قوه قضائیه ایران: روح‌الله زم به اعدام محکوم شد

10/04/1399 11:12:00 ق.ظ

30.06.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه ایران اعلام کرد که حکم اعدام روح الله زم، مدیر کانال تلگرامی آمدنیوز (صدای مردم) صادر شده است.

به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، وی افزود: از آنجا که رسیدگی به اتمام رسیده، حکم مبنی بر محکومیت زم صادر شده است و گرچه ما در ایام غیرقطعی جزییات آن را نمی گوییم ولی پرونده ای بود که در راستای ماده 355 آیین دادرسی کیفری اجازه انتشار جریان دادگاه اخذ شده بود می‌توانیم جزییات ان را بگوییم‌.

اسماعیلی در ادامه موارد اتهامی روح‌الله زم را «مصادیق افساد فی الارض» دانسته و گفت: در مورد چند مورد اتهامی که افساد فی الارض نبود به مجازات حبس محکوم شده که این حکم غیرقطعی و قابل فرجام خواهی است و چنانچه از ناحیه ایشان فرجام خواهی شود پرونده به دیوان عالی ارسال می‌شود.

گفتنی است سپاه پاسداران ایران 22 مهر 98 (14 اکتبر 2019) با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که روح الله زم، مدیر کانال تلگرامی آمدنیوز را بازداشت کرده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

پرونده فساد در قوه قضائیه؛ جزئیات انتقال آپارتمان‌های لوکس روما به اکبر طبری‎‌در ادامه رسیدگی به پرونده فساد در قوه قضاییه ایران که متهم اصلی آن اکبر طبری است، جزئیات انتقال چند آپارتمان شیک و گران در شمال تهران به عنوان موارد اتهامی مقام سابق قضائی مطرح شد، از جمله واگذاری سه واحد آپارتمان برج روما و یک آپارتمان ششصد متری در برج نزدیک فلورا در شمال تهران.

مشکل گرانی مسکن تنها با اقدامات وزارت شهرسازی حل نمی‌شود/ قوه قضائیه باید وارد عمل شود/ دریافت مالیات از خانه‌های خالی را اجرایی کنیمیک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: واقعیت تلخی در کشور به نام گرانی افسار گسیخته مسکن امروز وجود دارد که فشار زیادی را اقشار آسیب‌پذیر که شرایط مناسبی ندا‌رند،‌ وارد کرده است.

پایان مبارزه با فساد در قوه قضاییه؛ آیت‌الله خامنه‌ای قدرت را چگونه متوازن می‌کند؟آیا دستورالعمل و سخنان رهبر ایران به معنای ادامه حیات راست سنتی، پایان کارزار فعلی مبارزه با فساد و پیشگیری از قدرت گرفتن بیشتر ابراهیم رئیسی است؟ روز گذشته، آیت‌الله خامنه‌ای، از تعدی و اتهام‌زنی به بزرگان پاکدست انتقاد کرد و رئیس پیشین دستگاه قضایی را آغازگر کارزار مبارزه با فساد خواند. ساعتی پس پایان سخنرانی آیت‌الله خامنه‌ای، آقای لاریجانی هم با انتشار بیانیه‌ای از الطاف پدرانه و حکیمانه او تشکر کرد.

روابط بسیار صمیمانه و نزدیک بین سه قوه، تنها راه است و راه دومی وجود نداردرئیس جمهور روابط بسیار صمیمانه و نزدیک بین سه قوه را تنها راه رسیدن به موفقیت و پشت سر گذاشتن مشکلات کشور دانست و با تاکید بر اینکه در این موضوع راه دومی وجود ندارد، اظهارداشت: امروز به رغم مشکلات تحریم و عوارض ناشی از بیماری عالمگیر کرونا، نیاز به استقراض خارجی و استقراض از بانک مرکزی نداریم اما نیازمند وحدت، تعاون و یاری یکدیگر هستیم.

اسماعیلی: روح‌الله زم به اعدام محکوم شد/تصویر جسد منتسب به منصوری به ایران ارسال شد/هنوز درباره قتل یا خودکشی ابهام داریم- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimروح‌الله_زم به اعدام محکوم شد سخنگوی قوه قضائیه: دادگاه ۱۳ مورد از اتهامات زم را از مصادیق افساد فی‌الارض تشخیص داده و برای وی حکم اعدام صادر کرده است که البته این حکم قطعی نیست

روح‌الله زم به اعدام محکوم شدسخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد که حکم اعدام روح الله زم صادر شد.