قهرمانی نفس‌گیر نادال در تنیس آزاد آمریکا

18/06/1398 12:20 ب.ظ

نادال پس از قهرمانی نفس‌گیر در تنیس آزاد آمریکا: «تازه می‌‌فهمم چرا رقیبم در ۲۳ سالگی مرد چهارم تنیس جهان است» بیشتر بخوانید🔽

نادال: «تازه می‌‌فهمم چرا رقیبم در ۲۳ سالگی مرد چهارم تنیس جهان است.» رافائل نادال با پیروزی در فینال آخرین گراند اسلم فصل چهارمین قهرمانی در رقابت‌های آزاد آمریکا ( یو‌اس اوپن) را فتح کرد.

مرد دوم تنیس جهان از اسپانیا روز یکشنبه در نیویورک و در رقابت پایانی ( یو‌اس اوپن) در برابر دانیل مدودیف ۲۳ ساله از روسیه به میدان رفت و در پایان یک دیدار نفسگیر و دیدنی توانست رقیب را شکست دهد. نادال ست‌های اول و دوم را با حساب ۷ به ۵ و ۶ به ۳ به سود خود پایان داد اما ست‌های سوم و چهارم را ۵ به ۷ و ۴ به ۶ به رقیب واگذار کرد. مرد شماره دو تنیس جهان در ست پایانی با حساب ۶ به ۴ به پیروزی رسید تا نوزدهمین عنوان قهرمانی در گراند اسلم را جشن بگیرد.

نادال در نشست خبری پس از این دیدار درباره مدودیف گفت: «امشب فهمیدیم که چرا در بیست و سه سالگی، چهارمین مرد تنیس جهان است. او فرصت‌های دیگری را برای قهرمانی در همین رقابت‌ها خواهد داشت.» بلافاصله پس از دیدار فینال، دانیل مدودیف از رده پنجم به رده چهارم بهترین تنیس‌بازان جهان صعود کرد.

رافائل نادال با کسب این عنوان، همراه با جان مک‌انرو در باشگاه ۴ قهرمانی‌های رقابت‌های آزاد آمریکا قرار گرفت. راجر فدرر، پیتر سامپراس و جیمی کانرز با پنج عنوان رکوردداران قهرمانی همین رقابت‌ها هستند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

رافائل نادال قهرمان تنیس اپن آمریکا شدرافائل نادال تنیس باز اسپانیایی در فینال مسابقات اوپن آمریکا با شکست رقیب روسی خود به مقام قهرمانی دست یافت. - خبرگزاری آناتولی

واکنش نایب رییس IWF به اولین حضور بانوان ایرانی در وزنه‌برداری قهرمانی جهانواکنش نایب رییس IWF به اولین حضور بانوان ایرانی در وزنه‌برداری قهرمانی جهان: *من برای زنان در ایران و عراق بسیار خوشحالم *ما زنان بیشتری از غرب آسیا را در مسابقات جهانی خواهیم دید *خوشحالم که به‌زودی آن‌ها را خواهم دید

نادال با پیروزی در اوپن آمریکا برنده نوزدهمین گرند اسلم شدرافائل نادال نوزدهمین عنوان گرند اسلم خود را پس از مقاومت در برابر بازی جانانه دانیل مدودف بازیگر روس در فینال مسابقات اوپن آمریکا به دست آورده است.

در فهرست ۱۰۰ نفره «نوآورترین رهبران» آمریکا در مجله فوربز تنها نام یک زن وجود دارد🔺در فهرست ۱۰۰ نفره «نوآورترین رهبران» آمریکا در مجله فوربز تنها نام یک زن وجود دارد ⚡️مجله فوربز، فهرست ۱۰۰ تن از نوآورترین رهبران آمریکا در عرصه کسب و کار را منتشر کرد که تنها یک نفر از آنها، زن است؛ باربارا رنتلر، مدیر عامل فروشگاه های «راس».

۵ کشته و ۱۶ زخمی در واژگونی مینی‌بوس زائران افغانی در الیگودرز۵ کشته و ۱۶ زخمی در واژگونی مینی‌بوس زائران افغانی در الیگودرز فرماندار الیگودرز: یک دستگاه مینی‌بوس حامل زائران افغان در راه سفر به امامزاده محمدبن حسن(ع) در روستای کیزاندره الیگودرز به دره سقوط کرد که بر اثر آن متاسفانه ۵ نفر کشته و ۱۶ تن زخمی شدند.

جانسون در حصار قانون؛ واکنش‌ متناقض به ادعای پیشرفت در مذاکرات برکسیتدر پی الزام مجلس بریتانیا به بوریس جانسون، نخست وزیر این کشور برای آزمودن آخرین شانس بریتانیا برای رفع اختلاف نظر موجود در مورد توافقنامه برکسیت با سران اتحادیه اروپا، اظهارنظرهای اعضاء دولت در خصوص نحوه اجرای این مصوبه مجلس همچنان متناقض است.