قتل‌عام سگ‌ها در پناهگاه مهدی‌آباد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گزارش‌ها ازقتل‌عام ده‌ها سگ درپناهگاه«مهدی‌آباد» کهریزک با تزریق سم واسید حکایت دارد اسماعیل نعمت‌زاده شهردار کهریزک ضمن رد انتساب کلیپ منتشرشده به شهرداری کهریزک گفت:«آیا روی لباس اسم و آرم شهرداری بوده یا آمپول بنام شهرداری کهریزک بوده است؟» اخبار_ایران

استان‌وایر- گزارش‌ها از قتل‌عام ده‌ها سگ در پناهگاه «مهدی‌آباد» در کهریزک شهر تهران با تزریق سم و اسید حکایت دارد.خبر داده‌اند که یکی از پیمانکاران شهرداری تهران در این پناهگاه اقدام به کشتار سگ‌ها کرده است.

این رسانه‌ها نوشته‌اند که شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر که در خصوص کنترل حیوانات شهری مسئولیت دارد٬ بر فعالیت‌های این پیمانکار نظارت نداشته است. یک منبع آگاه هم گفته که «پیمانکار این پروژه پیش‌تر هم در مناقصه‌ای مشابه برنده و مرتکب تخلف شده است.»٬ شهردار کهریزک هم گفته که «انتساب این کلیپ به شهرداری کهریزک از بیخ و بن اشتباه است و تکذیب می‌شود.»

نعمت‌زاده افزوده «انتشار این مطالب سراسر کذب و واهی مردم را ناراحت می‌کند، آیا روی لباس اسم و آرم شهرداری بوده و آیا آمپول به نام شهرداری کهریزک بوده است؟» گروهی از کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز این توضیحات شهردار را نپذیرفته و از شهردار تهران خواسته‌‌اند این موضوع را پیگیری کرده و با متخلفان برخورد کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مار افعی در فروشگاهی در تهرانپارسآتش‌نشانان یک مار افعی را در فروشگاهی در شرق تهران به دام انداختند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ده‌ها کشته و زخمی در پی انفجار انتحاری در کابلانفجار انتحاری در یک مراسم عروسی در کابل ۶۳ کشته و ۱۸۲ زخمی برجای گذاشت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش شدید دولت قانونی یمن به انتصاب سفیر حوثی‌ها در تهرانشورشیان شیعی حوثی در یمن از انتصاب «سفیر» خود در تهران خبر دادند. این تصمیم حوثی‌های یمن فورا از سوی دولت قانونی یمن به ریاست جمهوری عبد ربه منصور هادی که از سوی جامعه بین‌المللی به عنوان تنها دولت رسمی این کشور شناخته می‌شود، محکوم شد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

شلیک مرگبار مشتری بی‌اعصاب به پیش‌خدمت رستورانی در حومه پاریسکندی در آماده کردن غذای مشتری در یک پیتزافروشی در حومه پاریس منجر به مرگ خونین پیش‌خدمت فرانسوی شد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

طرح ایران برای ایجاد خط قایقرانی با داغستان روسیه- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim«طرح ایران برای ایجاد خط قایقرانی با داغستان روسیه» تهران در حال مذاکره با مسکو در مورد طرحی برای ایجاد یک سرویس حمل و نقل با قایق در عرض دریای_خزر است که ایران را به داغستان روسیه متصل می‌کند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مصاحبه| قاضی آمریکایی: مقاومت ایران علیه غرب توجه دنیا را جلب کرده است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimقاضی آمریکایی: *مقاومت ایران علیه غرب توجه دنیا را جلب کرده است *ایران در برابر تمام زور و توان تروریسم_اقتصادی آمریکا ایستادگی کرده است *آمریکا هیچ اعتنایی به قوانین بین‌المللی ندارد، مگر اینکه بخواهد از آن سوءاستفاده کند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »