قرارداد جدید برای قرارگاه خاتم‌الانبیا؛ مصلا در برابر نفت | DW | 10.02.2022

21/11/1400 05:25:00 ب.ظ

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس از مصوبه تازه‌ای برای تحویل نفت به قرارگاه خاتم‌الانبیا جهت تکمیل مصلاهای کشور خبر داده است. هم مشارکت قرارگاه خاتم در این 'تهاتر نفتی' و هم ساخت مصلاهای بیشتر بحث‌انگیز شده است.

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس از مصوبه تازه‌ای برای تحویل نفت به قرارگاه خاتم‌الانبیا جهت تکمیل مصلاهای کشور خبر داده است. هم مشارکت قرارگاه خاتم در این 'تهاتر نفتی' و هم ساخت مصلاهای بیشتر بحث‌انگیز شده است. قرارداد جدید برای قرارگاه خاتم‌الانبیا؛ مصلا در برابر نفت سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس از مصوبه تازه‌ای برای تحویل نفت به قرارگاه خاتم‌الانبیا جهت تکمیل مصلاهای کشور خبر داده است.

هم مشارکت قرارگاه خاتم در این"تهاتر نفتی" و هم ساخت مصلاهای بیشتر بحث‌انگیز شده است.

رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس، روز چهارشنبه ۲۰ بهمن، ضمن تشریح مصوبات آخرین نشست این کمیسیون، موافقت با تکمیل مصلاهای کشور از سوی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا را هم از جمله این مصوبات اعلام کرد. قرار است قرارگاه یادشده در ازای این اقدام نفت خام به بهای صادراتی دریافت کند. مبلغ این قرارداد ۲ هزار میلیارد تومان اعلام شده که به صورت نفت خام به بهای صادراتی به قرارگاه خاتم پرداخت می‌شود.

بنا بر مصوبه مجلس در سال ۱۳۹۲، هر سال پس از تحویل لایحه بودجه از سوی دولت به مجلس کمیسیون تلفیق با حضور شماری از نمایندگان مجلس تشکیل می‌شود که کار آن تنظیم اصول و مفاد برنامه‌های توسعه و لوایح بودجه کل کشور و ایجاد هماهنگی بین کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی در این زمینه است. headtopics.com

از نفت بگیر تا برنج نان مردم دست خاتم الانبیا است نمیدونم دیگه دولت برای چیه ...!؟

..

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

ساختن مدرسه و بیمارستان جایی در قاموس دزدان رژیم خامنه ای نداره

کرونا در ایران؛ شمار بستری‌های اومیکرون سه برابر شد | DW | 09.02.2022به گفته معاون وزارت بهداشت ایران آمار بیماران بستری به دلیل ابتلا به سویه اومیکرون ویروس کرونا سه برابر افزایش یافته است. او از مردم خواست تا زمانی که بیماری تشدید نشده به بیمارستان مراجعه نکنند.

مأموریت جدید رئیس 'صلح سبز' در وزارت خارجه آلمان | DW | 08.02.2022جنیفر مورگان تقریبا دو دهه است که چهره‌ای فعال در سیاست محیط زیست است و از سال ۲۰۱۶ ریاست سازمان 'صلح سبز' را بر عهده داشته. وزیر خارجه آلمان می‌خواهد مورگان را دستیار خود کند. ولی او باید به تابعیت آلمان درآید. برنامه 10 سالِ آیندتون جور شد! در حالِ حاضر که تمامِ صحبتهایِ 10 سال پیشِ جناب حسینی رو دارید تکرار میکنید! این برنامه هارو هم ببینید واسه آیندتون خوبه! !!!!!!!!!!!!!!!

گزارش تصویری؛ ۳۲۷ اثر دیده نشده در موزه جدید شهر اصفهان | DW | 08.02.2022موز‌ه ملی هنرهای اصفهان با آثار 'دیده نشده' در عمارتی قدیمی و مصادره‌ای به تازگی افتتاح شد. رئیس بنیاد مستضعفان خطاب به مسئولان شهرهای تاریخی می‌گوید 'هر جا از این ساختمان‌ها دارید، بدهید برایتان راه‌اندازی و احیا کنیم.' گزارش تصویری:

متهمان تهیه مدرک زبان جعلی برای پناهجویان در آلمان شناسایی شدند | DW | 08.02.2022پلیس آلمان در حال بررسی پرونده گروهی است که متهم‌اند برای مهاجران و پناهجویان مدرک جعلی زبان درست کرده‌اند. آنها این مدارک را هرکدام به بهای ۱۰۰۰ یورو فروخته‌اند. سردسته این گروه رئیس یک مدرسه زبان برای مهاجران است.

گفت‌وگوی بایدن و سلمان در باره مذاکرات برجام و جنگ یمن | DW | 10.02.2022بایدن پادشاه عربستان را از مذاکرات احیای برجام و تداوم تلاش برای 'ممانعت از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای' آگاه کرده است. سلمان هم 'تلاش مشترک برای ممانعت از فعالیت‌های مخرب دسته‌جات وابسته به ایران' را ضروری دانسته است. Woooow 🤣🤣🤣🤣

بربوک در اسرائیل؛ 'تأکید بر مناسبات ویژه و حق امید به صلح' | DW | 10.02.2022انتخاب اسرائیل به عنوان اولین مقصد سفر خاورمیانه‌ای آنالنا بربوک نشانه‌ای از وزن و اهمیت اسرائیل در سیاست خارجی دولت جدید آلمان است. بربوک اما در رویکردهای منطقه‌ای خود تفاوت‌هایی نشان می‌دهد. انتخاب نیست بنده خدا مجبوره...