قدردانی اهالی تل‌ابیض از ترکیه برای تعمیر و بازگشایی یک مدرسه‌

12/09/1398 10:55 ب.ظ

اهالی تل ابیض از دولت و سربازان ترکیه به خاطر تعمیر و بازگشایی مدرسه‌ای که توسط تروریست های پ.ک.ک/ی.پ.گ تخریب شده بود، قدردانی کردند. - خبرگزاری آناتولی

اهالی تل ابیض از دولت و سربازان ترکیه به خاطر تعمیر و بازگشایی مدرسه‌ای که توسط تروریست های پ.ک.ک/ی.پ.گ تخریب شده بود، قدردانی کردند. - خبرگزاری آناتولی وزرات دفاع ملی ترکیه در توئیتر ویدئویی از شادی کودکان برای بازگشایی مدرسه ای که توسط تروریست های پ.ک.ک/ی.پ.گ تخریب شده بود و با آزادسازی شهرستان تل ابیض در شمال سوریه طی عملیات چشمه صلح توسط سربازان ترکیه تعمیر و بازگشایی شده است را منتشر کرد.

در این فیلم کوتاه یک کودک که از بازگشایی مجدد مدرسه اش بسیار خوشحال است می گوید: مدرسه ما از قبل نیز بهتر شد، ان شاءالله دنیا هم از گذشته بهتر شود. از کمک های ترکیه بسیار متشکریم. زنی نیز در این فیلم می گوید: از رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه تشکر می کنیم.

ادامه مطلب:
aa_persian »

مدرسه‌ تخریب شده در تل ابیض سوریه مجددا بازگشایی شدیک باب مدرسه تخریب شده توسط تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در تل ابیض سوریه مجددا بازگشایی شد. - خبرگزاری آناتولی

توافق ایران و تاجیکستان برای استفاده از ارز ملی در تامین مالی پروژه‌ها/ مذاکره با آذربایجان برای احداث نیروگاه آبی خدآفرینوزیر نیرو اعلام کرد: توسعه همکاری بانکی و بیمه و ارائه پیشنهاد برای استفاده از ارز ملی در تامین مالی طرح‌ها و پروژه‌ها از جمله توافقات ایران و تاجیکستان بوده است.

هوای تهران برای تمامی گروه‌ها ناسالم شدشاخص کیفیت هوای تهران از مرز ۱۵۰ عبور کرد و هوا برای تمامی گروه‌ها ناسالم شد.

دستورالعملی که پولِ کار پرستاران را به حسابِ پزشکان سرازیر می‌کند/ پزشکان بابت بازاریابی بیمارستان‌ها هم دریافتی دارندطی سال‌های اخیر و با سیاست‌گذاری‌های بعد از طرح تحول سلامت، حدوداً تا ۶۵ درصد از تعرفه‌های حاصل از بیمارستان را به شکل‌های مختلف به پزشکان می‌دهند. این پول علاوه بر بقیه پرداخت‌های یک پزشک است؛ چون یک پزشک هیئت علمی حقوق ثابت دارد و حق مقیمی، حق On call، حق ماندگاری پزشکان و محرومیت از مطب می‌گیرد. همه این پرداختی‌ها سر جای خود است اما علاوه بر آن ۶۵ درصد از یک عمل جراحی، ویزیت و ... را هم دریافت می‌کند.

آمار افراد بازداشتی و جان‌باخته حوادث اخیر باید منتشر شود/ افکار عمومی پاسخ می‌خواهد/ برای رسیدگی به حوادث اخیر اول باید آمار داشته باشیممیرزایی‌نیکو در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد؛ آمار افراد بازداشتی و جان‌باخته حوادث اخیر باید منتشر شود/ افکار عمومی پاسخ می‌خواهد/ برای رسیدگی به حوادث اخیر اول باید آمار داشته باشیم

نبرد حساس استقلال و سپاهان در یک چهارم/ قرعه آسان برای پرسپولیس و تراکتورقرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی دقایقی پیش با اعلام تقابل دوباره استقلال و سپاهان اینبار در آزادی به پایان رسید.