قدردانی وزیر اسرائیلی از رئیس جمهور مصر

04/05/1398 05:52:00 ب.ظ

یووال اشتاینیتز، وزیر انرژی اسرائیل از عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهور مصر به خاطر حمایت آنها از نشست «گاز خاورمیانه» تشکر کرد. - خبرگزاری آناتولی

یووال اشتاینیتز، وزیر انرژی اسرائیل از عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهور مصر به خاطر حمایت آنها از نشست «گاز خاورمیانه» تشکر کرد. - خبرگزاری آناتولی Abdel Ra'ouf Daoud Abdel Ra'uof Arnaout,Said İbicioğlu,Zeynep Akman | 26.07.

2019 Quds قدس/ خبرگزاری آناتولی به گزارش سایت «اسرائیل به عربی صحبت می‌کند» وابسته به وزارت امور خارجه اسرائیل یووال اشتاینیتز، وزیر انرژی اسرائیل که جهت شرکت در نشست «گاز خاورمیانه» در قاهره مصر حضور دارد، از عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهور این کشور به خاطر حمایت قاهره از نشست مذکور تشکر کرد.

اشتاینیتز پس از اینکه دیروز در نشست «گاز خاورمیانه» در قاهره شرکت کرد، امروز با عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهور مصر دیدار و گفتگو کرد. اشتاینیتز طی این دیدار از السیسی به خاطر حمایت وی از این نشست و دیدار با وزرای دیگر نیز قدردانی کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

دیدار مهاتیر محمد و اردوغان در آنکارانخست وزیر مالزی و رئیس جمهور ترکیه در فرودگاه اسن بوغای آنکارا دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

بوریس جانسون پس از ملاقات با ملکه الیزابت رسما نخست وزیر بریتانیا شد💢بوریس جانسون پس از ملاقات با ملکه الیزابت رسما نخست وزیر بریتانیا شد ◀️جزئیات بیشتر در وب‌سایت یورونیوز:

وزیر پیشین برگزیت بریتانیا بجای «جرمی هانت» وزیر خارجه بریتانیا شد؛ کاراته‌باز ۴۵ سالهوزیر پیشین برگزیت بریتانیا بجای «جرمی هانت» وزیر خارجه بریتانیا شد؛ کاراته‌باز ۴۵ ساله به گزارش روزنامه میرور، این سیاستمدار دست‌راستی پس از آن به وزارت رسیده است که آقای هانت میانه‌رو پیشنهاد بوریس جانسون برای خدمت در یک پست دیگر را رد کرد و استفعا داد.

دولت فدرال آمریکا اجرای حکم اعدام را پس از دو دهه از سر می‌گیرد«وزارت دادگستری حاکمیت قانون را اقامه می‌کند، و ما این را به قربانیان و خانوادهٔ آنها مدیونیم که حکم نظام قضایی خود را (در مورد محکومان) به اجرا درآوریم.»

جنگ پهپادها؛ اصرار از آمریکا انکار از ایرانامیر حاتمی، وزیر دفاع ایران با رد ادعای آمریکا مبنی بر ساقط کردن پهپاد ایران بر فراز خلیج فارس گفت:« هیچ پهپادی از ما ساقط نشده است و پهپادهای ما به طور مرتب در حال انجام ماموریت‌های خود هستند.»

آمریکا از کره شمالی خواست از دست زدن به اقدامات تحریک آمیز بیشتر خودداری کندبه دنبال آزمایش‌های موشکی اخیر کره شمالی، دولت آمریکا روز پنجشنبه سوم مرداد از پیونگ یانگ خواست از دست زدن به اقدامات تحریک ‌آمیز بیشتر خودداری کند. مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشست یه زمانی رهبر کره شمالی عطسه میکرد آمریکا میگفت مارو تهدید کرد اما الان چون پروژه ایرانه زیردریایی اتمی رو کنن،موشک بزنن علنا کره جنوبی رو تهدید کنن یا آمریکارو فقط این خانم میاد میگه تحریکمون!!!!نکن واقعا سیاست جالبیه مهم اینه امنیت عربها به خطر نیوفته