سوریه, خالد بن محمد العطیه وزیر دفاع قطر, سوریه, عملیات چشمه صلح

سوریه, خالد بن محمد العطیه وزیر دفاع قطر

قطر: ترکیه در پی حفظ تمامیت ارضی سوریه است

قطر: #ترکیه در پی حفظ تمامیت ارضی #سوریه است#

16/10/2019 04:34:00 ب.ظ

قطر: ترکیه در پی حفظ تمامیت ارضی سوریه است

وزیر دفاع قطر اعلام کرد که در حفظ تمامیت ارضی سوریه ، ترکیه اقدامی را می کند که اتحادیه عرب از آن عاجز بوده است. - خبرگزاری آناتولی

16.10.2019دوحه/خبرگزاری آناتولیخالد بن محمد العطیه، وزیر دفاع قطر با اشاره به عملیات ضد تروریستی ترکیه در شمال شرق سوریه، اعلام کرد: ترکیه برای حفاظت از تمامیت ارضی سوریه کاری را انجام می‌دهد که اتحادیه عرب انجام نمی دهد.وی که در"اجلاس امنیت جهانی 2019" در شهر دوحه، پایتخت این کشور سخن می‌گفت، تصریح کرد: ترکیه در تلاش برای رفع تهدیدات امنیتی خود بوده و جرمی مرتکب نمی شود. آنکارا همیشه در پی حفظ تمامیت ارضی سوریه بوده است. کاری که اتحادیه عرب آن را انجام نمی دهد.

تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021 اسرائیل: برای بازگشت ایران به مذاکرات اولتیماتوم تعیین کنید | DW | 26.07.2021 هشدار فرانسه؛ ایران مذاکرات احیای برجام را به خطر می‌اندازد | DW | 27.07.2021 ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

ادامه حملات ترکیه به شمال سوریه؛ چهار شهردار معترض در ترکیه بازداشت شدندادامه حملات ترکیه به شمال سوریه ؛ چهار شهردار معترض در ترکیه بازداشت شدند خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که چند روز پس از آن که ترکیه اعلام کرد شهر مرزی راس العین را به تصرف خود درآورده است، بمباران شدید در حومه این شهر ادامه دارد.

رویترز: مقامات کرد در سوریه می گویند در حملات ترکیه بیش از ۲۷۵هزار نفر آواره شدند🔺رویترز: مقامات کرد در سوریه می گویند در حملات ترکیه بیش از ۲۷۵هزار نفر آواره شدند ⚡️مقامات کرد سوریه اعلام کردند در پی حمله ترکیه به شمال شرقی سوریه ، بیش از ۲۷۵ هزار نفر آواره شده‌اند که بیش از ۷۰ هزار کودک در بین آواره‌گان وجود دارد. نتیجه ی سیاست های روسیه در منطقه بر باعث و بانی این جنایت، لعنت زمینیان و آسمانیان وغیره ، آمین

گفتگوی تلفنی وزرای دفاع ترکیه و فرانسه در مورد تحولات سوریه

پرزیدنت ترامپ: تحریم‌های سنگینی علیه ترکیه در راه استپرزیدنت ترامپ : تحریم‌ های سنگینی علیه ترکیه در راه است رئیس جمهوری آمریکا، با تاکید بر عزم ایالات متحده برای خاتمه دادن به جنگ‌های بی‌پایان و ضمن اشاره به مسئولیت ترکیه و اروپا در قبال داعشی های زندانی، از اعمال تحریم‌های سنگین بر ترکیه خبر داد. تحریم دان ایران پر شده،حالا میره ترکیه را تحریم کنه.

موگرینی: در مورد اقدامات تقابلی علیه ترکیه بحث می‌شودفدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دوشنبه 14 اکتبر در نشست شورای وزیران خارجه این تازه از خواب بیداره شده حاژ خانم موگرینی دوست دختر ماله کش اعظم ! الهههههی خانم موگرینی هم ناراحت حیونکی خانم موگرینی دیر چشمهایت را باز کردی الکلش زیاد بود. بخوابی فکر کنم دنیا امن تر هست.

ارتش سوریه در نزدیکی مرز ترکیه مستقر شد | DW | 14.10.2019سربازان ارتش سوریه در مناطق کردنشین شمالی این کشور برای مقابله با تهاجم ترکیه موضع گرفته‌اند. هم‌زمان این نگرانی نیز افزایش یافته که پای ناتو به مناقشه دو کشور کشیده شود. حدود ۲۰۰ هزار غیرنظامی آواره شده‌اند.