قطع دست دختر بچه 10 ساله سیستانی بر اثر حمله تمساح+ عکس

29/04/1398 08:36 ق.ظ

حمله تمساح به دختربچه 10 ساله باعث قطع دست این کودک شد و با تلاش اهالی بومی منطقه کودک از مرگ حتمی نجات یافت.

حمله تمساح به دختربچه 10 ساله باعث قطع دست این کودک شد و با تلاش اهالی بومی منطقه کودک از مرگ حتمی نجات یافت. وی افزود: مردم بومی منطقه توانستند این کودک را با تلاش فراوان از چنگ تمساح نجات دهند و پس از انتقال به مرکز درمانی درگس و انجام اقدامات لازم توسط اورژانس ۱۱۵ پایگاه درگس به بیمارستان امام علی چابهار منتقل کنند.

ناصح ادامه داد: متاسفانه دست این کودک به علت حمله تمساح از ناحیه بازو قطع و علیرغم پیگیری محمد مهران امینی‌فرد رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر و اعلام آمادگی جهت در اختیار گذاشتن همه نوع امکانات جهت درمان و یا انتقال کودک برای انجام عمل پیوند دست در مراکز تخصصی شیراز و کرمان این امر امکان پذیر نشد.

ادامه مطلب:
ilnanews »

واژگونی مینی بوس حامل مهاجران در ترکیه دست کم ۱۵ کشته برجای گذاشتدر میان قربانیان که از ملیت‌های مختلف هستند تعدادی زن و کودک دیده می شود. بر اساس این گزارش حادثه در نزدیکی مرز ایران روی داده و مینی بوس حامل مهاجران سعی داشته مسافران خود را به صورت غیر قانونی وارد ترکیه کند.

دسترسی آمریکا را از حذف اپلیکیشن‌های گوشی‌هایمان قطع می‌کنیموزیر ارتباطات: *دسترسی آمریکا را از حذف اپلیکیشن‌های گوشی‌هایمان قطع می‌کنیم *اگر یک روز اپلیکیشن‌های ایرانی از گوشی‌ها حذف شوند، من به عنوان وزیر ارتباطات باید پاسخگو باشم *به دنبال بومی‌سازی سیستم عامل نیستیم

ماهیگیر استرالیایی دست‌نوشت ۵۰ ساله را در یک بطری از آب گرفتماهیگیر استرالیایی دست‌نوشت ۵۰ ساله را در یک بطری از آب گرفت «پال الیوت» یک مرد ماهیگیر استرالیایی روز چهارشنبه گفت در جستجوی کسی است که ۵۰ سال پیش یک نت دست نوشت را در بطری گذاشت و به آب انداخت. او این بطری را در سواحل جنوب استرالیا پیدا کرده است.

ترامپ با «اقدام نظامی» انتخابات را می‌بازد«تحلیل‌های ما این است که اگر ترامپ دست به اقدام نظامی علیه ایران بزند، انتخابات را باخته است. بنابراین ایالات متحده آمریکا تحت ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ به هیچ عنوان وارد جنگ و درگیری نظامی نخواهد شد. آنها می‌دانند که در صورت دست زدن به چنین اقدامی بازنده انتخابات خواهند بود، چون مردم آمریکا جنگ نمی‌خواهند.»

لاوروف خطاب به آمریکا: از ادامه اقدامات تحریک‌آمیز علیه ایران دست بردارید- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر خارجه روسیه تأ‌کید کرد، مسکو به‌خاطر 'هوا و هوس' هیچ‌کس، همکاری‌های خود با تهران را قطع نمی‌کند و آمریکا باید از سیاست خطرناک، کوته‌نظرانه و اقدامات تحریک‌آمیز در برخورد با ایران دست بردارد تا اوضاع منطقه بیشتر متشنج نشود.

حمله تمساح به دختر بچه روستایی در سرباز