قالیباف پخش ماجرای سفر خانواده‌اش به ترکیه را تخریب سیاسی خواند

10/02/1401 01:33 ب.ظ

محمدباقر_قالیباف رئیس مجلس ایران،رسانه‌ای شدن سفر خانواده‌اش به ترکیه را «تخریب سیاسی»خوانده و روایت خریدها و چمدان‌های متعدد خانواده‌اش را تکذیب کرده و گفته تهمت زدند و هشتک‌سازی کردند تا احساسات مردم را جریحه‌دار کنند. سیسمونی_گیت

«محمدباقر قالیباف»، رئیس مجلس ایران، رسانه‌ای شدن سفر خانواده‌اش به ترکیه را «تخریب سیاسی» خوانده و روایت خریدها و چمدان‌های متعدد خانوا ... خواندن در ۱ دقیقه آقای قالیباف در جلسه غیررسمی مجلس گفته با این سفر مخالف بوده است و روایت خرید فراوان در این سفر را تکذیب کرده و گفته اعضای خانواده‌اش سفری عادی داشته و سوءاستفاده‌ای نکرده‌اند.

«محمدباقر قالیباف»، رئیس مجلس ایران، رسانه‌ای شدن سفر خانواده‌اش به ترکیه را «تخریب سیاسی» خوانده و روایت خریدها و چمدان‌های متعدد خانواده‌اش را تکذیب کرده است.

به گزارش خبرگزاری «ایلنا»، آقای قالیباف در جلسه غیررسمی مجلس گفته با این سفر مخالف بوده است و روایت خرید فراوان در این سفر را تکذیب کرده و گفته اعضای خانواده‌اش سفری عادی داشته و سوءاستفاده‌ای نکرده‌اند.

مشخص نیست که با این وجود چرا او معتقد بوده همین حد هم پذیرفتنی نیست برای همین هم به آنها گفتم که از مردم عذرخواهی کنید. آقای قالیباف به نمایندگان مجلس گفته: «برای خرید هم داستان‌سرایی‌ها کردند که اینقدر جنس زیاد خرید کردند که باعث درگیری پای کانتر فرودگاه شده و تهمت زدند و برای تخریب هشتک‌سازی کردند تا احساسات مردم را جریحه‌دار کنند، در حالیکه همه اینها دروغ بود.» headtopics.

ادامه مطلب:
iranwire »

آنکارا یونان را به تجاوز مکرر به حریم هوایی کشورش متهم کرداین اتهام در حالی مطرح شده است که روز گذشته نخست وزیر یونان، کیریاکوس میتسوتاکیس، آنکارا را به تجاوز به حریم هوایی یونان و پرواز در نزدیکی جزایر یونانی متهم کرده بود. جناب اوردغان، حالا همین مانده که شما هم با یونان بجنگی.اخر دوستی و مهربانی که خیلی کم هزینه تر، از جنگ و دعوا ست.

جنگ اوکراین؛ بایدن لایحه درخواست کمک ۳۳ میلیارد دلاری برای اوکراین را به کنگره می‌بردجو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا، طی یک سخنرانی در کاخ سفید اعلام کرد که از کنگره درخواست خواهد کرد ۳۳ میلیارد دلار کمک اضافی نظامی، اقتصادی و بشردوستانه برای حمایت از اوکراین «برای پنج ماه آینده» تصویب کند. پوتین_لاهه

روسیه: سیل تسلیحات غربی به سوی اوکراین ثبات و امنیت اروپا را تهدید می‌کنددر شصت و چهارمین روز از تهاجم نظامی همه‌جانبه روسیه علیه اوکراین، دامنه تنش‌های نظامی، سیاسی و دیپلماتیک میان روسیه از یک سو و اوکراین و کشورهای غربی و در

تهاجم به اوکراین؛ روس‌ها خرید طلا را چهار برابر کردندخرید سکه و شمش طلا در ایران نیز طی سه ماهه ابتدایی ۲۰۲۲ نسبت به دور مشابه پارسال،ه ۵۱ درصد افزایش نشان میدهد و به ۹ هزار و ۳۰۰ کیلوگرم رسیده است.

آژانس: ایران کارگاه قطعات سانتریفیوژ در نطنز را به زیر زمین منتقل کرده استرافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد که ایران کارگاه جدید ساخت قطعات سانتریفیوژ را به سالن‌های زیرزمینی در نطنز منتقل کرده است.در

وزارت خارجه 'سوء قصد به سفیر قطر در ایران' را تکذیب کردروابط عمومی وزارت امور خارجه با انتشار اطلاعیه ای برخی اخبار منتشر شده مبنی بر سوء قصد به سفیر دولت قطر در کشورمان را تکذیب کرد.