قالیباف: ترور شهید خدایی عمق عصبانیت دشمنان از سپاه را نشان می‌دهد

03/03/1401 08:19 ق.ظ

قالیباف: باید با تمامی مرتبطین و مسببین حادثه دلخراش ریزش ساختمان متروپل آبادان در هر سطحی برخورد قاطع و سریع صورت گیرد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ترور شهید صیاد خدایی بار دیگرعمق عصبانیت دشمنان ایران از سپاه پاسداران را نشان داد. وی افزود: تسریع در شناسایی و مجازات عاملان و آمران این جنایات خواسته آحاد ملت ایران است و دستگاه های مرتبط در این خصوص اقدامات لازم را به انجام خواهند رساند.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به حادثه فرو ریختن ساختمان متروپل در آبادان گفت: اینجانب جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه دلخراش ریزش ساختمان در شهر آبادان را به مردم شجاع و شریف آبادان و خانواده های ایشان تسلیت می گویم و برای مصدومان این حادثه شفای عاجل و کامل از خداوند متعال مسالت دارم.

قالیباف با تاکید بر اینکه دستگاه های مربوطه باید در سریع ترین زمان ضمن رسیدگی فوری به مصدومان بررسی دقیق علل وقوع این حادثه را در دستور کار قرار دهند، خاطرنشان کرد: باید با تمامی مرتبطین و مسببین این حادثه دلخراش در هر سطحی برخورد قاطع و سریع صورت گیرد. همچنین ضروری است کمیسیون عمران مجلس موضوع را با کمک نمایندگان آبادان بررسی و گزارش آن را به مجلس ارائه کند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

ماهی از‌ سر گنده گردد نی زدم الدنگها چرا نمیگید عبدالباقی نمرده؟ ظاهرا جان ایرانیان برای اسراییل عزیزتره تا برای جمهوری اسلامی! هر وقت میخواهند از اسرائیل انتقام بگیرند ایرانیها را به شکل جمعی و دلخراش مثله میکنند! متروپل متروپل_آبادان عبدالباقی زنده‌است! به جای برخورد پیش گیری کنید نمونید تا اتفاق بیفته بعد برخورد کنید

اولی که فرار کرد نه ببخشید مُرد تا بقیه نمُردن رو دستگیر کنید که نتونن فرار کنه ببخشید بمیرن اوه مامانم اینا چعش

رسانه‌های اسرائیلی درباره «ترور» سرهنگ سپاه: «خدایی در توطئه علیه اسرائیل دست داشت»در پی کشته شدن این سرهنگ سپاه پاسداران، رسانه‌های عمده اسرائیل، به‌ویژه شبکه‌های تلویزیونی، شامگاه یکشنبه «سوءقصد هدفمند در قلب تهران» را پوشش خبری سریع و وسیع دادند. خدا را شکر به درک واصل شد 👍🏻✌🏻! این بی ناموس ، در کشتار مردم بی گناه ایران در آبان ۹۸ ، نقش مهمی داشت بخصوص در تهران و حومه تهران ! کارچاق کن اسلحه هم بوده برای گروه های تروریستی حزب شیطان در لبنان و فلسطین برای حمله به اسرائیل 🖕🏻🇮🇷🖕🏻🤨 این ریغو رو زیاد گنده نکنین

رسانه‌های اسرائیل: صیاد خدایی در عملیات ترور دست داشته است | DW | 23.05.2022به نوشته رسانه‌های اسرائیل سرهنگ صیاد خدایی که اول خرداد در تهران ترور شد، در یک سری عملیات ترور علیه شهروندان و دیپلمات‌های اسرائیل نقش داشته است. گفته شده او همچنین 'نقشی مهم' در صنعت پهپادهای نظامی ایران داشته است. 😆 اسراییلی ها اول میکشن بعد دنبال دلیلش میگردن. کتلت خبر_خوب بهترین_خبر ایشون جناب خامنه ای بودن در لباس مبدل و پشت یه پراید درب و داغون 😂😂، ترور میکنید و بصورت همزمان خبرسازی و جنجال رو استارت میزنید، پدر پهپادی، پدر برون مرزی، پدر صنایع دفاع، پدر سیاست منطقه ای 😂😂، شما فقط یه مشت تروریستید که با ترور کور هر فرد میان رده طرف رو «مهم» جا میزنید😉

ترور سرهنگ صیاد خدایی، در کمیته‌ای در حال بررسی استوزیر کشور گفت: ترور حسن صیاد خدایی در کمیته ای که با همکاری و هماهنگی نهادهای نظامی و امنیتی تشکیل شده، در دست بررسی است. سرتون گیج نره 😂 خداحافظ فرمانده😂 لابد انتقام سخت خواهین گرفت تخم انگلیس ، فقط هواپیما مسافربری نزنین فقط مگیم کص زنت 😂😂😂

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به ترور شهید صیاد خدایی- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimواکنش سخنگوی وزارت‌خارجه به ترور شهید صیاد_خدایی دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بار ديگر ذات شرارت‌بار خود را با ترور و شهادت یکی از سپاهیان جان‌برکف نشان دادند ایران یکی از قربانیان جنایات تروریستی در طول بیش از ۴ دهه گذشته بوده است

ترور یکی از فرماندهان سپاه در تهرانساعتی پس از اعلام کشته‌شدن یک سرهنگ سپاه در خیابان «مجاهدین اسلام» در تهران توسط رسانه‌های ایران، سپاه پاسداران با تایید این خبر آن را به «اقدام تروریستی خبر موثق دارم این یک تصفیه حساب ناموسی بود. ا

ترور یکی از مدافعان حرم در حوالی خیابان مجاهدین اسلامروابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از شهادت مدافع سرافرازحرم ' سرهنگ پاسدار صیاد خدایی' در اقدام تروریستی ضد انقلاب و عوامل وابسته به استکبار جهانی خبر داد. حاجی لاکن مرحوم خیلی ناهار خورده بود ,سیر بود ؟ اگر نبود یارانه یک عدد نان یک کیسه برنج , پس از ثبت نام در سامانه سلام فرمانده بهشت زهرا موجود اقلیم کردستان عراق آماده باش نداده اقدام کنید 😊

به گزارش ایسنا، محدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک و تسلیت شهادت مدافع حرم سرهنگ پاسدار شهید حسن صیاد خدایی به دست عوامل تروریستی استکبار جهانی به محضر ملت ایران، عموم پاسداران مدافع امنیت کشور و خانواده آن شهید، بیان کرد: این ترور بار دیگر عمق عصبانیت دشمنان مردم ایران از سپاه پاسداران را نشان داد که مخلصانه امنیت را برای این مرز و بوم تامین کردند.

وی افزود: تسریع در شناسایی و مجازات عاملان و آمران این جنایات خواسته آحاد ملت ایران است و دستگاه های مرتبط در این خصوص اقدامات لازم را به انجام خواهند رساند.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به حادثه فرو ریختن ساختمان متروپل در آبادان گفت: اینجانب جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه دلخراش ریزش ساختمان در شهر آبادان را به مردم شجاع و شریف آبادان و خانواده های ایشان تسلیت می گویم و برای مصدومان این حادثه شفای عاجل و کامل از خداوند متعال مسالت دارم.

قالیباف با تاکید بر اینکه دستگاه های مربوطه باید در سریع ترین زمان ضمن رسیدگی فوری به مصدومان بررسی دقیق علل وقوع این حادثه را در دستور کار قرار دهند، خاطرنشان کرد: باید با تمامی مرتبطین و مسببین این حادثه دلخراش در هر سطحی برخورد قاطع و سریع صورت گیرد. همچنین ضروری است کمیسیون عمران مجلس موضوع را با کمک نمایندگان آبادان بررسی و گزارش آن را به مجلس ارائه کند.

وی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سالروز حماسه تاریخی عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر، یادآور شد: جوانانی از جنس شجاعت و غیرت از جان شیرین خود گذشتند تا در تاریخ ثبت شود که هیچ قدرتی توان ایستادگی در برابر اراده پولادین ملت سرافراز ایران اسلامی را ندارد و به فضل خدا هیچ بن بستی مانع فتح خرمشهرهای پیش روی این ملت نخواهد بود.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: آزادسازی خرمشهر بار دیگر به ما ثابت کرد که اگر خداباوری و مردم باوری با یکدیگر جمع شوند موفقیت حتمی است. سنت های الهی به دست خود مردم محاصره ها را می شکند و مومنان را بر کافران پیروز می گرداند.

قالیباف اظهار کرد: آزادسازی خرمشهر نشان داد که چگونه با عزل بنی صدر و برداشته شدن سد مشارکت مردم در عملیات ها و باور به امدادهای الهی کاری که در محاسبات مادی ناممکن محسوب می شد، ممکن شد و دشمنان تا دندان مسلح و مورد حمایت قدرت های جهانی از اراده و باور رزمندگان مومن شکست خورد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آزادسازی خرمشهر صرفا یک حادثه تاریخی نبود، بیان کرد: خرمشهر برای تمام انقلابیون یک درس بود که اگر مردم به میدان بیایند و کار را به دست بگیرند و به سنت های الهی تکیه کنند، مشکلات حل خواهد شد. اگر روزی محاصره خرمشهر به یاری خدا و دست جوانان موقعیت شناس، فداکار و آگاه این مروز و بوم شکست، امروز نیز باید اقتصاد و معیشت مردم را از محاصره بروکراسی اداری کهنه و بی رمق، رانت بازی و انحصار، حلقه های بسته تصمیم گیری، عدم شفافیت سازوکارها، دلالی های سازمان یافته و امضاهای طلایی آزاد کنیم و در مسیر نیز همچون آزادسازی خرمشهر باید راه را برای نقش آفرینی جوانان مومن، آگاه، موقعیت شناس و با استعداد باز کرد.

وی عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی در این دوره تمام تلاش خود را به کار بسته است تا رانت بازی در صدور مجوزهای کسب و کار را تعطیل کند، صنایع انحصارگرا را متحول سازد، شفافیت را از خود آغاز کند و به سایر دستگاه ها تسری دهد و ریل گذاری لازم برای جهش تولید دانش بنیان و تحول نظام بانکی را رقم بزند تا ریل گذاری لازم برای تحول نظام اقتصادی کشور عملیاتی شود.

قالیباف در پایان خاطرنشان کرد: در ادامه مسیر نیز تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در چارچوب وظایف مجلس کمک کنیم تا خرمشهر اقتصاد از محاصره مشکلات ان‌شاءالله آزاد شود.