قیمت نفت برنت به 63.02 دلار رسید

20/06/1398 09:51 ق.ظ

هر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز در بازارهای جهانی به قیمت 63.02 دلار داد و ستد شد.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی قیمت هر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز چهارشنبه 11 سپتامبر 2019 در ساعت 09:05 دقیقه (به وقت ترکیه) با کاهش 0.

قیمت هر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز چهارشنبه 11 سپتامبر 2019 در ساعت 09:05 دقیقه (به وقت ترکیه) با کاهش 0.11 درصدی به 63.09 دلار رسید. همچنین هر بشکه نفت خام وست تگزاس آمریکا (WTI) نیز هم‌ اکنون به بهای 57.79 دلار داد و ستد شد.

این در حالی است که معاملات نفت برنت روز گذشته در بالاترین میزان به قیمت 63,32 دلار به فروش رفت و با قیمت 63,01 دلار پایان یافت.

ادامه مطلب:
aa_persian »

قیمت نفت برنت به 62.20 دلار رسید

قیمت نفت برنت به 63,03 دلار رسیدهر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز در بازارهای جهانی با قیمت 63,03 دلار داد و ستد شد. - خبرگزاری آناتولی

علی چگنی: هند به خرید نفت خود از ایران ادامه دهدسفیر ایران در هند: اگر هند به روابط تجاری عادی ادامه ندهد، ایران به بازارهای دیگری برای واردات روی خواهد آورد امیدوارم هند که خرید نفت از ایران را از سربگیرد هند می‌داند که تحریم‌های یکجانبه از طرف سازمان ملل نمی‌آیند و تنها از سوی آمریکا اعمال شده‌اند

معاون وزیر انرژی ایالات متحده: نگران خرید نفت ایران از سوی چین هستیممعاون وزیر انرژی ایالات متحده: نگران خرید نفت ایران از سوی چین هستیم اظهار نظر معاون وزیر انرژی آمریکا در حاشیه کنفرانس انرژی در امارات متحده عربی مطرح شده است. آمریکا صنایع نفت ایران را در تحریم کامل و بدون معافیت قرار داده است.

بریتانیا سفیر ایران را بر سر انتقال نفت به سوریه احضار کرد؛ لندن: موضوع نفتکش آدریان دریا۱ را در سازمان ملل طرح می‌کنیمبریتانیا سفیر ایران را بر سر انتقال نفت به سوریه احضار کرد؛ لندن: موضوع نفتکش آدریان دریا۱ را در سازمان ملل طرح می‌کنیم جبل الطارق این نفتکش را که پیشتر «گریس۱» نام داشت، مدتی توقیف کرده بود، اما بعد از وعده های ایران، آن را رها کرد.

آیا روزی «نفت» از سیطره پیمانکاران خارج می‌شود؟ / کار بدون حق مسکن و کارانه و با تحمل کیفیت بد غذا!انتقاد از عملکرد پیمانکاران، هر روز از بلندگوهای مختلف به گوش می‌رسد؛ نمایندگان مجلس بارها به این مساله اعتراض کرده‌اند؛ اما مشخص نیست این اعتراض چه زمانی قرار است از یک گفتمان انتقادیِ صرف خارج شود و جامه‌ی عملگرایی به تن کند؛ مشخص نیست نمایندگان که گاه و بیگاه به حضور پیمانکاران معترض می‌شوند، چه برنامه‌ زمانی مشخص و نقشه راهی برای حذف پیمانکاران در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و به خصوص پارس جنوبی دارند؟ آیا روزی «نفت» از سیطره پیمانکاران خارج می‌شود؟! خصوصی سازی شده اصل ۴۴ ، پَر، فقط یه گوشه میزنیم برای اینکه اولین رسانه ٔ ایرانی‌ هستین که از زمان مصدق تا امروز ،در این مورد‌ چیزی گفتین ، سئوال : روز ۲۹ اسفند در تقویم ما چه روزیست؟ روز ملی شدن 'صنعت' نفت، نه منابع یا ذخایر نفت ، یعنی چی؟ یعنی یکعده زرنگ زاده !‌ تا ابد انگلند نه دیگه تجربه نشون داده خارج نمیشه تا چندتا اسماعیل بخشی دیگه h نرن زندان البته برن بازم فرقی نداره

هر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز در بازارهای جهانی به قیمت 63.02 دلار داد و ستد شد.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

قیمت هر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز چهارشنبه 11 سپتامبر 2019 در ساعت 09:05 دقیقه (به وقت ترکیه) با کاهش 0.11 درصدی به 63.09 دلار رسید.

همچنین هر بشکه نفت خام وست تگزاس آمریکا (WTI) نیز هم‌ اکنون به بهای 57.79 دلار داد و ستد شد.

این در حالی است که معاملات نفت برنت روز گذشته در بالاترین میزان به قیمت 63,32 دلار به فروش رفت و با قیمت 63,01 دلار پایان یافت.

به اعتقاد کارشناسان قیمت نفت خام برنت از لحاظ فنی در محدوده 63.10-63.03 دلار پشتیبانی شده و در محدوده 62.63-62.77 دلار نیز مقاومت خواهد کرد.