قطع راه ارتباطی ۴۰ روستا در قصرقند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طغیان رودخانه بزرگ «کاجو» در قصرقند ‌راه ارتباطی ۴۰ روستا را ‌قطع کرد. فرماندار قصرقند اعلام کرده بارندگی و طوفان شب گذشته موجب آبگرفتگی شدید معابر و قطع درختان در این شهرستان شده است. اخبار_ایران

فرماندار قصرقندرحیم‌بخش پاک‌اندیش افزوده «بارندگی و طوفان موجب خسارت به بخش‌های آب، برق، مخابرات و کشاورزی این شهرستان نیز شده است.»، فرماندار دلگان هم گفته «روز گذشته بر اثر وقوع صاعقه در مرز بین استان کرمان و دلگان، یک چوپان ۳۳ ساله جان باخت.»

رسول راشکی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان هم از امدادرسانی و اسکان ۸۰ نفر در روستاهای سیل‌زده این استان خبر داده است. راشکی گفته «در پی بارندگی‌هایی که از چهارم مهرماه آغاز شد به هفت روستا از توابع شهرستان‌های سرباز و سراوان خسارت وارد شد.» عبدالرحمن شهنوازی، مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری هم اعلام کرده محور فنوج- اسپکه به علت طغیان رودخانه‌های محلی مسدود شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طغیان رودخانه کاجو راه ۴۰ روستای قصرقند را بستزاهدان- ایرنا- فرماندار قصرقند در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی و طغیان رودخانه کاجو در جنوب استان راه ارتباطی۴۰ روستای این شهرستان را از عصر روز گذشته تاکنون بسته است. مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان: مسیر فنوج به اسپکه در جنوب این استان دیشب براثر طغیان رودخانه‌های محلی بسته شد. با توجه به تداوم بارندگی‌ها تا پایان هفته احتمال مسدود شدن مسیرهای ارتباطی در جنوب استان وجود دارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

راه حل معاون دادستان کل کشور برای جلوگیری از انتشار اخبار کذبمعاون فضای مجازی دادستان کل کشور: دلیل انتشار اخبار کذب این است که هیچ‌گونه مسئولیتی برای بازنشر دهندگان خبر وجود ندارد. امروز افشاگری به یک برند تبدیل شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استفاده از راه حل سیاسی را به جنگ با ایران ترجیح می‌دهمولیعهد عربستان بر استفاده از راه حل سیاسی در مورد ایران تاکید کرد و گفت: جنگ باعث سقوط اقتصاد جهانی می‌شود. خاک تو سر ترسوش......
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کمیسیون انتخابات افغانستان: ارتباط با صدها حوزه رأی‌گیری قطع شده است | DW | 28.09.2019کمیسیون مستقل انتخابات ریاست جمهوری افغانستان از قطع ارتباط با صدها حوزه رأی‌گیری خبر داد. همزمان چندین انفجار در سراسر کشور انتخابات را تحت‌الشعاع خود قرار داده و ده‌ها نفر کشته و زخمی شده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فردی که طالبان انگشت‌اش را در انتخابات قبلی قطع کرده بود دوباره در انتخابات شرکت کردصفی‌الله یکی از رأی دهندگان در افغانستان که پس از قطع انگشت اش توسط طالبان امروز شنبه 28 سپتامبر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

قطع انگشت نوزاد در بیمارستانی در شهریاروااای فاجعه 😞😑 خوب است خبرنگاری به بیمارستان طب کودکان بخش فیزوتراپی مراجعه وگزارشی در مورد نوزادانی که هنگام تولد دچار آسیبهای بدنی خصوصا از ناحیه دست میشوند تهیه کند جالب اینکه خانواده نه تنها در خصوص پرسنل نابلد و بیسواد کاری نمی‌توانند انجام دهند بلکه باید هزینه‌های سنگین درمان پرداخت کنند این بیمارستان در گذشته هم پرونده ی خوبی نداشته و اشتباهاتش زیاد بوده بیچاره این کودک حالا نمی شد انگشت این کودک را پیوند کرد ؟ چقدر تاسف آور است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »