قوانین اصلاح نشود، محروم می شویم

21/05/1398 08:59:00 ب.ظ

- آیین‌نامه انضباطی جدید فیفا ابلاغ شده آیین‌نامه‌ای که با توجه به قوانین فوتبال ایران هر بندش می‌تواند محرومیت جدی را برای ایران به همراه داشته باشد - یکی از اساسی‌ترین نکات جدید آیین‌نامه، بندهای صریحی درباره رعایت کردن حقوق بشر در زمینه فوتبال است 📹:

آیین‌نامه جدید انضباطی فیفا به فدراسیون فوتبال ابلاغ شده

دریافت 94 MB 45*11.به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سید ابراهیم رییسی در هم‌اندیشی با کارشناسان رسمی دادگستری با بیان اینکه مبانی کارشناسی فقه و مبانی دینی ما به امر کارشناسی بسیار تاکید داشته است، گفت: برای کار کارشناسی باید به کسی که کارشناس است، مراجعه کنیم کارشناس کسی است که کار را می‌شناسد نظر وی برای قاضی در کشف حقیقت بسیار اهمیت دارد..خلوصی آکار، وزیر دفاع ترکیه روز دوشنبه ۲۱ مرداد (۸ مرداد) در گفت‌وگوی اختصاصی با شبکه تلویزیونی"تی‌آرتی خبر" درباره تاسیس منطقه امن در شمال سوریه با همکاری آمریکا صریحا گفت که با راه اندازی"مرکز فرماندهی مشترک" ترکیه و آمریکا اقداماتی برای انجام عملیات در روزهای آینده آغاز خواهد شد..بیشتر بخوانید:.

.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »

رفرمیسم یا ملحد | فرخ نگهدار

گفت‌وگو با فرخ نگهدار به پیش از اعتراضات اخیر بازمی‌گردد و زمانی برای انتشار آماده شد که فضای عمومی جامعه ملتهب بود و در چنین فضایی بعید به نظر می‌رسید این‌گونه مطالب مخاطبی داشته باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اصلاح کردن نظام ارجاع می‌تواند بسیاری از بدبینی‌ها را ساماندهی کند/ حکم نهایی و بدوی باید به یکدیگر نزدیک شودرئیس قوه قضائیه تاکید کرد: به قضات همیشه گفته‌ام با یکدیگر تقارن داشته باشیم حکم نهایی و دادگاه بدوی باید به یکدیگر نزدیک شود تا شاهد این اختلافات فاحش نباشد.

ترکیه: اگر توافق با آمریکا اجرا نشود رأسا وارد شرق فرات می‌شویم | DW | 12.08.2019خلوصی آکار، وزیر دفاع ترکیه در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی 'تی‌آرتی خبر' درباره تاسیس منطقه امن در شمال سوریه با همکاری آمریکا صریحا گفت که با راه اندازی 'مرکز فرماندهی مشترک' ترکیه و آمریکا اقداماتی برای انجام عملیات در روزهای آینده آغاز خواهد شد. سرشم نمیتونی بگیری. اردوغانو چه به این گنده گوزی ها

نیروهای دولتی سوریه با تصرف منطقه ای در ادلب به پیشروی ادامه می دهندارتش سوریه دوشنبه گذشته به بهانه عدم پایبندی گروه‌های شبه نظامی مورد حمایت ترکیه به توافق‌نامه آتش‌بس اول ماه اوت در پایتخت قزاقستان از پایان یافتن این توافق و شروع مجدد حملات تازه به نیروهای جهادی در استان ادلب خبر داده بود.

رئیس جمهوری اسلامی ایران به روسیه سفر می کندرئیس جمهوری اسلامی ایران به دعوت رسمی ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه، اواخر هفته جاری به این کشور سفر می کند. زنده باد

شلیک مرگبار ارتش در محمود آباد مازندراندر ایران، دادستان نظامی استان مازندران می گوید، تحقیقات درباره حادثه محمودآباد شروع شده / و متهمان به تیراندازی به مردم / دستگیر شده‌اند.

آتش‌سوزی در جنگل‌های جزایر قناریحدود هزار تن از اهالی جزیره که در مناطق نزدیک محل حادثه زندگی می‌ کردند به مکان دیگری منتقل شدند.