قلب اسلام آباد غرب از تپش می ایستد؟

30/07/1398 10:31:00 ب.ظ

مسئولان شهرداری اسلام‌آباد غرب تصمیم دارند، در محوطه باستانی چغاگاونه پل بسازند. ایده‌پردازانِ ساخت این پل می‌گویند، پل جدید ترافیک شهری را روان می‌کند اما سوال اینجاست: آیا بهای روان‌سازی ترافیک، تخریب یک تمدن باستانی‌ است؟

مسئولان شهرداری اسلام‌آباد غرب تصمیم دارند، در محوطه باستانی چغاگاونه پل بسازند. ایده‌پردازانِ ساخت این پل می‌گویند، پل جدید ترافیک شهری را روان می‌کند اما سوال اینجاست: آیا بهای روان‌سازی ترافیک، تخریب یک تمدن باستانی‌ است؟

دریافت 239 MB ۴۴*۱۱.به گزارش ایسنا، سردار علیرضا لطفی دراین‌باره گفت: در تاریخ بیست و هشتم شهریورماه با دستور مقام قضایی پرونده‌ای با موضوع کلاهبرداری به دایره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد و مالباخته که دارای مغازه‌ای در جزیره کیش بود، پس از حضور در دایره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس در اظهارت خود به کارآگاهان، گفت که در مغازه حضور داشته و مردی با شلوار کردی که مدعی بوده عراقی است به همراه یک زن برای خرید به مغازه‌اش آمده و پس از خرید و کمی گفت و گو با هم این مرد مدعی شده که در کار خرید و فروش ارز است و می تواند ارز را به قیمت بیشتر از قیمت واقعی بازار از شاکی خریداری کرده و در ازای آن پول نقد پرداخت کند. شاکی نیز با ادامه گفت‌وگوها فریب این مرد را خورده و بنا شده تا در تهران هفت هزار دلار را به متهم با قیمت بالاتر از بازار بفروشد..به گزارش ایلنا، رضا مدرس در حاشیه ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران با فرمانداران شهرستان‌های معین و همجوار با ویدئو کنفرانس، افزود: خوشبختانه کانون این زمین لرزه منطقه کوهستانی و فاقد سکنه درحوالی شهرستان بستک بوده است..ترامپ در توییتر از برقراری آتش بس خبر داده.

.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

سلمان رشدی: نویسنده با قدرت کلماتش می‌تواند بیش از دشمنانش دوام بیاورد

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی هندی‌الاصل می‌گوید: «نویسندگان می‌توانند از دشمنانشان، بیشتر دوام بیاورند.» ادامه مطلب >>

خرید کاغذ باطله به قیمت ۷هزار دلار در غرب تهرانرئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری کلاهبرداری که در ازای خرید ارز، اقدام به تحویل کاغذ باطله به فروشندگان کرده بود، خبر داد.

آخرین وضعیت مناطق زلزله‌زده غرب هرمزگان/ کانون زلزله در بستک فاقد سکنه بود/ زلزله خسارتی در پی نداشتمعاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان ضمن تشریح آخرین وضعیت مناطق زلزله زده این استان گفت: کانون اصلی زلزله غرب استان در شهرستان بستک بود که شدت این زمین لرزه در پنج شهرستان دیگر نیز احساس شد‌.

نظامیان آمریکایی از سوریه به عراق می روندمارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا می گوید نظامیان این کشور که از سوریه خارج می شوند، در غرب عراق مستقر خواهند شد. آقای اسپر به خبرنگاران گفته است که هدف از این کار 'مقابله با قدرت گرفتن مجدد داعش در عراق' و کمک به دفاع از این کشور است. به گفته او تعداد نظامیان جابجا شده حدود یک هزار نفر است و خروج آنها از سوریه چند هفته طول خواهد کشید. آمریکایی ها پس از آنکه به کُردهای سوریه خیانت کردند حالا روانه عراق شده اند روسیه,درنشست صلح سوریه بابی تدبیری,ترکیه راوادار به ترک شمال سوریه کرد و براورد پناهجو نکرد,عراق تاوان بشار و روسیه و ترکیه راداد و پناهجوی سوری پذیرفت البته عراق به پناهجو نیاز دارد تااختلافات داخلی خود به مردم عراق بگوید سوریها بدتر ازشماهستند و قیام مردم راسرکوب کند مقتدی صدر هم برای اینکه اعتماد مردم راجلب کند و باخود همراه کند درصورتی که درزمانی که مردم کشته شدند سکوت کامل کرد,به مردم اجازه ی امدن به خیابان می دهد,ازطرفی پناهنده های سوری راوارد می کنند و خودبه خود باکسب اعتماد مردم و وارد شدن پناهنده ها عراق ارام میشود

ترامپ می‌گوید شماری از نیروها در سوریه باقی می ماننددونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا می گوید بعضی از نیروهای آمریکایی علیرغم دستور قبلی او برای خروج از سوریه در این کشور باقی خواهند ماند. او گفت شمار کوچکی از میادین نفتی حفاظت خواهند کرد و گروه دیگری در نزدیکی مرز اسرائیل و اردن باقی خواهند ماند. مثل اینکه بلاخره یک کم از عقلش به سر جاش برگشته ترامپ توی عن خودش گیر کرده و نمیدونه داره چکار میکنه موقشه ایران از امریکا استفاده کنه راضی به زحمت نبودیم اصن

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس:مبارزه با فساد اعتماد مردم به نظام را بیشتر می‌کند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی کمیسیون قضایی مجلس: *مبارزه با فساد اعتماد مردم به نظام را بیشتر می‌کند *اجرای طرح حمایت از کاشفین فساد برای جلوگیری از وقوع فساد در کشور مفید خواهد بود

دریافت بدون تبعیض مالیات از سهم درآمد، باعث رضایت مردم می شودرئیس جمهور با تاکید بر اینکه اخذ مالیات باید همراه با شفافیت باشد، تصریح کرد: مردم در یک فرایند شفاف سازی، باید بدانند که سهم مالیات در بودجه، برای خدمات و توسعه کشور هزینه می‌شود و فرهنگسازی و تعامل بیشتر با مردم، روند پرداخت مالیات را تسهیل می کند. آقای رئیس جمهور خوشحالی ما در کنارگیری از قدرت شماست...بفهمید مامردمیم احترام نظامی... جالبه که فرم جلسات کاری با دید و بازدیدهای نوروزی فرقی ندارند.