قطع و پایان همکاری استراماچونی با باشگاه استقلال

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 61 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 63%

قطع و پایان همکاری استراماچونی با باشگاه استقلال اطلاعیه باشگاه استقلال: بیش از ۳ هفته است که استراماچونی باشگاه استقلال را ترک کرده و اکنون قطع همکاری ایشان طبق اسناد و شواهد موجود برای این باشگاه مسجل شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا در بیانیه باشگاه استقلال آمده است: بیش از ۳ هفته است که آقای استراماچونی باشگاه استقلال را ترک کرده و اکنون قطع همکاری ایشان طبق اسناد و شواهد موجود برای این باشگاه مسجل شده است.

ایشان از ابتدای ترک تهران بارها اعلام کرده بود که بلافاصله پس از دریافت مطالباتش به کار خود باز می‌گردد اما متأسفانه بعد از پرداخت مطالبات مربوطه از مسیر مورد نظر و مورد تأیید ایشان در ایتالیا مجدداً در یازده بند خواسته‌های جدیدی مطرح شد که پذیرش برخی از آن‌ها مغایر با قرارداد منعقده بود.

باشگاه استقلال از ابتدای همکاری با ایشان، رفتارهای غیرحرفه‌ای و غیرمؤدبانه را تحمل کرده که شدت این بی‌احترامی‌ها در سه هفته گذشته و در جریان مذاکرات به اوج خود رسیده بود. متاسفانه شیوه رفتاری به گونه‌ای است که مدام باید برای اثبات ادعاهای کذب، اسنادی ارائه شود که احتمال دارد منجر به دردسرهای حقوقی برای باشگاه استقلال شود و طرف مقابل نسبت به این موضوع آگاه است! به همین دلیل ضمن اعلام پایان همکاری با آقای استراماچونی و تاکید براین که باشگاه استقلال دیگر به شرایط سه هفته گذشته بازنخواهد گشت، به اطلاع هواداران عزیز می‌رسانیم که در اسرع وقت سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال معرفی خواهد شد.

خلاصه مذاکرات دوحه: مذاکرات شفاهی و مکتوب ساعت ۲۴ روز چهارشنبه به پایان رسید. پیش از این در سه روز گذشته باشگاه منتظر پاسخ نهایی طرف مقابل بود که پاسخ مثبتی دریافت نشد. باشگاه پذیرفته بود که پول نیم‌فصل دوم استراماچونی را در اقساط کم‌تر پرداخت کند و بودجه نقل و انتقالات و سایر شروط نیزبه توافق وکلای دو طرف رسیده بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت 4 نفر در ظن همکاری با داعش در مالاتیانیروهای امنیتی ترکیه طی عملیاتی در استان مالاتیا 4 نفر را به ظن همکاری با داعش بازداشت کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ریاست سازمان امنیت و همکاری اروپا در دست کشوری بحران‌زده | DW | 01.01.2020سازمان امنیت و همکاری اروپا به عنوان عاملی برای ثبات اروپا عمل می‌کند. از سال ۲۰۲۰ میلادی آلبانی در رأس این سازمان قرار می‌گیرد. این کشور حوزه بالکان در حالی باید برای امنیت اروپا تلاش کند که خود با مشکل ثبات روبه‌روست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دولت ما را قانع کند، به FATF رأی مثبت می‌دهیم/ پیامک‌ها با کدهای 917، 918، 910، 913 و کدهای اعتباری ارسال شده است/ پیام چین و روسیه مبنی بر عدم همکاری بانکی با ایران موثق نیست:))))))))))))))))
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

مصاحبه| مقام حشد شعبی: هدف آمریکا از حمله به حشد در قائم قطع ارتباط میان عراق و سوریه است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimمصاحبه|مقام حشد شعبی:هدف آمریکا از حمله به حشد در قائم قطع ارتباط میان عراق و سوریه است یکی از رهبران بلندپایه حشد_الشعبی حمله هوایی آمریکا به گردان‌های حزب‌الله عراق را «اعلام جنگ به حشد» دانست و تاکید کرد که آنان به دنبال تضعیف و از بین بردن حشد هستند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

استراماچونی دیگر به ایران باز نمی‌گرددیک رسانه ورزشی جمهوری چک ادعا کرد کار استراماچونی با استقلال تمام شده و دیگر همکاری نخواهند داشت. كير تو كس ننه حميد ابراهيمي و تمامي اعضاي تحريريه ايلنا کثیف ترین خبرگزاری با اختلاف.به زن حمید هم سلام برسانید و بگوئید مال ما از پهنا تقدیم بهتون
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خطیر: با وکیل استراماچونی در دوحه مذاکره کردیمتهران- ایرنا- معاون سابق باشگاه استقلال و عضو تیم مذاکره کننده با استراماچونی گفت: ما با وکیل استراماچونی در دوحه مذاکره کرده ایم و شخصی که در دبی حضور داشت، مدیر برنامه‌های او بود. واقعا خجالت نمیکشید ؟؟اون چه فتوشاپی هستش درست کردین؟؟ چطور می‌تونید تا این حد کثافت باشید
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »