قرنطینه در عمارت 60 میلیون دلاری!- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnim

26/01/1399 03:33 ب.ظ

قرنطینه در عمارت ۶۰ میلیون دلاری! قهرمان پیشین گلف جهان، دوران قرنطینه کرونا را در عمارت ۶۰ میلیون دلاری خود سپری می‌کند

قهرمان پیشین گلف جهان، دوران قرنطینه ویروس کرونا را در عمارت 60 میلیون دلاری خود سپری می‌کند. عمارت 60 میلیون دلاری تایگر وودز در جزیره ژوپیتر در فلوریدا واقع شده و نخستین جاهایی که در این عمارت جلب توجه می‌کند، زمین گلف وسیع، استخر 30 متری و زمین‌های تنیس و بسکتبال است.

عمارت 60 میلیون دلاری تایگر وودز در جزیره ژوپیتر در فلوریدا واقع شده و نخستین جاهایی که در این عمارت جلب توجه می‌کند، زمین گلف وسیع، استخر 30 متری و زمین‌های تنیس و بسکتبال است.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

این قرنطینه نیس تازه آزادیه نوش جونش...ولی ب قول فیلم بتمن، اگ فراتر از یک انسان باشیم جاودانه میشیم...الان فقط خودش خوشحاله،ولی با پولش میتونه جامعه ای بهتر بسازه پول هزاران شخص رو این ورداشته

دولت فرانسه با پذیرفتن حیوانات خانگی جدید در دوران قرنطینه موافقت کردوزارت کشور فرانسه اعلام کرد که این تصمیم در پی درخواست انجمن حمایت از حیوانات (SPA) گرفته شده است.

مسعود باستانی: کدام ‌یک از مصیبت‌های زندان را در قرنطینه تجربه می‌کنیم؟

چند راهکار عملی برای مراقبت از سلامت روان در ایام قرنطینه

کرونا در جهان: ترخیص بوریس جانسون و اینترنتی شدن ازدواج در اماراتتعداد قربانیان ویروس کرونا در جهان از مرز ۱۱۰ هزار نفر گذشت و در این میان، بیش از ۷۵ هزار نفر در اروپا جان خود را بر اثر ابتلا به این ویروس از دست داده‌اند

مراسم عید پاک در کلیسای مزار مقدس در اورشلیم زیر سایه سنگین ویروس کرونا برگزار شد🔺مراسم عید_پاک در کلیسای مزار مقدس در اورشلیم زیر سایه سنگین ویروس_کرونا برگزار شد ⚡️در حالی که اورشلیم به تعطیلی کشیده شده است، یکشنبه عید پاک در مکان سنتی مرگ و رستاخیز عیسی مسیح تنها توسط عده انگشت‌شماری از روحانیون مسیحی برگزار شد. اگه الان توی ایران عید شعبان برگزار میشد حتما می نوشتید: بدون توجه به نکات بهداشتی این عید بین این همه آدم برگزار شد. امسال عید پاک مسیحیان و دهه ی تولد حضرت صاحب الزمان و عید فطیر یهود همزمان شده است. صدای امریکا,شماهم رسانه ی همه ملت ایران شوید همه احزاب از خارج کشور و داخل کشور

تحلیل وضعیت کرونا در کشور/ موج جدید اپیدمی در ۳ استانبر اساس آخرین بررسیهای صورت گرفته درباره بیماری کووید ۱۹ در کشور تا روز ۲۳ فروردین ماه، روند تغییرات مرگ و ابتلا به این بیماری در روزهای اخیر در کل کشور روندی نزولی داشته؛ اگرچه در مورد سه استان به نظر می رسد موج جدید اپیدمی شروع شده است. سه استان روند صعودی در مرگ و ابتلا داشتند و چهار استان هم اخیراً پیک اپیدمی را تجربه کرده‌اند.

، تایگر وودز، قهرمان 15 دوره مسابقات گلف آمریکا و جهان، دوران قرنطینه کرونا را در خانه سپری می‌کند، اما به کار بردن کلمه خانه در مورد جایی که او زندگی می‌کند، صحیح به نظر نمی‌رسد. کلمه «عمارت» توصیف بهتری از محل زندگی این قهرمان 44 ساله است.

عمارت 60 میلیون دلاری تایگر وودز در جزیره ژوپیتر در فلوریدا واقع شده و نخستین جاهایی که در این عمارت جلب توجه می‌کند، زمین گلف وسیع، استخر 30 متری و زمین‌های تنیس و بسکتبال است.

این عمارت که در سال 2010 و همزمان با جدایی او از همسر سابقش تکمیل شد، شامل دو بخش جداگانه به مساحت 307 و 595 متر مربع است که با یک راهرو تمام شیشه‌ای به هم ارتباط دارند. بخش بزرگ‌تر شامل یک سالن بدنسازی با استانداردهای بالای جهانی، اتاق بازی، سالن اکسیژن تراپی و سینماست.