قمیت تمام شده هر کیلوگرم تخم‌مرغ به ۱۷۴۰۰ تومان افزایش یافت/ درخواست برای افزایش نرخ مصوب

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

در گفت‌وگو با ایلنا؛ قمیت تمام شده هر کیلوگرم تخم‌مرغ به ۱۷۴۰۰ تومان افزایش یافت/ درخواست برای افزایش نرخ مصوب

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ناصر نبی‌پور در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به روند افزایشی هزینه تولید محصولات دامی در کشور، اظهار کرد: افزایش قیمت محصول نهایی به نسبت افزایش نرخ مواد اولیه امری طبیعی است، اما دولت در برابر آن مقاومت می‌کند.

به گفته نبی پور؛ با نرخ‌های مصوب جدید نهاده‌های دامی، حتی اگر دولت 100 درصد نهاده‌های دامی را برای مرغداران مهیا کند قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ برای مرغدار 15 هزار تومان تمام می‌شود. نبی پور تصریح کرد: سازمان حمایت مصرف‌کننده و تولیدکننده نیز پذیرفته است که با توجه به قیمت تمام شده تولید نرخ مصوب 12 هزار تومان برای هر کیلوگرم تخم مرغ کم است و باید افزایش داشته باشد.

نبی پور از افزایش آمار حذف گله‌های مرغ تخمگذار در سراسر کشور خبر داد و گفت: هر روز گزارش جدیدی به اتحادیه درباره ارسال گله‌های مرغ‌های تخمگذار به کشتارگاه‌ها می‌رسد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

میزان استفاده‌ مردم از ماسک کمتر شده است/ابراز نگرانی از افزایش مراجعات به بیمارستانرئیس بیمارستان شهدای تجریش گفت: در بررسی‌های روزهای اخیر در خیلی از مراکز و حتی کوه و اماکن تفرجی متاسفانه میزان استفاده‌ی مردم از وسایل ایمنی مثل ماسک کمتر از قبل شده است، این نشانه‌ی خیلی بدی است و می‌تواند این پیام را داشته باشد که به دنبال پایان یافتن زمان قرنطینه متاسفانه با افزایش ورودی بیماران مواجه می‌شویم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خیز ملایم آمار کرونا در تهران/افزایش مبتلایان بستری شدهفرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران از افزایش آمار بیماران مبتلا به کرونای بستری شده در بخش های عادی و ویژه خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پاندمی کرونا منجر به افزایش ازدواج کودکان شده است | DW | 08.03.2021بنا بر تخمین یونیسف تا پایان سال جاری میلادی تعداد دختربچه‌های ازدواج کرده ۱۰ میلیون نفر بیشتر خواهد شد. تعطیلی مدارس و فشار اقتصادی ناشی از کرونا از جمله دلایل این امر عنوان شده است. در ایران نیز این آمار بالا رفته است. ربطی به کرونا و فشار اقتصادی نداره وقتی قانون حمایت شون میکنه. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

افزایش ناامنی‌ها در کابل؛ 'تمام شهر با دوربین امنیتی مجهز می‌شود' - BBC News فارسیامرالله صالح، معاون اول رئیس جمهوری افغانستان اعلام کرده که با استفاده از تکنالوژی پیشرفته تمام کابل زیر پوشش دوربین‌های امنیتی قرار خواهد گرفت. به گفته او این برنامه به بیشتر از صد میلیون دلار هزینه نیاز دارد که قرار است نیروهای حمایت قاطع آن را تمویل کنند. آقای صالح این اقدام را تلاشی برای مهار کردن دزدان و تروریست‌ها خوانده است. در جمهوری دزدان این کارها نتیجه نخواهد داد حکومت فاسد میخواد نظارت کنه که کسی ازش جلو نزنه
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

احتمال افزایش اعتراضات در لبنان به دلیل افزایش نرخ دلار و شرایط دشوار زندگیکارشناسان و نمایندگان پارلمان لبنان پیش بینی می‌کنند٬ اعتراضات اجتماعی علیه کاهش ارزش پول ملی و تداوم بحران اقتصادی در این کشور افزایش خواهد یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »