قره‌باغ محور دیدار وزرای خارجه آذربایجان و آمریکا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

23.10.2020جیحون بایرام‌اف، وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان در واشنگتن با مایک پمپئو، همتای آمریکایی خود در مورد مسئله قره‌باغ دیدار و گفت‌وگو کرد.

براساس بیانیه منتشر شده از سوی وزارت امور خارجه آذربایجان، بایرام‌اف در این دیدار، پمپئو را در جریان موضوعاتی نظیر سیاست سازش‌ناپذیر ارمنستان، تیراندازی عمدی نیروهای این کشور به سمت غیرنظامیان آذربایجان و الحاق مزدوران و تروریست‌های خارجی به صف ارتش ارمنستان قرار داد.

بایرام‌اف همچنین تاکید کرد که طبق چهار قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد و مدارک مرتبط سایر سازمان‌های بین‌المللی، آذربایجان در مسئله قره‌باغ محق است. وزرای امور خارجه آذربایجان و آمریکا پیرامون سایر موضوعات مربوط به روابط دو کشور نیز بحث و رایزنی کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تحولات فلسطین؛ محور گفتگوی محمود عباس و پاپ فرانسیسمحمود عباس، رئیس دولت فلسطین و پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان تلفنی درباره تحولات فلسطین گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گفتوگوی تلفنی چاووش‌اغلو و بایراموف درباره تحولات اخیر در قره‌باغوزرای امور خارجه ترکیه و آذربایجان درباره تحولات اخیر در قره‌باغ کوهستانی به صورت تلفنی گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار وزرای دفاع ترکیه و اندونزی در آنکارا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران سفیر آمریکا در عراق را تحریم کردسخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد: امروز ایران سفیر آمریکا در عراق و دو مقام دیگر رژیم آمریکا را که در ترور مجرمانه سردار سلیمانی نقش داشته‌اند، تحریم کرد. چرا از اسمش سوء استفاده می‌کنید؟ ده ماه بعد تازه یادتون افتاده؟!!!! حق ندارن بیان ایران برن مشهد زیارت 😭😭😭😭😭 😆😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویدئو؛ موسیقی سنتی آذربایجان در پناهگاه ترتر در بحبوحه جنگ قره‌باغهرچند برخی شهرها نیز هدف گرفته شده‌اند اما ظاهرا زندگی عادی شهروندان در هر دو پایتخت باکو و ایروان و شهرهای دور از خطوط اصلی جنگ از جریان نایستاده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عملیات آذربایجان برای آزادسازی قره‌باغ اشغالی با اقتدار کامل ادامه داردارتش جمهوری آذربایجان با اقتدار کامل در تمام جبهه‌ها، عملیات خود برای آزادسازی قره‌باغ اشغالی از دست ارمنستان را ادامه می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی عملیات ارتش آذربایجان در راستای آزادی سرزمین‌هایی که در اشغال ارمنستان است در مناطق مختلف ادامه داشت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »