قطع ۲۰۰ درخت توسط مرکز زلزله‌نگاری دانشگاه تهران در هفته گذشته

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قطع ۲۰۰ درخت توسط مرکز زلزله‌نگاری دانشگاه تهران یک عضو شورای شهر تهران نسبت به قطع ۲۰۰ اصله درخت توسط مرکز زلزله‌نگاری دانشگاه تهران انتقاد کرد و گفت: در حالی این اتفاق افتاده که آرم علم و دانش بر سر در این مرکز حک شده است.

به گزارش ایسنا، ناصر امانی در جریان پنجاه‌ و پنجمین جلسه شورای شهر تهران گفت: متأسفم که اولین تذکر خود در سال جدید باید به موضوع قطع ۲۰۰ اصله درخت را توسط یکی از دستگاه‌های رسمی مطرح کنم. در ۱۰ فروردین ماه سال جاری گزارشی از قطع ۲۰۰ اصله درخت توسط یک دستگاه رسمی مستقر در خیابان خوارزمی مطرح شد و این کار در آستانه روز طبیعت یک دهن‌کجی و تخریب محیط زیست به واسطه یک مرکزی است که آرم علم و دانش بر سر در آن حک شده است و این اقدام به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

امانی با بیان اینکه متأسفانه وضعیت درختان در تهران بحرانی است، افزود: از شهروندان تهرانی درخواست می‌شود که در صورت مواجهه با چنین مواردی آنها را از طریق سامانه ۱۳۷ و ۱۸۸۸ اطلاع دهند و شهرداری نیز سریعاً به این موارد ورود جدی داشته باشد. وی همچنین از شهرداری تهران نسبت به تأمین و خرید ۲۰ دستگاه ون برای معلولان در شهر تهران قدردانی کرد و افزود: یک دستگاه از این تعداد رونمایی شده است و قرار است مابقی نیز وارد چرخه حمل و نقل عمومی ویژه معلولین شود.

در ادامه این جلسه پرویز سروری، نایب‌رئیس شورای شهر تهران نیز با اشاره به درست بودن تذکر امانی در ارتباط با قطع ۲۰۰ اصله درخت، گفت: این موضوع مهمی است و شهرداری نیز باید آن را پیگیری کند و این اتفاق در آستانه روز طبیعت تعجب‌آور است و شهرداری باید با مسببین آن برخورد قانونی کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

😔

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستگیری چهار درخت دزد در تهرانسرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری اعضای باند چهار نفره سارقان درختان در محله یافت آباد خبر داد. ehsmsh Is that you جونم? 😄 خفت گیر بودن درخت ها؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روسیه یک پالایشگاه در مرکز اوکراین را هدف قرار دادوزارت دفاع روسیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد، نیروهای این کشور در اوکراین با استفاده از موشک‌های نقطه‌زن دوربرد، توانستند انبارهای سوخت در پالایشگاه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ممانعت از ورود علیرضا قربانی به آمریکا به دلیل خدمت سربازی در سپاهعلیرضا قربانی، خواننده دو تابعیتی ایرانی-کانادایی هفته گذشته در حالی که قصد داشت برای اجرا در جشن نوروز به آمریکا برود به دلیل خدمت سربازی در سپاه پاسداران از ورود به این کشور منع شد. سپاه_پاسداران علیرضا_قربانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دستگیری چهار درخت دزد در تهرانسرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری اعضای باند چهار نفره سارقان درختان در محله یافت آباد خبر داد. ehsmsh Is that you جونم? 😄 خفت گیر بودن درخت ها؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اسکوچیچ: می‌توانیم انگلیس را شکست دهیم/ بازی در قطر مثل بازی در آزادی استاسکوچیچ: *می‌توانیم انگلیس را شکست دهیم پیروزی ایران مقابل انگلیس یکی از بزرگترین شوک‌های تاریخ جام‌جهانی خواهد بود *بازی در قطر مثل بازی در «آزادی» است *هدف ما عبور از گروه است *در بازی با انگلیس هر اتفاقی می‌تواند رخ دهد باید قبل از بازی ایران و انگلیس برای بچه های تیم ملی فیلم رمبو و راکی پخش کنن تا روحیه بگیرن بعد وارد زمین بشن !!😁😁🖐🖐🖐🖐🖐😉😉😉😉 وقتی مطمئنی مگوایر هم تو ترکیبه و تو اینجوری ۱۲ بازیکن توزمین داری:
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درآمدهای نفتی عراق به بالاترین رقم طی ۵۰ سال گذشته رسیددرآمدهای صادرات نفت عراق در ماه گذشته میلادی، به ۱۱ میلیارد و ۷۰ میلیون دلار رسید که بالاترین رقم طی ۵۰ سال گذشته است. کشورهای عضو اوپک بلد نیستن با این پولها چکار کنند باید دو کار مهم انجام دهند یکی تمام خطوط جاده ای شان را دوبانده کنند که تصادف کمتر بشه دوم نصب دستگاه آب شیرین کن در دریا و انتقال آن به شهرهایشان باید انجام بشه دهه آینده دهه بی آبیه🖐🖐🖐🖐 و البته پولش به دست عراقی‌ها نمی‌رسه!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »