قرعه‌کشی لالیگا 23-2022؛ زمان الکلاسیکو رفت و برگشت مشخص شد

02/04/1401 10:46 ب.ظ

قرعه‌کشی لالیگا 23-2022؛ زمان الکلاسیکو رفت و برگشت مشخص شد العربيه_فارسى

تقویم فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر اسپانیا از سوی مسئولان لالیگا اعلام شد.رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اسپانیا موسوم به «لالیگا» عصر پنج‌شنبه 2 تیر، برای فصل رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اسپانیا موسوم به «لالیگا» عصر پنج‌شنبه 2 تیر، برای فصل 23-2022 قرعه‌کشی شد و تیم‌های شرکت‌کننده حریفان خود را شناختند.

طبق این برنامه رئال مادرید، مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات، فصل جدید را با دیدار خارج از خانه مقابل «آلمریا» تیم تازه صعود‌کرده آغاز خواهد کرد و بارسلونا نیز از «رایو وایکانو» میزبانی خواهد کرد.

نخستین «الکلاسیکو» بین دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در تاریخ 24 مهر 1401 در ورزشگاه «سانتیاگو برنابئو» برگزار خواهد شد. این دو تیم همچنین در تاریخ 28 اسفند 1401 در ورزشگاه «نیوکمپ» و در چارچوب دیدار برگشت این رقابت‌ها به مصاف هم خواهند رفت.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

حسین طائب از ریاست سازمان اطلاعات سپاه برکنار شد | DW | 23.06.2022فرمانده کل سپاه پاسداران حسین طائب را از ریاست سازمان اطلاعات سپاه برکنار و سرتیپ پاسدار محمد کاظمی را جانشین او کرد. این سازمان موازی امنیتی در دستگیری و شکنجه صدها تن از فعالان جامعه مدنی نقش داشته است. کی انشالله از بالکن میفته پایین اونم یک شبه چه طور برای کسی که بنا بگفته ی خودش پیام تبریک علی خامنه ای و حسن روحانی او را خوشحال کرد و شاید آن لحظه ای که خبر تبریک را شنید یکی از بهترین لحظات زندگی اش بوده است اجازه ی زندگی در دویچستان بعنوان پناهجو ممکن است؟ کیمیا_علیزاده نه_بفریبکاری پناهندگی

آنگ سان سوچی، رهبر اپوزیسیون میانمار به زندان انفرادی منتقل شد | DW | 23.06.2022رژیم خونتای نظامی میانمار، رئیس دولت سرنگون‌شده این کشور را از حصر خانگی به زندان منتقل کرد. از زمان کودتای نظامی بدین سو، بیش از ۲هزار نفر کشته و دست‌کم ۱۴هزار و ۲۰۰ نفر زندانی شده‌اند. این زندانیان اجازه ملاقات ندارند. به نظرم داره تقاص کشتار روهینگیا رو میده که با سکوتش معبر کشتار انسانهای بیگناه شد. برای همچین افرادی سینه چاک کردن بیهوده است. ایشون چهره واقعی خودش رو در زمان کشتار مردم نشون داد. ذات پلید رو میشه فقط برای مدتی پنهان کرد، نه برای همیشه. چه طور برای کسی که بنا بگفته ی خودش پیام تبریک علی خامنه ای و حسن روحانی او را خوشحال کرد و شاید آن لحظه ای که خبر تبریک را شنید یکی از بهترین لحظات زندگی اش بوده است اجازه ی زندگی در دویچستان بعنوان پناهجو ممکن است؟ کیمیا_علیزاده نه_بفریبکاری پناهندگی

رستوران شناور جامبو در دریا واژگون شدرستوران شناور «جامبو» که یک جاذبه گردشگری نمادین در هنگ‌کنگ بود، هنگام عبور از جزایر پاراسل در دریای جنوبی چین واژگون شد.

مجید خادمی، دانشجوی معترض بهبهانی، با اتهامات تازه بازداشت شدمجید خادمی، دانشجوی بهبهانی که دی ۹۸ توسط نیروهای سپاه بازداشت و زمستان گذشته به‌قید وثیقه آزاد شده بود، یکم تیر در دادگاه انقلاب ماهشهر دوباره بازداشت و به زندان بهبهان منتقل شد.

شهرام گیل‌آبادی، از مدیران قالیباف در شهرداری، به «تجاوز جنسی» به چند زن متهم شدروایت‌هایی از سوء استفاده از مقام، «تعرض» و «تجاوز» توسط شهرام گیل‌آبادی، معاون محمدباقر قالیباف در شهرداری تهران و از مدیران ارشد صداوسیما، در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. کفتاران وخوکان مکتب اسلام واپسگرای افراطی شیعی آخوندی تمام فکرشان چپاول غارت تجاوز وکشتار وسفاکی واختلاس میباشد تاچه اندازه وقاحت از امت ال على و داعشيعه نيست انكه متجاوز و دزد و جانى و بچه باز نباشه چهلو چهارهزارباربه عدالت خدا وچهارگوش قبر محمد وچهارده امام کوسکشتون ریــــدم 💩🕋💩🕋💩🕋💩🕋💩 برای افریدن شمامسلمونهای کثافت خونخواردزدقاتل متعفن لاشخورچپاولگرغم گستر شادی کش زن ستیز که44سال عمرمارا سوزوندیدوایران وایرانی نابودکردید و440ملیونبارتوغیرت ملت همیشه خفته ریـدم اگرا

فرزند ایلان ماسک خواستار تغییر نام و جنسیت و قطع ارتباط با پدرش شداین نوجوان تراجنسیتی در درخواستش علاوه بر هویت جنسیتی خود، استدلال کرده از آنجا که با ایلان ماسک زندگی نمی‌کند، مایل نیست به هیچ شکل و صورتی با پدر بیولوژیکی ابرمیلیاردر خود یعنی مرد شماره یک شرکت‌های بزرگی نظیر اسپیس‌ایکس و تسلا نسبتی داشته باشد. Il (ou peut-être je devrais dire 'elle') est con ou quoi?! 🤨🤔🙄 Personnellement je dirai pas NON, à des milliards de $/€ d'héritage! 🤗🚬🚶 بهتره ایلان ماسک هم هیچ ارث و میراثی به او نده من فکر میکردم خودش شاید این کار رو بکنه!

آخرین به روزرسانی:Shareتقویم فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر اسپانیا از سوی مسئولان لالیگا اعلام شد.

رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اسپانیا موسوم به «لالیگا» عصر پنج‌شنبه 2 تیر، برای فصل 23-2022 قرعه‌کشی شد و تیم‌های شرکت‌کننده حریفان خود را شناختند.طبق این برنامه رئال مادرید، مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات، فصل جدید را با دیدار خارج از خانه مقابل «آلمریا» تیم تازه صعود‌کرده آغاز خواهد کرد و بارسلونا نیز از «رایو وایکانو» میزبانی خواهد کرد.

نخستین «الکلاسیکو» بین دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در تاریخ 24 مهر 1401 در ورزشگاه «سانتیاگو برنابئو» برگزار خواهد شد.

این دو تیم همچنین در تاریخ 28 اسفند 1401 در ورزشگاه «نیوکمپ» و در چارچوب دیدار برگشت این رقابت‌ها به مصاف هم خواهند رفت.

طبق این قرعه‌کشی مسابقات از تاریخ 22 مرداد سال جاری آغاز شود.