قطع اینترنت و خسارات آن براقتصاد ایران

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

در پی ناآرامی‌های اخیر در شهرهای مختلف ایران، قطع اینترنت یکی از ابزار برخورد با ناآرامی ها بود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شبکه نت بلاکز، یک موسسه ناظر بر اینترنت، گزارش داده است که ارتباط ایران با اینترنت در حدود پنج درصد است.

وزیر ارتباطات ایران هم در روزهای گذشته گفته که قطع اینترنت ضربه بسیاری به خدمات و مردم زده ولی حفظ امنیت بسیار مهم است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراضات در ایران؛ حمله به دفتر نماینده رهبری در یزد و ادامه قطع اینترنتدوشنبه همزمان با چهارمین روز اعتراضات در ایران که ابتدا در واکنش به افزایش قابل توجه قیمت بنزین شروع شد، گفته می شود شبکه اینترنت در این کشور همچنان به طور گسترده دچار خاموشی است. وضعیت در شهرهای مختلف به درستی روشن نیست، هرچند گزارش ها حاکی از ادامه اعتراضات است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

خاموشی اینترنت در ایران؛ خسارت‌های قطع اینترنت چقدر است؟حدود ۷۰ ساعت از قطع اینترنت در ایران می گذرد. سخنگوی قوه قضاییه گفته به نظرش این تصمیم باید زودتر انجام می شد تا از آسیب اعتراض های مردم در ایران جلوگیری می شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

موسسه ناظر بر اینترنت: قطع تقریبا کامل اینترنت در ایران از ۷۵ ساعت گذشت🔺موسسه ناظر بر اینترنت: قطع تقریبا کامل اینترنت در ایران از ۷۵ ساعت گذشت ⚡️موسسه ناظر بر اینترنت از ادامه قطعی اینترنت در ایران در پی اعتراضات مردمی خبر داد و اعلام کرد که این قطعی از ۷۵ ساعت گذشته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

لوموند: قطع اینترنت در ایران نخستین نمونه از نظر پیچیدگی در جهان است«دولت چین به طور کلی روی اینترنت و تبادل داده‌ها با بیرون از کشور کنترل داشته و روسیه نیز وعده بریدن از اینترنت جهانی و راه‌اندازی شبکه ملی را داده است. اما ایران این هفته ثابت کرد که از هم اکنون در کنترل کامل اینترنت به موفقیت دست یافته است.» بله از تدارکاتی یعنی پول ملت در چندین سال برای قطه دسترسی اون ها به حق طبیعشون و سلب هر نوع حقوق بشر به کار بردن زده نت رو کلا قطع کرده کجاش پیچیده س! عصر یخبندان !
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نگرانی عفو بین‌الملل از قطع اینترنت و 'سرکوب خونین' در ایران | DW | 19.11.2019سازمان عفو بین‌الملل می‌گوید، از شمار بالای کشته‌ها، زخمی‌ها و بازداشتی‌ها در اعتراضات ایران 'وحشت‌زده' شده و نگران قطعی اینترنت در این کشور برای 'سرکوب خونین' در خلاء خبری است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ادامه قطع اینترنت برای چهارمین روز پیاپی در ایرانسرویس اینترنت و ارتباط با شبکه جهانی در ایران از روز شنبه 16 نوامبر تاکنون به دلیل آغاز اعتراضات به افزایش قیمت بنزین از سوی حکومت این کشور قطع شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »