قهرمانانی که به حفظ جان ستاره دانمارک کمک کردند

23/03/1400 04:30:00 ب.ظ

قهرمانانی که به حفظ جان ستاره دانمارک کمک کردند واقعه اصلی در دقایق پایانی نیمه اول این مسابقه رخ داد. جایی که کریستین اریکسن ستاره فوتبال دانمارک به یکباره نقش بر زمین شد و پزشکان و عوامل امدادی تلاش زیادی برای زنده نگه داشتن این بازیکن انجام دادند.

بعد از شکست سرخ‌ها برابر فنلاند، یک روزنامه دانمارکی نوشت: «دانمارک شکست خورد. اما زندگی پیروز شد.» در این گزارش نگاهی می‌کنیم به اتفاقات این دیدار و تلاشی که بازیکنان و کادر پزشکی این مسابقه برای نجات جان اریکسن انجام دادند.

اولین حضور در صحنه؛ سیمون کیائر و بازیکنان دانمارک اریکسن در دقایق پایانی نیمه اول نقش بر زمین شد تا ترس و نگرانی ورزشگاه پارکن کپنهاگ را فرا بگیرد. هواداران و بازیکنان در شوک اتفاق رخ داده بودند که به یکباره سیمون کیائر کاپیتان دانمارک از راه رسید و تلاش کرد راه تنفسی اریکسن را باز نگه دارد. شرایط اریکسن با ثبات نبود و بازیکنان دانمارک و فنلاند به سرعت این موضوع را متوجه شدند و از کادر درمان درخواست کردند تا به زمین مسابقه وارد شوند.

کار زیبای بازیکنان دانمارک درست همان زمانی که اریکسن روی زمین بود و پزشکان مشغول احیای او بودند بازیکنان دانمارک یک حلقه در اطراف اریکسن ایجاد کردند تا از او در برابر دوربین‌های تلویزیون و عکاسان محافظت کنند.

دوستانی که به کمک خانواده اریکسن آمدند بیش از یک سال است که کرونا شرایط زندگی را در تمام جهان تغییر داده است. فوتبال هم به دلیل همگیری این ویروس مرگبار بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شد.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

دلواپسان داخلی دنبال این هستند که از دستپخت خود برای رسیدن به قدرت بهره ببرند/ مردم با مراجعه به حافظه تاریخی خود گرفتار تفکری که تحریم‌ها را بر کشور حاکم کرد، نشوندیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: همدستی دشمن خارجی و منفعت‌طلبان و دلواپسان داخلی منجر شد که کشور به این روز بیفتد. امیدواریم مردم با احیای خاطرات گذشته و حافظه تاریخی بدانند که ریشه تحریم‌ها از کدام دولت آغاز شد و مجدداً‌ گرفتار تفکری که این تحریم‌ها را بر کشور حاکم کرد، نشوند. تحریمها که سال 94 برداشته شد کجای کاری ؟

جو بایدن سیزدهمین رئیس جمهوری آمریکا است که با ملکه الیزابت ملاقات می‌کندجو بایدن سیزدهمین رئیس جمهوری آمریکا است که با ملکه الیزابت ملاقات می‌کند ملکه الیزابت در دوران ۷۰ ساله سلطنت خود، غیر از لیندون جانسون که به انگلستان سفر نکرد، با تمامی روسای جمهوری آمریکا ملاقات کرده است ⬇️بیشتر بخوانید: What about it? He is going to visit the head of all evils. که چی

شفیع محمد پور: کولبری که با شلیک نیروهای مرزی ایران قطع نخاع شدShahedAlavi خیلی بهتره اگه عکس خود شخص رو نزارید

عراقچی: دنبال توافقی هستیم که در آن اصول و شاخص‌های جمهوری اسلامی ایران رعایت شده باشد- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim🎥 عراقچی: بدون رسیدن به خواسته‌هایمان توافق نمی‌کنیم الان زمان تصمیم‌گیری طرف‌های مقابل است ما قبلا تصمیمات سخت خود را گرفته‌ایم و در برجام ماندیم آمادگی داریم مذاکرات را تا جایی‌ که آن‌ها بتوانند به تصمیم برسند، ادامه دهیم JCPOA ای احمق ذلیل امیدوارم ج.ا. زودتر مجبور به توافق شود و بیشتر خسارت به مردم نزند همانطور که سال۶۷ مجبور به قبول آتش بس بعد از مدتها مقاومت در برابر قبولش شد و خسارات جانی و مالی زیادی به مردم زد..

فوتبالیست تیم ملی دانمارک علیرغم حمله قلبی زنده ماند‏نخستین بازی از گروه B یورو 2020، که روز شنبه 12 ژوئن 2021 میان تیم‌های ملی فوتبال دانمارک و فنلاند برگزار شد، ولی به دلیل حمله قلبی کریستین اریکسن هافبک 🌹

افغانستان؛ ولسوالی «تولک» غور به دست طالبان سقوط کردمنابع محلی در ولایت (استان) غور افغانستان شنبه 12 ژوئن (22 جوزا) تایید کردند که ولسوالی «تولک» این ولایت به تصرف طالبان درآمده است.شبکه «طلوع نیوز» گزارش