قرقیزستان نیرو و خودروی زرهی به قزاقستان اعزام می کند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قرقیزستان نیرو و خودروی زرهی به قزاقستان اعزام می کند قرقیزستان 150 سرباز و 19 خودرو از جمله 8 زرهی به قزاقستان اعزام کرد.

بیشکک/ خبرگزاری آناتولی

قرقیزستان در چارچوب نیروهای حافظ صلح سازمان پیمان امنیت جمعی 150 سرباز و 19 خودرو که 8 دستگاه آنها زرهی است، به قزاقستان اعزام کرد. مرکز مطبوعاتی ریاست جمهوری قرقیزستان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که سادیر ژاپاروف، رئیس جمهور این کشور فرمان اعزام نیروهای کشورش برای شرکت در نیروهای حافظ صلح سازمان پیمان امنیت جمعی را امضا کرده است.

بر اساس بیانیه وزارت دفاع قرقیزستان، از پایگاه هوایی نظامی متحد روسیه که در شهر کانت قرار دارد، به قزاقستان 150 سرباز، 11 خودروی حامل تجهیزات نظامی و 8 خودروی زرهی ارسال شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ترکیه هم سلفی و وهابی به همه جا صادر میکنه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گسترش دامنه اعتراضات در قزاقستان؛ پیمان امنیتی به رهبری روسیه نیرو اعزام می‌کندبا گسترش دامنه اعتراضات سراسری در قزاقستان، رئیس جمهوری این کشور از «سازمان پیمان امنیت جمعی»، سی اس تی او، به رهبری روسیه درخواست کمک کرده است. آیا اردوغان قصد ندارد به کمک برادران قزاقستانی خود بشتابد؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اعزام 200 نظامی تاجیکستانی به قزاقستانمجلس تاجیکستان طرح اعزام 200 نظامی به قزاقستان را تصویب کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا و آلمان به روسیه در مورد هر گونه حمله «احتمالی» به خاک اوکراینآمریکا و آلمان روز چهارشنبه ضمن محکوم کردن تجمع نیروهای نظامی روسیه در نزدیکی مرز اوکراین هشدار دادند که نقض مجدد حاکمیت اوکراین توسط روسیه پیامدهای شدیدی به دنبال خواهد داشت.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

چرا به تازگی بسیاری از افراد واکسینه شده به کووید۱۹ مبتلا می‌شوند؟دو دُز واکسن «فایزر» یا «مدرنا» به همراه یک دوز واکسن «جانسون‌ اند جانسون» ایمنی بیشتری در برابر علائم شدید بیماری کووید ناشی از اومیکرون ایجاد می‌کنند. چون چندتا الاغ اطرافشون واکسن نزدند به اینها انتقال می‌دهند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هیچ کافری دیگر نمی‌تواند به بلاد مسلمانان حمله کند و جان سالم به در ببردفرمانده کل سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران گفت: هیچ کافری امروز نمی‌تواند به بلاد مسلمانان حمله کند و جان سالم به در ببرد زیرا سردار سلیمانی ارتش‌های بزرگی تشکیل داده است. عاقبت حمله مسلمون به مسلمون یا مسلمون به کافر چیه؟ پروردگارا بهتر نبود بجای کمیّت روی کیفیت مخلوقاتت تمرکز میکردی؟ ایشان بیشتر از اینکه سردار سلامت باشد سردار بلاهت است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

میزان صادرات خودرو از ترکیه به کشورهای اروپایی به حدود 19 میلیارد دلار رسیدمیزان صادرات خودرو از ترکیه به کشورهای اروپایی به حدود 19 میلیارد دلار رسید میزان صادرات صنایع خودروسازی ترکیه در سال 2021 به کشورهای اروپایی با افزایش 11 درصدی نسبت به یک سال پیش از آن به 18 میلیارد و 966 میلیون دلار رسید.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »