قالیباف به کرونا مبتلا شد | DW | 28.10.2020

07/08/1399 01:30:00 ب.ظ

رئیس مجلس شورای اسلامی به بیماری کووید۱۹ مبتلا شده است. پیش‌تر حسن روحانی به او انتقاد کرده بود که بدون رعایت مقررات بهداشتی مربوط به کرونا به عیادت بیماران در بیمارستان‌ها رفته است.

رئیس مجلس شورای اسلامی به بیماری کووید۱۹ مبتلا شده است. پیش‌تر حسن روحانی به او انتقاد کرده بود که بدون رعایت مقررات بهداشتی مربوط به کرونا به عیادت بیماران در بیمارستان‌ها رفته است. به گفته او، یکی از همکاران دفترش به این بیماری مبتلا شده و نتیجه آزمایش او هم مثبت بوده است.

پیش‌تر حسن روحانی به رئیس مجلس شورای اسلامی به خاطر بی‌اعتنایی به پروتکل‌های بهداشتی در رابطه با ویروس سارس‌کوو۲ انتقاد و از شرکت در نشست سران سه قوه خودداری کرده بود.

رئیس جمهوری اسلامی حضور قالیباف در بخش بیماران کرونایی یک بیمارستان را اقدامی ناعاقلانه خوانده و با خطرکردن آگاهانه هنگام حادثه‌های طبیعی مقایسه کرد. او گفت: «کسی نمی تواند برود وسط سیل بایستد، صدای سیل را هم بشنود و بگوید می‌ترسی وسط رودخانه بایستی، خب نترس، بایست تا آب بیاید تو را ببرد.»

واکنش رئیس مجلس رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به سخنان روحانی ضمن تاکید بر اینکه تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کند گفت، «عقلانیت این است» که مسئولان در «میدان» حاضر باشند. به اعتقاد او، اگر مسئولان کنار «مجاهدان خط مقدم» نایستند، «از مروت و انسانیت به دور است.» headtopics.com

یه چماق به دست وقتی رئیس مجلس میشه....

گوساله، ديدار آقاى قاليباف از بيمارستان يكماه قبل بوده، ابتلا به كورونا سه روز قبل بوده. چه چيزى را دنبال ميكنيد ؟!

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

ما شانس نداريم اگه داشتيم حداقل يكي شونو كرونا ميكشت به‌کیرم‌ این ک یبار مبتلا شده بود آخه روحانی هم مالیدن داره بدبخت؟!😁 از مدیر دفترش گرفته به قول علی گدا ی خامنه ای ،مثل سگ‌داره دروغ میگه. می‌خاد یه مدت به مرخصی بره و دنبال اختلاس هاش و از طرفی جلب توجه، ادای ترامپ را دربیاره.

اینفانتینو به کرونا مبتلا شدفیفا اعلام کرد تست کرونای جیانی اینفانتینو مثبت اعلام شده است.

رئیس مجلس ایران به کرونا مبتلا شدوقتی« اینان» مریض می شوند قرنطینه و درمان و مراقبت معنا داره اما وقتی یه کارگر یا کارمند معمولی مریض میشه اول از کارش اخراج میشه بعد در حصار تامین هزینه برای تست و دارو درمان و فشار بیکاری و .... قرنطینه میشه. این روزا تفاوت زیادی هست بین مبتلایان کرونا !

رئیس مجلس ایران به کرونا مبتلا شد

بیش از نیمی از فوتی‌های روزانه کرونا مربوط به تهران استقربانیان کرونا در ۸ ماه، بیش از شهدای سالانه جنگ تحمیلی! رییس سازمان پیشگیری ومدیریت بحران تهران: متاسفانه درحالیکه نزدیک به ۸ ماه ۳۳هزار نفر را بدلیل کرونا از دست دادیم که درجریان جنگ تحمیلی سالانه حدود ۳۰ هزار نفر از رزمندگان وهموطنان به شهادت می‌رسیدند اگر اونجا امثتل رضایی داشتیم الان هم امثال نمکی داریم قابل پیش, بینی بود, فروردین پیش بینی شد که احمال وکم کاری در مبارزه با کرونا چنین کشتاری را ایجاد خواهد, کرد ایشان اصلاح طلب مصدقی است. فکر می کند رایفی پور و رفقاش حامی من هستند. دارد به رایفی پور و بقیه اتهام می زند. دارد هشدار میدهد

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 10 هزار و 860 نفر رسید

۶۹۴ بیمارستان کشور درگیر کرونا / دماوند و ورامین؛ کانون بحرانی کرونا در تهرانسخنگوی وزارت بهداشت: *تجمع در این شرایط جنایت است *مراسم هزار نفره در مشهد باعث تعجب ما شد *علیرغم پیگیری‌های صورت گرفته برای آنکه بدانیم چه کسی مجوز این کار را صادر کرده است همه اظهار بی اطلاعی کردند *قطعا نباید راهپیمایی ۱۳ آبان برگزار شود تا جمعه هم خیلی مونده وگرنه از حسن میشد پرسید. حیف. آقای ناجا با تو هم هست چرا تو این شرایط صبحگاه گرفتی😊 روز_کوروش را جشن خواهیم گرفت با ماسک و فاصله ۲ متری به همدیگر! ۷ آبان خدمت آخوندها و آخوندپرستها خواهیم رسید. ۱۳ آبان راهپیمایی نخواهد شد چون کسی از شما صیغه زاده ها وجود نخواهد داشت که راهپیمایی کند. پیمان_نوین