قالیباف در انتخابات آینده لیست مستقل ارائه نمی‎دهد

10/06/1398 05:00:00 ب.ظ

محسن پیرهادی، دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت و از نزدیکان محمدباقر قالیباف، شهردار اسبق تهران: بعید میدانم آقای قالیباف لیست جداگانهای بهصورت کشوری برای انتخابات آینده بدهند.

تهران- ایرناپلاس- دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت می‎گوید که بعید است آقای قالیباف در انتخابات آینده، لیست جداگانه کشوری بدهند، اما ممکن است از کاندیداهایی که منش نواصولگرایی دارند، حمایت کنیم. پیرهادی ادامه می‎دهد: اما در حوزه‎هایی که شورای ائتلاف دچار عدم تفاهم در مصادیق اعلامی با شاخص‎های...

پیرهادی ادامه می‎دهد: اما در حوزه‎هایی که شورای ائتلاف دچار عدم تفاهم در مصادیق اعلامی با شاخص‎های انقلابی بودند، ممکن است از کاندیدایی که تطبیق بیشتری با جوان‎گرایی، مردم‎باوری و کارآمدی که گفتمان و منش نواصولگرایی است، دارد، حمایت کنیم.

دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت همچنین درباره نتیجه دعوت قالیباف از جوانان برای ثبت‎‌نام در سایتش، توضیح می‎دهد: چند کارگروه تشکیل شده ‎است؛ گروهی در حال تکمیل رزومه‎های ثبت‎نام شوندگان و رفع نواقص اطلاعات درخواستی مجلس نو و گروهی نسبت به بررسی و پایش افراد، متناسب با شاخص‎های اعلامی فعال هستند. ما نیز بنا داریم با روش منطقی، اتصال افراد ثبت‌نامی را جهت بررسی شورای ائتلاف در حوزه‎های انتخابیه برقرار کنیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »

سالی میان رفتن و ماندن | مهدی رحمانیان

ایران سال نخست قرن نو را سخت و پر‌مخاطره شروع کرد. از این بابت باید شادمان باشیم که دیگر 1401 نیست، اما در مقابل نقشی از آن باقی مانده است و از ذهن پاک نمی‌شود. درواقع ما بین رفتن و ماندن روزهایی قرار گرفته‌ایم که می‌تواند پیامی بزرگ برای فردای سرزمین‌مان باشد. سالی که رفته است و اضطرابش می‌تواند مربوط به گذشته باشد، اما دردهایش مانده‌اند که می‌توانند تجربه‌ای مفید برای آینده محسوب شوند. بر این باوریم که سختی‌ها و دشواری‌ها، روشنایی‌بخش آرزوهای دیرینه ما خواهند بود. این حدیث جان، گره‌های زیادی را در تاریخ باز کرده است و امید داریم که برای ما، برای همه ما ایرانی‌ها نیز در فردای میهن این‌گونه باشد. دیروزمان بتواند چیدمان یکرنگی، همه‌خواهی و اتحاد ملی را برای فردایمان تضمین کند و تجربه‌های ارزشمند ناشی از تلخی‌ها، شیرینی‌های ماندگاری برای یکپارچگی ایران به ارمغان آورد. به نظر می‌رسد دردی تلخ جای خود را در میانه ما باز کرده است؛ دردی که هر روز جانکاه‌تر می‌شود. ما فراموش کرده‌ایم؛ بی‌درنگ و بی‌تعارف، وطن‌خواهی را از یاد برده‌ایم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ادامه اعتراض‌ به انتخابات شورای شهر در مسکو

«انتخابات 98» در گفتگو با نادری| دوقطبی اصولگرا-اصلاح‌طلب پایان یافته/ مردم در انتخابات به ایده‌ها رای می دهند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimنادری: دوقطبی اصولگرا-اصلاح‌طلب پایان یافته است مردم در انتخابات به ایده‌ها رای می دهند شورش‌ دی ۹۶ با امر اقتصادی کلید خورد در انتخابات سال آینده کلیدواژه نارکارآمدی آشکارا به چشم می‌خورد میدان انتخابات در ایران به یک امر غیرمتعارف تبدیل شده است

تاخیر در سخنرانی پاپ؛ رهبر کاتولیک‌های جهان در آسانسور گیر افتادپاپ فرانسیس با حضور در میان تجمع کنندگان در میدان سن پیترو دلیل تاخیر خود را گیر افتادن در آسانسور واتیکان بیان کرد.

حوثی‌ها از کشته شدن دهها نفر در حمله نیروهای ائتلاف به زندانی در یمن خبر دادندشبه نظامیان شیعه حوثی از کشته شدن ۶۰ زندانی در جریان حملات هوایی نیروهای ائتلاف به رهبری عربستان به یک بازداشتگاه در جنوب غرب شهر ذمار در یمن خبر داده‌اند. صلیب سرخ جهانی ضمن ابراز نگرانی نیروی امدادی به این منطقه اعزام کرده. ایران هم این حمله را محکوم کرده است .

مانور دریایی ایران در منطقه ۲۰ درصد حاکمیت ایران در خزر | DW | 01.09.2019مانور دریایی ارتش ایران صبح روز یکشنبه دهم شهریور (اول سپتامبر) آغاز شد. در این رزمایش انواع یگان‌های سطحی و پروازی نیروی دریایی اعم از ناوشکن‌ها، ناو موشک‌انداز، هواپیمای بال ثابت و بالگرد و همچنین تفنگداران و تکاوران نیروی دریایی ارتش شرکت کرده‌اند.

میلیون‌ها مسلمان در هند در خطر سلب تابعیت | DW | 31.08.2019حزب حاکم بهاراتیا جاناتا در هند اعلام کرد، فهرست جدید ثبت احوال ملی شهروندان ایالت آسام شامل اسامی یک میلیون و ۹۰۰ هزار مسلمان ساکن این ایالت نمی‌شود. این افراد اینک در خطر سلب تابعیت قرار گرفته‌اند.