قطع سخنرانی ترامپ در پربیننده ترین ساعت پخش در چند شبکه خبری آمریکا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سه شبکه بزرگ خبری آمریکا، ای‌بی‌سی ، سی‌بی‌اس و ان‌بی‌سی (ABC, CBS ,NBC ) زمانی که ترامپ در کنفرانس خبری پنج شنبه خود در کاخ سفید درباره تقلب در انتخابات آمریکا صحبت کرد، پخش زنده سخنرانی او را قطع کردند

به گزارش ایسنا، نیویورک تایمز نوشت: این شبکه‌های تلویزیونی چند دقیقه پس از آغاز پخش اظهارات ترامپ در کنفرانس خبری روز پنجشنبه هنگام پخش اخبار عصرگاهی که بیشترین بیننده را دارد، پخش کنفرانس خبری را قطع کردند تا درباره برخی از اظهارات غلط دونالد ترامپ رئیس جمهور توضیح دهند.

در شبکه تلویزیونی ABC نیز دیوید مویر ، ​​مجری برنامه بر روی صفحه تلویزیون ظاهر شد و به بینندگان گفت: چیزهای زیادی برای فاش کردن و بررسی واقعیت وجود دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

روسیاهیش بماند برای صداوسیما و تلویزیون ایران که ابزار دست حکومتش است.

خداکسی رو بخواد خار بکنه اینه ها هوای مردم روداشته باشید ده درصدیها

این دلیل داره چون انحصار شبکه‌های اجتماعی سانسورچی مثل توییتر و فیسبوک و رسانه‌های چپگرا و وابسته به حزب الاغ نشان آمریکا برقراره اونها هم براحتی سانسور میکنند همون‌طور که آراء چندین ایالت رو گروگان گرفتند تا نتایج رو با تقلب تغییر بدهند.

به معنای واقعی سه شبکه میلی هستند و اختیار خودشونو دارند و از بودجه دولتی نسبی نداره

سگ تو دموکراسی چپولی

اگه دمکرات‌ها ادعا دارند ترامپ دروغ میگه نباید از حرف‌های ترامپ بترسن و میدانند در دادگاه 'اگر بیطرف باشد' ادعای او اثبات نمیشود ولی اگه 'فرض بگیریم تقلب' شده این واکنش غیرمنطقی مدیای آمریکایی و دمکرات‌ها با فرض تقلب حزب دمکرات هم‌خوانی خواهد داشت.

این نشان از قدرت و وسعت رسانه ای جو بایدن داره..حقشه بیاد بالا🕺

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.