قوی ترین نیروهای مسلح را داریم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 70 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 31%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس سازمان بسیج: *قوی‌ترین نیروهای مسلح را داریم *براساس آمار مؤسسات مطالعاتی راهبردی در دنیا ما جزء کشورهای حاضر در رتبه‌های برتر هستیم *امارات عددی نیست که آمریکا به آن تکیه کند *آیا در امارات پدیده‌ای به نام جمعیت وجود دارد؟

سردار غلامرضا سلیمانی روز چهارشنبه در جمع گروهان‌های نمونه اقشار بسیج سپاه ناحیه غدیر تبریز اظهار کرد: از همان روزهای آغازین دفاع مقدس این فرزندان دلیر خطه آذربایجان بودند که در میدان نبرد حاضر شدند.

وی گفت: بدون تردید انقلاب اسلامی با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی در یک سرزمین حساس و در یک موقعیت جغرافیایی ویژه یعنی ایران، مسیر تاریخ بشریت را تغییر داد و در مقابل نظام دوقطبی حاکم در آن زمان یعنی اتحاد جماهیر شوروی و هم‌پیمایانش و از طرفی دیگر نظام سلطه غربی که مدتها حاکم بودند، یک گفتمان جدید ایجاد کرد.

وی افزود: اولین اتفاق بزرگ این بود که یک کشور و سرزمین حساس که قبلا به عنوان بزرگترین حامی منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه غرب آسیا بود، از زیر سلطه غرب خارج شد و تحت بیرق اسلام قرار گرفت و دنیای استکبار با چالشی بزرگ مواجه شد و همین موضوع باعث شد تا نظام سلطه برای اینکه مانع پیشرفت بشریت باشد، وارد عمل شد و از دو سال قبل از آغاز جنگ تحمیلی، علیه مردم و نظام توطئه کرد.

وی در ادامه سخنان خود به نقش ویژه رهبری ولی‌فقیه در انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: نباید مدیریت الهی ولی فقیه فراموش شود. امام خمینی در تلویزیون فرمودند« دزدی آمده سنگی انداخته و ملت ایران سیلی محکمی به صورت صدام خواهد زد.» درصورتی که اگر این جنگ در هر کشور دیگری اتفاق می افتاد، رهبرانش عملکرد متفاوتی از خود نشان می‌دادند.

سردار سلیمانی به حضور رزمندگان آذربایجان در روزهای آغازین دفاع مقدس نیز اشاره کرد و گفت: در همان سال اول دفاع مقدس این مردم عزیز و فرزندان دلیر خطه‌ی آذربایجان بودند که در جبهه سوسنگرد در مقابل دشمن ایستادند و در خرمشهر نیز که در اختیار دشمن بود حاضر شدند و یک نبرد عاشورایی انجام دادند و با تاسی از امام حسین به میدان نبرد رفتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عقلش نمیرسه امریکا به امارات تکیه نکرده، امارات به امریکا تکیه کرده.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در روسیه؛ شناسایی 5509 بیمار جدید در یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کشته‌ شدن قاسم سلیمانی در عراق، «انتقام سخت» در آفریقای جنوبی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فلسطین: آنچه در کاخ سفید اتفاق افتاد هرگز عامل برقراری صلح در منطقه نخواهد شدفلسطین: آنچه در کاخ_سفید اتفاق افتاد هرگز عامل برقراری صلح در منطقه نخواهد شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفیر ایران در کابل: تهران از تلاش‌ها برای تامین صلح پایدار در افغانستان حمایت می‌کندسفیر ایران در کابل در دیدار با رئیس شورای عالی مصالحه ملی افغانستان گفت که تهران از مذاکرات صلح برای تامین ثبات پایدار در این کشور حمایت می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روانچی: در دفاع مشروع در برابرهرگونه ماجراجویی احتمالی آمریکا، لحظه‌ای تردید نمی‌کنیمروانچی در نامه‌ای به دبیر کل سازمان ملل: *اتهامات و تهدیدات اخیر ترامپ، نقض منشور ملل متحد بوده *شورای امنیت از آمریکا بخواهد به تهدیدها و سیاست‌های بی قید و بندش پایان دهد *در دفاع مشروع در برابرهرگونه ماجراجویی احتمالی آمریکا، لحظه‌ای تردید نمی‌کنیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انفجار بمب در بازاری در ولایت تخار افغانستان 2 کشته به جا گذاشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »