قرنطینه 10 استان در مصر برای مقابله با کرونا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت بهداشت مصر از قرنطینه برخی شهر و روستاها در 10 استان این کشور به مدت 14 روز برای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.

خالد مجاهد، سخنگوی وزارت بهداشت مصر در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد: برخی از شهر و روستاهای 10 استان به مدت 14 روز قرنطینه خواهند شد.

وی نام شهر وروستاهایی که قرنطینه شده اند را اعلام نکرده و در ادامه تصریح کرد: موسسات دولتی نیازهای افراد ساکن در مناطق قرنطینه را فراهم خواهند کرد، همچنین وزارت کشور به منظور حفظ امنیت و جلوگیری از تردد تلاش می کند. وزارت بهداشت مصر روز گذشته اعلام كرد كه با جان باختن 6 نفر دیگر شمار قربانیان ویروس كووید-19 در این کشور به 36 نفر رسید و در مجموع 576 مورد ابتلا شناسایی شده است. شمار افراد بهبود یافته نیز 121 نفر اعلام شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رشد ۱۰ هزار واحدی شاخص بورس در چهارمین روز کاری/ رفتار بازار از حالت عادی خارج استیک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه معاملات بورس در چهارمین روز کاری در سال جدید با رشد 10 هزار واحدی همراه بود،‌ گفت: داده‌های اقتصادی و عوامل تاثیرگذار این رشد را تایید نمی‌کند و رفتار بازار سرمایه از حالت عادی خارج است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ضریب اقامت در هتل‌های تهران ۱۰ درصد است/ ضوابط فعالیت واحدهای بومگردی ابلاغ شد/ موزه‌ها تا پایان تعطیلات نوروز تعطیل هستندمدیرکل میراث و گردشگری استان تهران گفت: بسیاری از واحدهای اقامتی تهران تعطیل هستند و تعدادی از این واحدها که باز هستند با ضریب اقامت حدود ۱۰ درصد است. در این میان تمام موزه‌های زیرمجموعه این وزارتخانه تا پایان نوروز تعطیل هستند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ | DW | 29.03.2020داروی کرونا ۱.۵ سال طول میکشه اینا زندگیشونم در ایران کشکی هست خزفت بیسوادا سیستم جمهوری اسلامی همواره در حال گوه خوری. وقتی دلگیری و تنها ، غربت تمام دنیا ، از دریچه دهانت ، گوه بیرون میباااااااره ابی_تو_قرنطینه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روحانی در انتظار موافقت خامنه‌ای با برداشت یک میلیارد دلار برای مقابله با کروناحسن روحانی در انتظار است تا رهبر جمهوری اسلامی ایران به نامه‌اش برای برداشت یک میلیارد دلار از صندوق
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ربیعی: برای مبارزه با کرونا به تاب‌آوری اجتماعی نیاز داریمسخنگوی دولت: همزمان با مقابله در برابر گسترش ویروس کرونا، نیازمند تاب‌آوری روانی جامعه هستیم آمادگی روانی تسلیم‌نشدنی ذهنی و ایجاد سازگاری ذهنی با سبک زندگی ناشی از کرونا ضرورت اجتناب‌ناپذیر گذار موفقیت‌آمیز از این بحران است ما چهل سال شمارا تونستیم تحمل کنیم یه ویروس نانومتری که چیزی نیست سال ۹۸ هر بلایی که خواستید سر مردم آوردید ، دیگه از تاب آوری برای ما عر عر نکن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کابل به‌مدت سه هفته برای مقابله با شیوع کرونا قرنطینه می‌شودطبق تصمیم مقام‌های افغانستان، شهر کابل پایتخت این کشور به منظور مقابله با شیوع ویروس جدید کرونا به مدت سه هفته قرنطینه می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »