قطع سیستم پردازش گمرک و کنترل مرزی، فعالیت فرودگاه‌های آمریکا را چند ساعت مختل کرد

26/05/1398 04:29:00 ق.ظ

قطع سراسری سیستم گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده روز جمعه ساعت‌ها فعالیت فرودگاه‌های بزرگ آمریکا را مختل کرد. این اختلال سبب تاخیر بسیاری از پروازها شد و هزاران مسافر پروازهای بین المللی را با مشکل مواجه کرد. دلیل این اختلال چند ساعته هنوز اعلام نشده است.

قطع سراسری سیستم رایانه‌ای اداره گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده روز جمعه ساعت‌ها فعالیت فرودگاه‌های آمریکا را مختل کرد. این اختلال چند ساعته سبب تاخیرهای بسیاری از پروازها شد و هزاران مسافر پروازهای بین المللی را با مشکل مواجه کرد. به گفته منابع خبری این مشکل پس از نزدیک به دو ساعت برطرف شد و دوباره سیستم رایانه‌ای گمرک و کنترل مرزی بازگشت و آنلاین شد.

دلیل قطع سراسری سیستم پردازش گمرک و کنترل مرزی فرودگاه‌های آمریکا تاکنون اعلام نشده است اما اداره گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که نشانه‌ای از خرابکاری وجود نداشته است. در جریان این اختلال سراسری، فرودگاه‌ بین‌المللی جان اف کندی در نیویوک، فرودگاه بین المللی دالاس ویرجینیا و فرودگاه بین‌المللی لس‌آنجلس نیز خبر از قطع سیستم کامپیوتری و آنلاین گمرکی خود را اعلام کرده بودند.

ادامه مطلب:
ايران اينترنشنال »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

نیازی به ساخت آسایشگاه جداگانه برای «جانبازان زنِ قطع نخاع» نیست/ پیگیر برطرف شدن مشکلات دارویی جانبازان هستیممعاون بهداشت و درمان بنیاد شهید توضیحاتی را درباره تعیین‌تکلیف مصدومان شیمیایی در سردشت ارائه کرد و گفت: در تهران نیز ظرف چند ماه آینده در یکی از مراکز بخشی برای زنان جانباز نخاعی به بهره‌برداری خواهد رسید.

سوریه سقوط جنگنده خود را تأیید کرد/ پیشروی‌های ارتش در حومه ادلبنیروهای ارتش سوریه کنترل روستاهایی در حومه جنوبی ادلب را به دست گرفته‌اند و آخرین مراکز تجمع تروریست‌های جبهه النصره و گروهک‌های وابسته به آن را منهدم کردند.

بی‌اعتنایی «جبل الطارق» به فشارهای آمریکا؛ «نفتکش گریس »1 آزاد شد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 پخش زنده شبکه خبر از مراحل آزادسازی نفتکش «گریس-١» دادگاه عالی جبل الطارق حکم آزادی نفتکش گریس ١ را صادر کرد نفتكش_ايرانى سفیر ایران در لندن تایید کرد: نفتکش گریس ۱ آزاد شد نفتكش_ايرانى

پس از تعهد تهران و برغم درخواست آمریکا جبل‌الطارق نفتکش ایرانی را آزاد کردبه گزارش روزنامه «كرونيكل» چاپ جبل الطارق، مقامات جبل الطارق نفتکش ایرانی گریس1 را عل‌رغم درخواست

ادعای ترامپ: ایران و چین می‌خواهند با ما توافق کنند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimادعای ترامپ: ایران و چین می‌خواهند با ما توافق کنند همان‌طور که دیدید ما به فاجعه ایران خاتمه دادیم. به آنها 150 میلیارد دلار پول و 1.8 میلیارد دلار پول نقد دادیم.پول نقد، نقد، نقد!چیزی به دست نیاوردیم. آنها هم می‌خواهند توافق کنند. چین می‌خواهد توافق کند و این را به شما بگویم: آنها هم می‌خواهند توافق کنند چون تحریم‌های برایشان خوب نیست. آنها خوشحال نیستند. باید ببینیم اوضاع چطور پیش می‌رود، ولی کار دست کاردان است

سازمان «غذا و داروی آمریکا» داروی جدیدی را برای درمان سل تأیید کرد🔺سازمان «غذا و داروی آمریکا» داروی جدیدی را برای درمان سل تأیید کرد ⚡️یک مطالعه نشان می دهد که مصرف پرتومانید با دو داروی دیگر، ۹۰ درصد از مبتلایان به نوع خاصی از بیماری سل را، که در برابر سایر درمان ها مقاوم است، درمان می کند.