قالیباف: باید حکمرانی جدیدی براساس خداباوری و مردم باوری بنا کنیم

16/11/1400 03:29:00 ب.ظ

قالیباف: *باید حکمرانی جدیدی براساس خداباوری و مردم باوری بنا کنیم *از تصدی گری، آقابالاسری و پدرخواندگی پرهیز کنیم *کارآمدی جز با شایسته سالاری ممکن نیست *دیگر بهانه‌ای برای ناکارآمدی نداریم

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ما نیاز به یک تغییر نگرش و باور اساسی در شیوه حکمرانی امروز خود داریم و باید حکمرانی جدیدی را بنا نهیم که ارکان آن بازگشت به مردم باوری و خداباوری است. وی با بیان اینکه امام راحل خداباور و مردم باور بودند، افزود: ایشان بر همین اساس توانستند ما را به خودباوری رسانده و به ما اعتماد به نفس برای انجام کارهای بزرگی مثل انقلاب اسلامی دهند و امروز نیز رمز پیشرفت چیزی جز این نیست.

وی ادامه داد: در طول سال‌های پس از انقلاب هر جا که خداباوری و سنت‌های الهی را مبنای عمل خود قرار داده و زمینه‌ی فعالیت مردم را فراهم کردیم، راه را برای انجام بزرگترین کارها و عبور از سخت‌ترین مشکلات را فراهم ساختیم و کام‌مان را از کارآمدی شیرین کردیم.

قالیباف همچنین خاطرنشان کرد: وقتی از کارآمدی سخن می‌گوییم باید به تجربه‌ی تاریخی خود در انقلاب اسلامی نیز رجوع کنیم چراکه کارآمدی به‌معنای غلبه بر چالش‌ها با استفاده‌ی حداکثری از ظرفیت‌ها است و جز با مردم باوری و خداباوری عبور از چالش‌ها مقدور نخواهد بود. headtopics.com

بیشرف تو الان دو سالِ تمامه رئیس قوه مجریه بودی. بگو چه غلطی کردی تو این مدت؟

ابله فکر نکن حالا خیلی مهمی

شایسته سالاری در حد شعار است رابطه و سیاسی بازی جای آن را گرفته دکتر جان برای همین پیشرفت کند است

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

خداییش اگه اینی که میگی درست بود بایستی همین الان خودت شمعهای سرقتی رو به زوار میفروختی شما برید خداباوری خودش میاد این داره رسما به رهبری حضرت امام و آقا توهین میکنه! مگه تاحالا حکمرانی بر مبنای بت پرستی بوده؟

صدیقی: اقتصاد باید به مردم سپرده شود/ انقلاب اسلامی راه جدیدی را برای پذیرش عدل ارائه کرد- اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimصدیقی: اقتصاد باید به مردم سپرده شود ما مشکلات داریم، مشکلات مربوط به ما نیست، مربوط به کسانی است که با انقلاب فاصله دارند و ایدئولوژی انقلاب را قبول ندارند امام قبل از آنکه در مقابل شاه قرار بگیرد و در برابر آمریکا قد علم کند، با نفس خودش مقابله کرد **طنز** صدیقی 'جوکر_تایم' رفته جوکر تایمِ خودش است هر چه دلش بخواهد می تواند بگوید. **طنز**

باید بدون تعجیل، تصمیمات شجاعانه گرفت/ گول دستکش مخملی آمریکا را نمی خوریمحجت السلام والمسلمین سیدحسن خمینی اظهار کرد: ما اکنون در ایامی هستیم که چشم و امید جامعه به قوت و امانت دوستانی است که مسئول حل مشکلات کشور در عرصه سیاست خارجی هستند و همه کسانی که دوستدار مملکت هستند باید به مسئولان مذاکره کننده و مسئولان وزارت خارجه اعتماد کنند. مجسمه گوه هم به اندازه سهم امسالش از غارت ثروت ملت زر زیادی زد کار این جاکش بجز خوردن و ریدن به قبر پدر بزرگ پفیوازش چیه؟

المپیک زمستانی؛ چه ستاره‌هایی را باید دنبال کنیم؟ - BBC News فارسیبیست و چهارمین دوره المپیک زمستانی از جمعه به طور رسمی آغاز می‌شود. المپیک ۲۰۲۲ پکن در حالی روی برف‌های چین شروع می‌شود که با توجه به تاخیر در برگزاری المپیک تابستانی توکیو به دلیل شیوع کرونا، حدود شش ماه بین این دو رویداد بزرگ فاصله افتاده است. بخش ورزشی بی‌بی‌سی نگاهی انداخته به ستاره‌های بزرگ معتبرترین رویداد در ورزش‌های زمستانی هدف بی بی سی از حمله به زبان ملی: ایجاد تفرقه و جنگ داخلی در ایران! آیا تجزیه طلبان یواشکی تفاوت 'آموزش زبان مادری' با 'آموزش به زبان مادری' را نمیدانند؟ تاریخ زبان پارسی را نمیدانند؟ نمیشناسند نظامی گنجوی ها را؟ البته که میدانند! اما چون مزدورند, خود را به 'بهنود بودن' میزنند!

ناهید شیربیشه: اطلاعاتی‌ها می‌گویند باید گوشی ساده غیر اندرویدی داشته باشممادر پویا بختیاری، از قربانیان سرکوب اعتراضات آبان ۹۸ در ویدئویی خبر داد که وزارت اطلاعات او را تحت فشار قرار داده تا «یک گوشی همراه بدون امکانات سیستم عامل اندروید» داشته باشد. بله، توقع دارن بکشن، شکنجه کنن، اموالو مصادره کنن کسی هم صداش در نیاد عدالت وعده داده شده در پنجاهو هفت همین بود

انتخاب‌های هیات انتخاب هوشمندانه بوده/ باید به ذائقه مردم توجه کنیممحمد خزاعی در حاشیه بازیدید از خانه رسانه چهلمین جشنواره فیلم فجر گفت: اگر دهه‌های اخیر سینمای ایران را بررسی کنید، متوجه می‌شوید که ما هر سال ریزش مخاطب داریم.

می‌توان به توافق برد- برد دست پیدا کرد/ باید برای امنیت ملی و منافع کشور هزینه بپردازیمیک تحلیل‌گر سیاست خارجی گفت: معتقدم می‌توان با کشوری همچون آمریکا و قدرت‌های زورگو به توافق برد-برد دست پیدا کرد زیرا هر طرف، انتظاری منطبق بر مولفه‌های قدرتش از خود دارد و اگر هر طرفی براساس همین مولفه‌های قدرت امتیاز بدهد و امتیاز بگیرد، توافق برایش راضی‌کننده است.