قهرمان ایرانی جودوی جهان پناهنده شد

08/06/1398 11:29:00 ب.ظ

سعید ملایی قهرمان ایرانی جودوی جهان در آلمان درخواست پناهندگی کرده است. - خبرگزاری آناتولی

سعید ملایی قهرمان ایرانی جودوی جهان در آلمان درخواست پناهندگی کرده است. - خبرگزاری آناتولی Omid Shamizi | Istanbul استانبول/خبرگزاری آناتولی سعید ملایی، قهرمان ایرانی مسابقات جهانی جودو در سال 2018 که در آلمان به سر می‌برد، درخواست پناهندگی کرده است.

به گزارش رسانه‌ها، ماریوس رییس فدراسیون جهانی جودو نیز گفته که ملایی برخلاف میل باطنی و آمادگی فیزیکی مسابقه را (برای عدم رویارویی با حریف اسرائیلی) واگذار کرده است.

گفته می‌شود او از فدراسیون جهانی جودو درخواست کمک کرده و فدراسیون جهانی جودو نیز ملایی را در تیم پناهندگان به المپیک 2020 توکیو خواهد فرستاد. پناهندگی و عدم بازگشت ورزشکاران ایرانی از خارج طی سالهای اخیر افزایش یافته است. مبین کهرازه، نیز زمستان امسال هنگامی که همراه تیم ملی بوکس راهی مجارستان بود، در فرودگاه وین اتریش ناپدید شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

سیلاب مهیب در فاروج خراسان‌شمالی/ حضور استاندار در منطقه سیل‌زده/ روایتی از لحظه وقوع سیل + فیلم- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

سعید مولایی قهرمان جودوی ایران در آلمان درخواست پناهندگی داداو اکنون صراحتا می‌گوید که برای باختن در مرحله نیمه‌نهایی تحت فشار مسئولان فدراسیون جودو ایران بوده است.

سرطان دختر قهرمان بارسا را برد؛ روزی باز تو را می‌بینم

مقامات لبنان: هیچ درخواستی برای ورود نفتکش ایرانی دریافت نکرده‌ایموزرای انرژی و دارایی لبنان اعلام کردند هیچ درخواستی برای ورود نفتکش ایرانی به کشوشان دریافت نکرده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

هاآرتص: اسرائیل سیستم ایرانی تولید موشک‌ نقطه‌زن برای حزب‌الله لبنان را هدف قرار دادبه گزارش روزنامه هاآرتص، اسرائیل در حمله‌ به جنوب بیروت، یکی از بخش‌های مرکزی و حساس برنامه‌_موشکی حزب‌الله لبنان و سیستم ایرانی تولید انبوه موشک‌ نقطه‌زن برای این گروه را هدف قرار داده است. بیشتر بخوانید:

آمریکا 10 شرکت و فرد ایرانی را در ارتباط با برنامه موشکی تحریم کردوزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که 5 شرکت و 5 فرد مرتبط با برنامه موشکی ایران را تحریم کرده است. - خبرگزاری آناتولی

وزارت دارایی آمریکا چند شهروند و شرکت ایرانی را تحریم کرددولت آمریکا می‌گوید دو شبکه ایرانی با استفاده از شرکت‌های صوری میلیون‌ها دلار تجهیزات و فناوری را در اختیار افراد مرتبط با سپاه پاسداران و برنامه تسلیحاتی و موشکی این کشور گذاشته‌اند.