قالیباف: نظارت مجلس از جنس نشستن در تهران نیست / مشکلات خوزستان را اورژانسی دنبال می‌کنیم / برنامۀ هفتم ‌کلی‌گویی نخواهد بود- اخبار خوزستان - اخبار استانها تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 80 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 35%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قاليباف: عرضه نداشتن خودمان را به حساب تحریم نگذاریم در کشور ما متاسفانه برای کاری نکردن از کسی توضیح نمی‌خواهند ولی اگر کار کرد باید روزانه به ۲۰۰ نفر جواب پس بدهد عرضه و شجاعت نداشتن خودمان را به حساب تحریم نگذاریم

رئیس مجلس با بیان اینکه همه مردم با زمان‌بندی خواهند دید که چه کاری قرار است صورت گیرد.این حق همۀ مردم است. وظیفۀ ماست که پاسخگو باشیم، حق ما نیست.، ادامه داد: آب شرب، آب کشاورزی، فاضلاب و آب سطحی از اولویت‌های فعالیت‌های ماست. کارهایی که باید همین امسال انجام شود مشخص شده است و در اولویت است کارهایی را که در بودجه 1400 باید پیش‌بینی کنیم معلوم خواهیم کرد و پروژه‌هایی که در برنامه هفتم توسعه یعنی تا 1404 باید مطرح شوند نیز باید مشخص شود.

قالیباف با بیان اینکه مردم از ما انتظار دارند تا پایان این دولت، 700 روستای دارای تنش آبی را سر و سامان دهیم.، تصریح کرد: یکی دیگر از موضوعاتی که مردم را در استان رنج می‌دهد بحث اشتغال است. بعضی موارد را اورژانسی دنبال خواهیم کرد. علاوه بر کارهای قبلی که دنبال خواهد شد، مکانیسم‌هایی را برای ایجاد اشتغال مشخص کرده‌ایم و در سایتی که گفته شد اعلام خواهد شد. برنامه برای اشتغال 30 هزار نفر داریم.

وی با بیان اینکه ضمناً ما متمرکز بر قشر زنان سرپرست خانوار هم به دنبال اشتغال 10 هزار نفر جدا از 30 هزار نفر دیگر است، اظهار داشت: عرضه و شجاعت نداشتن خودمان را به حساب تحریم نگذاریم. در کشور ما متاسفانه برای کاری نکردن از کسی توضیح نمی‌خواهند ولی اگر کار کرد باید روزانه به 200 نفر جواب پس بدهد.در بخش مسائل اجتماعی برای نقاط مناطق آسیب‌پذیر در 17 شهرستان خوزستان برنامه‌های ویژه داریم که در سایت اعلام خواهیم کرد.

‌قالیباف با بیان اینکه یکی از موضوعات مهم و جدی ما در تولید، شرکت‌های دانش بنیان است. این بسیاری از نابه‌سامانی‌ها را حل خواهد کرد، گفت: ‌تلاش می‌کنیم تا در این بخش، محور فعالیت‌های ما فعالیت‌های مردمی باشد نه دولتی چهار مرکز نوآوری را برای حوزۀ دانش بنیان تاسیس می‌کنیم تا به سرعت کارهای مرتبط با آن پیش برود. جزئیات آن را اعلام خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه احکام برنامۀ هفتم توسعه را با کلی‌گویی نخواهیم نوشت مطمئن باشید، اضافه کرد: برای هر استان در برنامه احکام جداگانه خواهیم داشت. باید احکام و قوانین قابل اجرا باشد. اولین بی‌حرمتی به قانون، اجرایی و عملی نبودن آن است امیدواریم در مجلس شورای اسلامی و عزیزانمان در قوه مجریه و قوه قضائیه دست به دست هم دهیم و در همۀ سطوح با همدلی کارها را به نفع مردم پیش ببریم و دینمان را به خوزستان ادا کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قالیباف: یکی از موضوعات مهم و جدی ما در تولید، شرکت‌های دانش بنیان است؛ این بسیاری از نابسامانی‌ها را حل خواهد کرد احکام برنامۀ هفتم توسعه را با کلی‌گویی نخواهیم نوشت مطمئن باشید باید احکام و قوانین قابل اجرا باشد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جریان اصلاحات در مقاطعی نظارت استصوابی را بی‌اثر کرده استمحمود میرلوحی گفت: نظارت استصوابی از مجلس چهارم شکل گرفته است، ولی چه شد که جریان اصلاحات توانست در سال 1392 و 1394 این مهندسی را بی‌اثر کند؟ دلیل آن سیاست‌ها و اقداماتی بود که بر ترجیح منافع ملی بر منافع جریانی تاکید کرد و جریان اصلاحات توانست تعیین‌کننده میدان سیاست باشد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

حضور جنجالی پلوسی در آرایشگاه؛ رئيس مجلس نمایندگان آمریکا: به «دام» افتادمرئيس دموکرات مجلس نمایندگان ایالات متحده: «تازه موهایم را شسته بودند، من وقتی موهایم را می‌شویم ماسک نمی‌زنم. آیا شما هنگام شستشوی موهایتان از ماسک استفاده می‌کنید؟»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

4 مشکل اصلی خوزستان از نگاه رئیس مجلس / قالیباف: مردم از امکانات زیاد‌ استان خوزستان ‌به طور مناسب برخوردار نیستند- اخبار خوزستان - اخبار استانها تسنیم - Tasnim۴مشکل اصلی خوزستان از نگاه رئیس مجلس قالیباف: در نظارت‌های میدانی بر شهرستان‌های استان، اشتغال جوانان، تامین آب شرب، کشاورزی و فاضلاب شهری از جمله بیشترین دغدغه‌ها و مطالبات مردم به شمار می‌رفت که امیدواریم با برنامه‌ریزی صحیح استانی این مسائل برطرف شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

برخی طرح‌های نمایندگان مبنای دقیقی ندارد/ طرح «انسداد فضای مجازی» را براساس مصالح روز کشور نمی‌دانم/ رادیکال بودن تعدادی از نمایندگان مجلس یازدهم را رد نمی‌کنمتحلیلگر سیاسی اصولگرا، گفت: «طرح انسداد فضای مجازی» از جمله طرح‌هایی است که یک سری از نمایندگان دورهم جمع می‌شوند و یک طرحی را امضا کرده و ارائه می‌دهند، اما به نظر من اینگونه طرح‌ها خیلی مبنای دقیقی ندارد و براساس مصالح و شرایط روز نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

توئیت‌بازی بر سر برندِ هفت تپه/ آشنا: از روی بی‌اطلاعی به مشکلات دامن نزنید/ نماینده مجلس: لازم باشد وزیر اقتصاد را استیضاح می‌کنیماحمد نادری می‌گوید: ما محکم پای خلع ید ایستاده‌ایم و اعتقاد داریم این مالک، کفایت و اهلیت لازم را ندارد. ما اصرار داریم هرچه زودتر بحث خلع ید عملی شود تا هم کارگران آسیب نبینند و هم تولید ملی ضربه نخورد؛ ما می‌خواهیم در کوتاهترین زمان ممکن این اتفاق بیفتد اما در مورد ابزارهای کار، باید بگویم مجلس ابزارهای قوی دارد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گزارش ویدئویی| حضور رئیس مجلس در منطقه ‌صعب‌العبور اندیکا / قول قالیباف به مردم برای محرومیت‌زدایی منطقه- اخبار خوزستان - اخبار استانها تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها ـ رئیس مجلس شورای اسلامی در سومین روز از سفر خود به خوزستان از مناطق محروم و صعب‌العبور اندیکا بازدید کرد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »