قرار نیست شبکه ملی اطلاعات جایگزین اینترنت جهانی شود/آخرین وضعیت ساماندهی کنکور

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: *قرار نیست شبکه ملی اطلاعات جایگزین اینترنت جهانی شود *این شبکه به معنای اینترنت ملی نیست *این شبکه داده‌های ملی کشور را مدیریت می‌کند تا اگر اینترنت جهانی قطع شد، کشور با مشکل مواجه نشود

به گزارش ایسنا، دکتر سعیدرضا عاملی امروز در نشست خبری که به مناسبت سی و پنجمین سالگرد تاسیس شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، در خصوص ورود شورا به تصویب لوایح آموزش عالی، اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند در اموری که شورای عالی انقلاب فرهنگی ورود کرده است، مجلس ورود نیابد. یعنی اگر اساسنامه و سیاست گذاری در این شورا انجام شده است بازنگری آن هم در آن باشد.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد: به طور حتم اگر این لایحه به مجلس برود، به کنکور ۹۹ که نمی‌رسد به کنکور ۱۴۰۰ هم نخواهد رسید؛ به طور متوسط لایحه‌هایی به مجلس داده می‌شود که دو فوریت بگیرد، اگر دو فوریت نگیرد، می‌ماند. برخی از مصوبات، مربوط به شورای عالی انقلاب فرهنگی و برخی مربوط به مجلس است. اما ما نیز موافق سه سهمیه‌ای که در لایحه آمده، هستیم. اینکه این لایحه با چه تقسیم کاری بین شورا و مجلس به نتیجه برسد، نیازمند یک همکاری نزدیک بین شورای عالی انقلاب فرهنگی، دولت و مجلس است.

وی تاکید کرد: نقل و انتقال فرزندان اعضای هیأت علمی، مصوبه نیست؛ بلکه یک امتیاز محسوب می‌شود که پیشنهاد لغو این مصوبه مطرح شد و باید در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شود. این لایحه پیشنهادی وزرای علوم و بهداشت، مربوط به مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی است که هر دو باید به آن بپردازند و نیازمند تقسیم کار منطقی است و حوزه سیاست‌گذاری علم و فناوری را برعهده شورای عالی انقلاب فرهنگی گذاشته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اینترنت جهانی هیچ وقت قطع نمیشه مگه شما قطعش بکنین

فهمیدین عزیزان من؟؟؟

ترجمه: قرار است شبکه ی ملی اطلاعات جایگزین اینترنت جهانی شود

کشور با مشکل مواجه نشود رو نمیفهمم!!! همه مردم جهان بهم وصلند و این معنای اینترنته. مردم ما از مردم جهان جدا بشن بعد کشور با مشکل مواجه نشود!!! این مزرخرفات رو فقط یه آدم بی سواد و بی شعور و بی فرهنگ میتونه بزنه!

پس اینترنت قطع میشه

چرا‌برعکس میگه😐🤦🏻‍♀️

ای حرومزاده‌ی شغال ای کثافت بی شرف

من میگم چرا ما اینترنتمون را صادر نمیکنیم هان 🤪

اگر اینترنت جهانی قطع شد یا ما صلاح ب قطعش گرفتیم

حالا چرا اینترنت جهانی ممکنه قطع بشه خدا می دونه البته یک حالت ممکنه اونم اینه که مدیریت جهانی را به آقایون واگذار کنند

😂😂😂😂😂اینترنت جهانی قطع نمیشه نگرانش نباشید یا لا اقل حرف کذب نزنید شهامت در گام اشتباه داشتن خودش هنره هنری که نزد عاقلان نباشد

آخه ازاینهمه سفت کاری وسخت گیری وپیش بینی های ابلیسانه!در این چهل ویکسال چه طرفی بسته اید!؟آخه چرا یه مشت ملت بیچاره ی چشم به دست بدبیاری آورده رو با انواع حیل ودسیسه های نوبه نومیچزونید!؟اخه خدارو ،پیامبر رو ،ائمه رو خوش میاد این کاراتون!؟بابای من ماکه به کارشما کاری نداریم اخه!

داستان حجاب هم از “یه روسری کوچولو که باد موهاتون رو بهم نریزه “ شروع شد..... خودتی عزیزم.

اگر اینترنت قطع «شد» = «کردیم» و به عبارتی زمینه‌سازی برای کنترل کامل جریان اطلاعات هر وقت حکومت اراده کنه

مثل این میمونه که بگن اگه مک دونالد ورشکست شد فری کثیفه رو به جاش بذاریم🤣🤣🤣🤣🤣

اینترنتی جهانی که قطع نمیشه. مگر اینکه شما دکمه اشو بزنید. پس در نتیجه چه فرقی میکنه؟!!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تقویت شبکه ملی اینترنت؛ افتخار رئیس جمهوری، اضطراب مردم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واکنش عفو بین‌الملل به طرح «اینترنت ملی» در ایران: اطلاعات همیشه به بیرون درز می‌کندمدیر سازمان عفو بین الملل در بلژیک درباره دلیل تاخیر در ارائه آمارها و گزارش‌ها درباره حوادث ایران به یورونیوز گفت: دلیل تاخیر در واکنش به حوادث ایران و اطلاع رسانی در این مورد عدم دسترسی به اینترنت بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ربیعی: اعتقادی به طرح اینترنت ملی نداریم- خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دفاع روحانی از تقویت شبکه ملی اطلاعات 'با دستور اخیر رهبر'حسن روحانی، رئیس جمهور ایران گفته است که دولت قصد دارد شبکه ملی اطلاعات یا 'اینترنت ملی' را تا حدی تقویت کند که 'مردم برای رفع نیازمندی‌های خود نیازی به خارج نداشته باشند.' او به دستور اخیر رهبر ایران در این زمینه اشاره کرده است. قطع اینترنت همزمان با اعتراض‌های آبان نگرانی‌ها درباره پیاده کردن پروژه مشهور به 'اینترنت ملی' را افزایش داد. کار شما که سهله کار ارباباتون چین و روسیه هم نیست همچین کاری کس خارتون با رسم شکل ثابت کردی سرهنگ هستی، در قامت 'حقوق‌دان'
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مشاور امنیت ملی ترامپ: مایل به مذاکره با ایران درباره دیگر زندانیان هستیممشاور امنیت ملی آمریکا با ابراز خرسندی از آزادی شهروند چینی- آمریکایی مدعی شد که دولت ترامپ مایل به مذاکره با ایران است. イランは制裁が苦しかろうね。 日本にイランの大統領が来るのは、米国との仲介、を頼みたがっているというのが、一般的な見方としてある。 イランは折れるかも知れないなぁ。 あぁいや、日本を騙して金や物を乞いに来るのかな? さぁどうだろう。 اول زندانیان رو میگیرن .بعدش نشیمنگاه آغا و سپاه رو پماد لازم میکنن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دست‌درازی 8میلیارددلاری دولت به منابع صندوق توسعه ملی در سال 99- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimدست‌درازی ۸ میلیارد دلاری دولت به منابع صندوق توسعه ملی در سال ۹۹ بررسی لایحه بودجه ۹۹ نشان می‌دهد، در حالی که سهم صندوق توسعه ملی از فروش نفت ۲۰ درصد درنظر گرفته شده، به نظر می‌رسد در قالب تبصره ۴ نیز باقی منابع این صندوق صرف بودجه خواهد شد واقعا دولت روحانی کدوم کاری که احمدی‌نژاد کرد رو انجام نداده؟؟؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »