قطر: ترکیه در پی حفظ تمامیت ارضی سوریه است

16/10/2019 04:34:00 ب.ظ

قطر: #ترکیه در پی حفظ تمامیت ارضی #سوریه است#

سوریه, خالد بن محمد العطیه وزیر دفاع قطر

قطر: ترکیه در پی حفظ تمامیت ارضی سوریه است

وزیر دفاع قطر اعلام کرد که در حفظ تمامیت ارضی سوریه ، ترکیه اقدامی را می کند که اتحادیه عرب از آن عاجز بوده است. - خبرگزاری آناتولی

16.10.2019دوحه/خبرگزاری آناتولیخالد بن محمد العطیه، وزیر دفاع قطر با اشاره به عملیات ضد تروریستی ترکیه در شمال شرق سوریه، اعلام کرد: ترکیه برای حفاظت از تمامیت ارضی سوریه کاری را انجام می‌دهد که اتحادیه عرب انجام نمی دهد.وی که در"اجلاس امنیت جهانی 2019" در شهر دوحه، پایتخت این کشور سخن می‌گفت، تصریح کرد: ترکیه در تلاش برای رفع تهدیدات امنیتی خود بوده و جرمی مرتکب نمی شود. آنکارا همیشه در پی حفظ تمامیت ارضی سوریه بوده است. کاری که اتحادیه عرب آن را انجام نمی دهد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

ادامه حملات ترکیه به شمال سوریه؛ چهار شهردار معترض در ترکیه بازداشت شدندادامه حملات ترکیه به شمال سوریه ؛ چهار شهردار معترض در ترکیه بازداشت شدند خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که چند روز پس از آن که ترکیه اعلام کرد شهر مرزی راس العین را به تصرف خود درآورده است، بمباران شدید در حومه این شهر ادامه دارد.

رویترز: مقامات کرد در سوریه می گویند در حملات ترکیه بیش از ۲۷۵هزار نفر آواره شدند🔺رویترز: مقامات کرد در سوریه می گویند در حملات ترکیه بیش از ۲۷۵هزار نفر آواره شدند ⚡️مقامات کرد سوریه اعلام کردند در پی حمله ترکیه به شمال شرقی سوریه ، بیش از ۲۷۵ هزار نفر آواره شده‌اند که بیش از ۷۰ هزار کودک در بین آواره‌گان وجود دارد. نتیجه ی سیاست های روسیه در منطقه بر باعث و بانی این جنایت، لعنت زمینیان و آسمانیان وغیره ، آمین

گفتگوی تلفنی وزرای دفاع ترکیه و فرانسه در مورد تحولات سوریه

پرزیدنت ترامپ: تحریم‌های سنگینی علیه ترکیه در راه استپرزیدنت ترامپ : تحریم‌ های سنگینی علیه ترکیه در راه است رئیس جمهوری آمریکا، با تاکید بر عزم ایالات متحده برای خاتمه دادن به جنگ‌های بی‌پایان و ضمن اشاره به مسئولیت ترکیه و اروپا در قبال داعشی های زندانی، از اعمال تحریم‌های سنگین بر ترکیه خبر داد. تحریم دان ایران پر شده،حالا میره ترکیه را تحریم کنه.

موگرینی: در مورد اقدامات تقابلی علیه ترکیه بحث می‌شودفدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دوشنبه 14 اکتبر در نشست شورای وزیران خارجه این تازه از خواب بیداره شده حاژ خانم موگرینی دوست دختر ماله کش اعظم ! الهههههی خانم موگرینی هم ناراحت حیونکی خانم موگرینی دیر چشمهایت را باز کردی الکلش زیاد بود. بخوابی فکر کنم دنیا امن تر هست.

ارتش سوریه در نزدیکی مرز ترکیه مستقر شد | DW | 14.10.2019سربازان ارتش سوریه در مناطق کردنشین شمالی این کشور برای مقابله با تهاجم ترکیه موضع گرفته‌اند. هم‌زمان این نگرانی نیز افزایش یافته که پای ناتو به مناقشه دو کشور کشیده شود. حدود ۲۰۰ هزار غیرنظامی آواره شده‌اند.

وزیر دفاع قطر اعلام کرد که در حفظ تمامیت ارضی سوریه، ترکیه اقدامی را می کند که اتحادیه عرب از آن عاجز بوده است.نظرات بیشتر مهر ۲۲, ۱۳۹۸ پرونده‌سازی برای فعالان محیط زیست ادامه دارد؛ مراد طاهباز، نیلوفر بیانی و هومن جوکار به «جاسوسی» متهم شدند پس از حذف شدن اتهام «افساد فی‌الارض» از پرونده فعالان محیط زیست در ایران، این‌بار سخنگوی قضایی اتهامات سه نفر از فعالان بازداشت شده را «جاسوسی به نفع سیا و موساد» اعلام کرد.نظرات بیشتر مهر ۲۲, ۱۳۹۸ پرونده‌سازی برای فعالان محیط زیست ادامه دارد؛ مراد طاهباز، نیلوفر بیانی و هومن جوکار به «جاسوسی» متهم شدند پس از حذف شدن اتهام «افساد فی‌الارض» از پرونده فعالان محیط زیست در ایران، این‌بار سخنگوی قضایی اتهامات سه نفر از فعالان بازداشت شده را «جاسوسی به نفع سیا و موساد» اعلام کرد.وزرای دفاع ملی ترکیه و فرانسه مسایل دفاعی و امنیتی به ویژه سوریه را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

16.10. این سخنگوی قوه قضائیه اما توضیح نداده است که چگونه و بر اساس کدام شواهد و مدارک و یافته‌های تازه، اتهامی که به خاطر آن این افراد برای مدت بیش از دو سال از آزادی‌شان محروم بوده‌اند، ناگهان به اتهامی دیگر تغییر پیدا کرده است.2019 دوحه/خبرگزاری آناتولی خالد بن محمد العطیه، وزیر دفاع قطر با اشاره به عملیات ضد تروریستی ترکیه در شمال شرق سوریه، اعلام کرد: ترکیه برای حفاظت از تمامیت ارضی سوریه کاری را انجام می‌دهد که اتحادیه عرب انجام نمی دهد. این مقام قضایی گفت که هر سه متهم برای بیان آخرین دفاعیات به دادگاه احضار شدند. وی که در"اجلاس امنیت جهانی 2019" در شهر دوحه، پایتخت این کشور سخن می‌گفت، تصریح کرد: ترکیه در تلاش برای رفع تهدیدات امنیتی خود بوده و جرمی مرتکب نمی شود. پیشتر فاطمه قدیریان، خواهر طاهر قدیریان یکی از متهمان پرونده محیط زیست در ایران، در استوری اینستاگرام خود خبر از لغو اتهام افساد فی الارض در پرونده چهار متهم محیط زیستی در ایران داده بود. آنکارا همیشه در پی حفظ تمامیت ارضی سوریه بوده است..

کاری که اتحادیه عرب آن را انجام نمی دهد. سخنگوی قوه قضائیه درباره این فعال محیط زیست تنها به گفتن این که برای او نیز اتهام «افساد فی الارض صادر شده بود» بسنده کرده و گفت که طاهر قدیریان در روزهای آینده به دادگاه احضار می‌شود. سخنگوی قوه قضائیه درباره این فعال محیط زیست تنها به گفتن این که برای او نیز اتهام «افساد فی الارض صادر شده بود» بسنده کرده و گفت که طاهر قدیریان در روزهای آینده به دادگاه احضار می‌شود. العطلیه با اشاره به اینکه برخی به دنبال سیاه نمایی علیه ترکیه هستند، گفت: آنکارا عملیات چشمه صلح را برای محافظت از مرزهای خود آغاز کرده است. . اتهام این افراد «جاسوسی» عنوان شده بود و کمی بعدتر اتهام چهارنفر از آن‌ها به «افساد فی‌الارض» تغییر پیدا کرد.