قربان‌اوغلی: قصد آمریکا از تحریم وزیر امور خارجه محدود کردن حوزه عمل اوست

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔻جاوید قربان‌اوغلی، دیپلمات پیشین وزارت امور خارجه، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: 🔹تحریم‌های آمریکا قطعاً بر عملکرد ظریف اثر می‌گذارد این گفت‌وگو را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

ده روز از تحریم شدن محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان می‌گذرد. اتفاقی که البته آمریکا پیش از این هم نسبت به عملی شدن آن هشدار داده بود. این شاید یکی از نادرترین انواع تحریم‌هایی باشد که در سال‌های اخیر از سوی آمریکا اعمال می‌شود و در روزهای گذشته مورد تقبیح و سرزنش‌های داخلی و خارجی قرار گرفته است.

این دیپلمات پیشین وزارت خارجه درباره تاثیر تحریم‌ها بر عملکرد وزیر امور خارجه کشور گفت: بنابراین پاسخ سوال شما روشن است؛ این تحریم حتماً روی فعالیت‌های آقای ظریف تاثیر خواهد گذاشت. البته نکته‌ای که در اینجا وجود دارد این است که با توجه به گستردگی فضای مجازی و گستردگی کارهای رسانه‌ای، آقای ظریف می‌تواند راهکارهای دیگری را برای رساندن پیام‌ها و مصاحبه‌ها پیدا کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حق‌شناس: تندروها از ظریف عصبی‌اند
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

صدای ظریف در مجامع بین‌المللی اثرگذارتر خواهد شد/ انتظار تماس مقام‌های ایران با آمریکایی‌ها بیهوده استسخنگوی وزارت امور خارجه گفت:​ با محدود کردن فعالیت وزیر امورخارجه کشورمان در شبکه‌های اجتماعی آمریکایی صدای آقای ظریف در مجامع بین‌المللی اثرگذارتر خواهد شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ظریف برای گفت‌وگو با مقامات قطری وارد دوحه شدمحمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران یکشنبه 11 آگوست برای دیدار و گفت‌وگو با مقام‌های قطری به دوحه ظریف وارد همه چی میشه.....!😅
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دادستان کل ایران درباره پرونده معاون سابق قوه‌قضاییه: از فعالیت‌هایش با خبر بودیم
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

موافقت شورای انتقالی یمن با عقب‌نشینی از مواضع تحت کنترلرئیس شورای انتقالی در یمن، عقب نشینی نیروهایش از مواضع تحت کنترل را پذیرفت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آشنایی با گزینه جذاب استقلال در جناح چپ؛ از بازی کنار کریم تا ایستادن مقابل مسیمیلیچ بین سال‌های 2013 تا 2014 سابقه انجام 6 بازی ملی را هم در کارنامه دارد که برابر تیم‌های آرژانتین، پرتغال،سوئیس، کره جنوبی، مالت و لیختن‌اشتاین بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »