قرنطینه تهران تکذیب شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قرنطینه تهران تکذیب شد مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران، قرنطیه تهران را تکذیب کرد

با اشاره به انتشار خبری با عنوان "استان تهران قرنطینه شد" اظهار کرد: این خبر کاملاً کذب و دروغ است ضمن اینکه انتظار ما که بارها نیز تأکید شده این است که مردم اخبار را از رسانه‌های رسمی پیگیری کنند.

مربوط درباره تصمیمات ستاد مبارزه با ویروس کرونا در تهران نیز از طریق رسانه‌های رسمی کشور اعلام می‌شود ضمن اینکه شخصی که اقدام به اعلام خبر اشاره‌شده کرده است هیچ مسئولیتی در ارتباط با اطلاع‌رسانی درباره ویروس کرونا ندارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خاک تو سرشون

حالا که تکذیب شد مطمعن شدم امروز فردا قرنطینه میشه تهران

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تهران قرنطینه نیستتهران_ ایرنا_ معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اعلام کرد تمامی مبادی ورودی و خروجی پایتخت در حال حاضر باز است و رفت و آمد در آنها به راحتی جریان دارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آخرین مصوبات ستاد مدیریت کرونا در تهران/ لزوم عدم برگزاری مراسم ۴شنبه‌سوریفرمانده ستاد مدیریت بیماری کرونا در تهران: *از مسئولین می‌خواهیم تذکرات را جدی گرفته و فعالیت‌ها در ادارات و ... را به حداقل برسانند *اگر بخواهیم با همین ریتم حضور مردم در سطح شهر پیش برویم کنترل بیماری برایمان بسیار سخت خواهد بود حداقل دوهفته عید رو تعطیل رسمی کنید شرکت های خصوصی باز هستن تولیدی ها ی خصوصی بازن ... تعطیل رسمییییییییی کنییییید ی کی بگیم به این میگن قرنطینه روتون نمیشه بگید مسئولین : ما احمق هستیم و ادارات را تعطیل نمیکنیم . ما سران کویت ، استالیا ، استرلیا و تمام کشورها شعور دارند اما مسئولین حکومت جمهوری اسلامی ندارند .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تست کرونای رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران مثبت شد/آخرین وضعیت جسمی دکتر کریمی از زبان خودشرئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران از مثبت شدن تست کروناویروس خود خبر داد و گفت:‌ اگرچه براساس آزمایشات انجام شده حال عمومی من رو به بهبود است اما براساس پروتکل علمی وزارت بهداشت چند روزی در قرنطینه خواهم بود و از طریق فضای مجازی و تلفن امور دانشگاه را پیگیری خواهم کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آزمایش واکسن کرونا از طریق آلوده کردن داوطلبان در انگلیس- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimآزمایش واکسن کرونا از طریق آلوده کردن دواطلبان در انگلیس شرکتی در انگلیس از مردم داوطلب خواسته در ازای دریافت پول و آلوده شدن به ویروس کرونا، در آزمایش و ساخت واکسن کرونا کمک کنند داوطلبان در ازای دریافت ۱۰۰ پوند در روز درآمد کسب می‌کنند احمق روالش همینه این چه تیتریه زدی چطور داوطلب شويم راه هست براي تماس
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تمدید اعتبار طرح ترافیک سهمیه بگیران تا اول اردیبهشت99- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimتمدید اعتبار طرح_ترافیک سهمیه بگیران تا اول اردیبهشت۹۹ مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی شهرداری تهران از تمدید اعتبار مجوز طرح ترافیک سهمیه بگیران تا اول اردیبهشت سال ۹۹ خبر داد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کارکنان سازمان ملل هم دورکار شدند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimکارکنان سازمان ملل هم دورکار شدند ترامپ سفرهای دریایی آمریکا را تعلیق کرد وزیر بهداشت ترکیه از افزایش شمار مبتلایان به کرونا خبر داد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »