفت و دو روز پس از حمله به تاسیسات نفتی عربستان سعودی که تولید نفت این کشور را دچار اختلال جدی کرده، گزارش‌ها حاکی از افزایش ۲۰ درصدی قیمت هر بشکه نفت خام و احتمال بالاتر رفتن بهای نفت است. حملات روز شنبه به تاسیسات نفت عربستان عرضه بیش از ۵ درصد نفت جهانی را مختل کرده است. چه بد حالا بنزینتون گرون میشه اگه نمیخواهید بنزین گرون شه از ج.ا دفاع نکنید حمله توسط پهپادهای اسرائیلی بوده است‼️‼️‼️

حمله به تاسیسات نفت عربستان؛ آمریکا 'آماده' استفاده از ذخیره استراتژیک نفت خود استکلی‌آن کانوی مشاور کاخ سفید می‌گوید وزارت انرژی آمریکا آماده است در صورت لزوم، برای تثبیت بازار بخشی از 'ذخایر استراتژیک نفت' آمریکا را روانه بازار کند. شورشیان حوثی یمن که با نیروهای ائتلاف به رهبری عربستان در جنگ هستند مسئولیت حمله با 'ده پهپاد' به پالایشگاه‌ بقیق و میدان نفتی خریص عربستان را بر عهده گرفته‌اند اما آمریکا می‌گوید این حملات کار ایران بوده است. ایران این موضوع را تکذیب می‌کند.

پیش‌بینی کارشناسان انرژی: قیمت نفت افزایش زیادی خواهد یافت | DW | 15.09.2019پس از حمله پهپادی حوثی‌های یمن به تاسیسات نفتی عربستان سعودی تولید نفت در این کشور به میزان نصف کاهش یافته است. به نظر کارشناسان انرژی این موضوع می‌تواند قیمت نفت را در بازارهای انرژی به میزان زیادی افزایش دهد.

جهش ۲۰ درصدی قیمت برنت پس از حملات نفتیجهش ۲۰ درصدی قیمت برنت پس از حملات نفتی قیمت نفت روز دوشنبه در واکنش به حملات پهپادی علیه تاسیسات نفتی عربستان سعودی که معادل پنج درصد از عرضه جهانی را مختل کرد، جهش پیدا کرد.

افزایش بی‌سابقه قیمت نفت از زمان اشغال کویت تاکنوندو روز پس از حمله_پهپادی علیه تاسیسات نفتی عربستان سعودی و کاهش شدید تولید نفت این کشور، با بازگشایی بازارهای جهانی، قیمت نفت ۲۰درصد افزایش یافت و به بشکه‌ای بیش از۷۱ دلار رسید. این شتاب در افزایش قیمت نفت، بالاترین میزان طی سه دهه اخیر ارزیابی شده است. سه دهه؟ ده سال قبل تا ۱۷۰ دلار هم رسید! آخوندها همه دار و دسته خودشون رو فرستادند فرنگ! ملت هم که مسخ شدند و انگار به مرگ تدریجی همه چیز عادت کردند، ولی در این اوضاع حکومت قرون وسطایی تروریست خوب ذاتشان را به جهانیان عرضه میکند 😐🚶 حالا کجاش رو دیدی برو رو صد دلار