قبرس به فروش «ویزای طلایی» اروپا به مجرمان و افراد فاسد متهم شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قبرس به فروش «ویزای طلایی» اروپا به مجرمان و افراد فاسد متهم شد بیشتر بخوانید🔽

دولت قبرس با مجموعه‌ای از اتهامات روبروست که بر اساس آن مقامات این کشور ویزای طلایی اروپا را که اقامت و شهروندی در اتحادیه اروپا را برای دارندگانش تضمین می کند به افرادی که فعالیت‌ مجرمانه، پرونده فساد و پولشویی دارند، می‌فروشد.

بر اساس گزارش سایت «اصلاعات ویزای شنگن»، ۳۰ نفر از این افراد متهم به کارهای غیرقانونی هستند و همچنین ۴۰ نفر از آنها افراد سیاسی سرشناس در سیستم دولتی کشورها بوده یا هستند. جدیدترین گزارش الجزیره بار دیگر بسیاری از موارد اتهامات مرتبط با فساد و پولشویی را که پیش از این بوسیله بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله کمیسیون اتحادیه اروپا مورد توجه قرار گرفته بود، برجسته کرده است. بر اساس این گزارش به نظر می‌رسد که برخی از افراد موجود در این لیست حتی پس از تصمیم دولت قبرس مبنی بر سختگیری بیشتر، گذرنامه خود را گرفته‌اند.با این حال دولت قبرس این اتهامات را رد کرده و گفته است که صدور اجازه اقامت برای این افراد در زمان خود، کاملا مشروع بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ رسما به عنوان نامزد جمهوریخواهان برای رقابت با بایدن انتخاب شدرئيس جمهوری آمریکا قرار است پنجشنبه شب از کاخ سفید به طور رسمی ضمن پذیرش نامزدی حزب جمهوریخواه برای شرکت‌کنندگان در گردهمایی شارلوت سخنرانی کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

احضار محسن شریفیان برای تقدیم یک قطعه به جان‌باختگان آبان ۱۳۹۸
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کلی کرفت: امیدواریم متحدان ایالات متحده برای مقابله با تهدیدهای ایران به آمریکا بپیوندند🔺کلی کرفت: امیدواریم متحدان ایالات متحده برای مقابله با تهدیدهای ایران به آمریکا بپیوندند ⚡️سفیر آمریکا در سازمان_ملل متحد ابراز امیدواری کرد که متحدان ایالات متحده برای مقابله با تهدیدهای تروریستی ایران به آمریکا بپیوندند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برای شکایت از آزار جنسی و تجاوز به چه مستنداتی نیاز داریم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: سه رهبر دنیا به من گفتند مقابله با کرونا در ایران برای ما الگو شدرییس جمهور گفت: از واحدهای تولیدی به خاطر رعایت پروتکل های بهداشتی تشکر می کنم. دشمنان می خواستند بگویند همه کارها باید تعطیل شود اما ما تاکید داشتیم که واحدهای تولیدی نباید تعطیل شود که آنها عصبانی شدند و می گفتند برای دولت جان انسان ها مهم نیست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کلی کرفت: به تلاش برای حفظ تحریم تسلیحاتی علیه رژیم جنایتکار ایران ادامه می‌دهیمکلی کرفت: به تلاش برای حفظ تحریم تسلیحاتی علیه رژیم جنایتکار ایران ادامه می‌دهیم کلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد، بار دیگر بر عزم ایالات متحده بر حفظ تحریم تسلیحاتی علیه ایران و ایستادگی در کنار اسرائیل و کشورهای عرب تاکید کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »