قتل یک زن جوان در آبادان با انگیزه‌های ناموسی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روز گذشته مرد جوانی که ۳ آذر ۱۳۹۹ خواهر ۳۰ ساله خود را در آبادان به قتل رسانده بود توسط پلیس آگاهی این شهرستان دستگیر شد. گفته شده این زن که هویت او فاش نشده به دست برادرش با انگیزه‌های ناموسی کشته شده است خوزستان زن_کشی

استان‌وایر- روز گذشته مرد جوانی که ۳ آذر ۱۳۹۹ خواهر ۳۰ ساله خود را در آبادان به قتل رسانده بود توسط پلیس آگاهی این شهرستان دستگیر شدبر اساس گزارش منتشر شده روز دوشنبه سوم آذرماه حوالی ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه صبح ساکنان منطقه ذوالفقاری در آبادان با شنیدن صدای شلیک گلوله با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و از قتل زنی که مقابل منزل یکی از اهالی غرق در خون بود خبر دادند.

متهم که در این گزارش با نام «رضا» معرفی شده با انگیزه ناموسی مرتکب قتل و متواری شده بود در تماسی به خانواده خود اادعا کرده که قصد کشتن خواهرش را نداشته و گلوله به اشتباه شلیک شده است و قصد دارد به زودی خود را تسلیم ماموران کند. یک منبع مطلع با ارسال تصویری از این زن در حالی که فرزندانش را در آغوش کشیده، به یکی از فعالان حقوق زنان گفته است همسر مژگان اعتیاد داشته و او از مدت‌ها قبل می‌خواسته از همسرش جدا شود اما به خاطر فرزندانش سختی‌های بسیاری را تحمل کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله به یک افسر پلیس زن و همسرش در ولایت هلمند افغانستان یک کشته برجای گذاشتاین افسر زن که «ملاله» نام دارد در جریان حمله به‌شدت زخمی شده و همسرش عبدالقیوم که یک افسر پلیس در مقر پلیس هلمند بود، کشته شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نجات یافتن دو مرد و یک زن از یک جزیره دورافتاده‌ پس از ۳۳ روزخلبان وقتی بر می‌گردد و در ارتفاع پایین‌تری پرواز می‌کند می‌بیند که سه‌تن روی جزیرهٔ کوچکی دست تکان می‌دهند و کمک می‌خواهند. Free100KurdishActivists - every office should have ANTIOFFICE SERVICE خوش به حالشون نجات پیدا کردن اونم به دست امریکا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زن‌کشی؛ قتل فجیع یک زن به دست همسرش در تهران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

قتل یک زن به دست شوهرش به خاطر درخواست طلاقیا خدا۲۶ و ۲۱ ساله!چندسال مگه باهم ازدواج کرده بودند که اینطوری جدا شدند؟ xerxesss
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

محاکمه پلیس متهم به قتل زن جوان؛ جنایتی که بریتانیا را تکان دادزن جوان بریتانیایی روز سوم مارس شب‌هنگام از آپارتمان یکی از دوستانش به قصد بازگشت به منزل خارج شد اما هرگز به مقصد نرسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »