قرارداد جدید یک شرکت داروسازی با چند کشور اروپایی برای تسریع در روند تولید و توزیع واکسن کووید۱۹

25/03/1399 09:43 ب.ظ

🔺قرارداد جدید یک شرکت داروسازی با چند کشور اروپایی برای تسریع در روند تولید و توزیع واکسن کووید۱۹ ⚡️شرکت داروسازی استرا زنکا، با یک اتحادیه تشکیل‌یافته از چند کشور اروپایی به توافق رسید تا ۴۰۰ میلیون دُز واکسن تجربی کووید۱۹ را به این کشورها عرضه کند.

صدای آمریکا - شرکت «استرا زنکا»، که یکی از شرکت‌های بزرگ داروسازی اروپا است، روز شنبه ۲۴ خرداد با یک اتحادیه تشکیل‌یافته از چند کشور اروپایی به توافق رسید تا ۴۰۰ میلیون دُز واکسن تجربی کووید۱۹ را به این کشورها عرضه کند.

شرکت داروسازی با این اتحادیه اروپایی که به منظور پیشبرد واکسن کووید۱۹ توسط کشورهای فرانسه، آلمان، ایتالیا، و هلند تشکیلشده، قرارداد بسته است که در تولید وتوزیع واکسنی که در حال حاضر در دانشگاه آکسفورد تحت آزمایش است، سرعت بخشیده و شاید تا پایان سال میلادی آن را در دسترس این کشورها قرار دهد.

بنا بر این توافقنامه، واکسن کووید۱۹ برای کشورهای اروپایی دیگری که مایل به مشارکت در این طرح هستند نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. شرکت استرا زنکا پیشتر قرارداد‌های مشابهی را با کشورها و موسسات دیگری از جمله بریتانیا، آمریکا، انستیتوی سرم هند، و اجوم (اتحاد جهانی واکسن و مصون‌سازی) بسته است. headtopics.com

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

پاسخ کارشناسان به یک پرسش: آیا شنا کردن در دوران شیوع کرونا بی‌خطر است؟گوسفند و ساده لوح و مطیع نباشید ‼️

تشریح تمهیدات برای موج دوم کرونا در پاییز/ تخصیص تخت‌های ویژه جدید برای بیماران حاد تنفسی/ پیشنهاد سهمیه اختصاصی برای جذب پرستاران/ کرونا حداقل تا پایان سال همراهمان استفرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران در گفت‌وگو با ایلنا: تشریح تمهیدات برای موج دوم کرونا در پاییز/ تخصیص تخت‌های ویژه جدید برای بیماران حاد تنفسی تا پایان مرداد/ پیشنهاد درنظرگرفتن سهمیه اختصاصی برای جذب پرستاران/ کرونا حداقل تا پایان سال همراهمان است

پلیس اسپانیا یک شبکه بین‌المللی قاچاق انسان را متلاشی کرددر میان قربانیان زنان باردار و کودکان بسیاری به چشم می‌خورند. شما هم خبر افتادن کروبی از پله رو کار کنید. مردم مشتاق هستن بیان زیر خبر فحش بدن منتظرشون نزارید

طی یک روز در مکزیک 504 نفر بر اثر کرونا جان باختند

یک متهم اقتصادی به کشور بازگردانده شدسخنگوی قوه قضائیه: *یک متهم اقتصادی به نام «آبتین» به کشور بازگردانده شد *این فرد پرونده اخلال در نظام اقتصادی در یکی از استان‌های جنوبی کشور دارد *با پیگیری قضایی و همکاری شایسته پلیس بین‌الملل موفق شدیم این فرد را به کشور برگردانیم آنهایی که تک خوری کردند را برمیگردانید امّا مرجان شیخ الاسلامی و خاوری در کانادا عشق و حال میکنند فقط اسم داره؟ فامیلی نداره؟

قتل یک شاعر در سمیرماز حرفاش خوششون نیومده اونوقت سرش رو قطع کردن؟ قطع زبان برای فرو خوردن خشمشون کفایت نمی کرد؟ چه وضعی شده mohamma94900578 من نمی شناختمش.