قطر: ترکیه در پی حفظ تمامیت ارضی سوریه است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر دفاع قطر اعلام کرد که در حفظ تمامیت ارضی سوریه، ترکیه اقدامی را می کند که اتحادیه عرب از آن عاجز بوده است. - خبرگزاری آناتولی

وزیر دفاع قطر اعلام کرد که در حفظ تمامیت ارضی سوریه، ترکیه اقدامی را می کند که اتحادیه عرب از آن عاجز بوده است.خالد بن محمد العطیه، وزیر دفاع قطر با اشاره به عملیات ضد تروریستی ترکیه در شمال شرق سوریه، اعلام کرد: ترکیه برای حفاظت از تمامیت ارضی سوریه کاری را انجام می‌دهد که اتحادیه عرب انجام نمی دهد.

وی که در"اجلاس امنیت جهانی 2019" در شهر دوحه، پایتخت این کشور سخن می‌گفت، تصریح کرد: ترکیه در تلاش برای رفع تهدیدات امنیتی خود بوده و جرمی مرتکب نمی شود. آنکارا همیشه در پی حفظ تمامیت ارضی سوریه بوده است. کاری که اتحادیه عرب آن را انجام نمی دهد. العطلیه با اشاره به اینکه برخی به دنبال سیاه نمایی علیه ترکیه هستند، گفت: آنکارا عملیات چشمه صلح را برای محافظت از مرزهای خود آغاز کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه حملات ترکیه به شمال سوریه؛ چهار شهردار معترض در ترکیه بازداشت شدندادامه حملات ترکیه به شمال سوریه ؛ چهار شهردار معترض در ترکیه بازداشت شدند خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که چند روز پس از آن که ترکیه اعلام کرد شهر مرزی راس العین را به تصرف خود درآورده است، بمباران شدید در حومه این شهر ادامه دارد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رویترز: مقامات کرد در سوریه می گویند در حملات ترکیه بیش از ۲۷۵هزار نفر آواره شدند🔺رویترز: مقامات کرد در سوریه می گویند در حملات ترکیه بیش از ۲۷۵هزار نفر آواره شدند ⚡️مقامات کرد سوریه اعلام کردند در پی حمله ترکیه به شمال شرقی سوریه، بیش از ۲۷۵ هزار نفر آواره شده‌اند که بیش از ۷۰ هزار کودک در بین آواره‌گان وجود دارد. نتیجه ی سیاست های روسیه در منطقه بر باعث و بانی این جنایت، لعنت زمینیان و آسمانیان وغیره ، آمین
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گفتگوی تلفنی وزرای دفاع ترکیه و فرانسه در مورد تحولات سوریه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: تحریم‌های سنگینی علیه ترکیه در راه استپرزیدنت ترامپ : تحریم‌ های سنگینی علیه ترکیه در راه است رئیس جمهوری آمریکا، با تاکید بر عزم ایالات متحده برای خاتمه دادن به جنگ‌های بی‌پایان و ضمن اشاره به مسئولیت ترکیه و اروپا در قبال داعشی های زندانی، از اعمال تحریم‌های سنگین بر ترکیه خبر داد. تحریم دان ایران پر شده،حالا میره ترکیه را تحریم کنه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

موگرینی: در مورد اقدامات تقابلی علیه ترکیه بحث می‌شودفدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دوشنبه 14 اکتبر در نشست شورای وزیران خارجه این تازه از خواب بیداره شده حاژ خانم موگرینی دوست دختر ماله کش اعظم ! الهههههی خانم موگرینی هم ناراحت حیونکی خانم موگرینی دیر چشمهایت را باز کردی الکلش زیاد بود. بخوابی فکر کنم دنیا امن تر هست.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ارتش سوریه در نزدیکی مرز ترکیه مستقر شد | DW | 14.10.2019سربازان ارتش سوریه در مناطق کردنشین شمالی این کشور برای مقابله با تهاجم ترکیه موضع گرفته‌اند. هم‌زمان این نگرانی نیز افزایش یافته که پای ناتو به مناقشه دو کشور کشیده شود. حدود ۲۰۰ هزار غیرنظامی آواره شده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »