قطع گاز بسیاری از واحدهای صنعتی در ایران بدون اطلاع قبلی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران اعلام کرده شرکت ملی گاز «بدون اطلاع و هماهنگی قبلی» گاز تعداد زیادی از واحدهای صنعتی در سراسر کشور را قطع کرده و موجب تعطیلی برخی از آن‌ها شده است. کارگران اخبار_ایران مازوت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران اعلام کرده شرکت ملی گاز «بدون اطلاع و هماهنگی قبلی» گاز تعداد زیادی از واحدهای صنعتی در سراسر کشور را قطع کرده و موجب تعطیلی برخی از آن‌ها شده است. «ابوالفضل روغنی»، رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی روز چهارشنبه ۱۷ دی‌ماه ۱۳۹۹ در گفتگو با خبرگزاری ایلنا گفت:‌ «تامین سوخت واحدهای صنعتی یا از طریق برق یا گاز یا سوخت‌هایی مانند مازوت است، در چنین شرایطی صنایع و کارخانجاتی که مازوت نداشته باشند،‌ تعطیل می‌شوند.

«بیژن ‌زنگنه»، وزیر نفت روز ۱۴ آذرماه با اشاره به محدودیت در توزیع گازوئیل گفته بود راهی جز سوزاندن مازوت وجود ندارد. شهروندان در شهرهای مختلف ایران نیز با ارسال پیام از قطع بدون اطلاع برق در مناطق مختلف ایران خبر می‌دهند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترکیه پس از ۸ سال قطع رابطه با قاهره: تماس‌های دیپلماتیک را از سرگرفته‌ایمبه گفته وزیر خارجه ترکیه عبور از وضعیت کنونی در رابطه با مصر و تظاهر به اینکه پس از سال ها قطع ارتباط اتفاقی بین دو کشور روی نداده است «آسان» نیست. این آغا رجب طیب ، عجب مارمولکیه! خبر خیلی خوب است دو کشور اسلامی دوباره رابطه خود را برقرار کردن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قطع گاز بیشتر کارخانجات تهران/ کارخانه‌های فاقد مازوت به تعطیلی کشیده شدندرییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: تامین سوخت واحدهای صنعتی یا از طریق برق یا گاز یا سوخت‌هایی مانند مازوت است، در چنین شرایطی صنایع و کارخانجاتی که مازوت نداشته باشند کلا تعطیل می‌شوند اما صنایعی که مازوت دارند از آن استفاده می‌کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه: انتقال گاز جمهوری آذربایجان از دریای خزر به ایتالیا آغاز شدانتقال گاز جمهوری آذربایجان به اروپا از وابستگی کشورهای اروپایی به روسیه برای تامین گاز طبیعی خواهد کاست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقال مقدار گاز از طریق «جریان‌ترک» 2.2 برابر شدشرکت گاز پروم روسیه اعلام کرد که از زمان راه‌اندازی پروژه خط لوله جریان‌ترک تاکنون مقدار گاز منتقل شده از طریق این خط لوله 2.2 برابر شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دونمز: از خط لوله تاناپ تا کنون 9.1 میلیارد متر مکعب گاز انتقال یافته استفاتح دونمز، وزیر نیرو و منابع طبیعی ترکیه: از خط لوله تاناپ در سال 2020 میلادی 4.9 میلیارد متر مکعب گاز و در مجموع تا کنون 9.1 میلیارد متر مکعب گاز انتقال یافته است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »