قاتل سنگ دل بعداز مقاومت چندماهه اعتراف کرد/کشف جسد دختر ۱۶ ساله در باغچه

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح خبر گفت: دقایقی پیش جسد دختر نوجوانی از داخل باغچه خانه قاتل پیدا شد. این جسد متعلق به همان دختری ۱۶ ساله ای است که حدود ۱۵ ماه قبل گم شده بود و بعد از بازجویی های پلیس مشخص شد راننده تاکسی او را دزدیده و به قتل رسانده است.

به گزارش ایلنا، علیرضا لطفی رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح خبر گفت: دقایقی پیش جسد دختر نوجوانی از داخل باغچه خانه قاتل پیدا شد. این جسد متعلق به همان دختری ۱۶ ساله ای است که حدود ۱۵ ماه قبل گم شده بود و بعد از بازجویی های پلیس مشخص شد راننده تاکسی او را دزدیده و به قتل رسانده است.

وی افزود: این قاتل که حدودا ۶۰ سال دارد پیش تر مدعی شده بود که جسد دختر در یکی از شهرهای غربی است ولی با حضور ماموران پلیس ادعای او رد شد، این قاتل مجدد اعلام می کند که جسد در شهرهای شمالی است که باز هم با بررسی های پلیسی معلوم می شود این قاتل باز هم دروغ گفته است. رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: در نهایت با بررسی‌های کارآگاهان پلیس و به کارگیری شیوه های کشف علمی جرم، این قاتل اعتراف کرد جسد مقتول را در حیات خانه خود دفن کرده است.

سردار لطفی بیان کرد: دقایقی پیش جسد دختر جوان از داخل باغچه منزل این قاتل بیرون کشیده شد و طبق تایید عوامل اداره تشخیص هویت آگاهی تهران بزرگ مشخص شد جسد مربوط به یک دختر خانم نوجوان است که بر اساس پیشینه این قتل می توان گفت پیکر پیدا شده همان جسد شیما است. رئیس پلیس آگاهی تهران بیان گفت: قاتل چند ماهی است که دستگیر شده و در اختیار ماموران پلیس آگاهی قرار داشت و همان طور که بالاتر گفتم ابتدا لب به اعتراف باز نمی کرد و بعد از بازجویی های پلیس به قتل اعتراف کرد اما تا به امروز آدرس دقیقی از محل جسد به پلیس نمی داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

For those, who never had a heart.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قاتل زنجیره‌ای ژاپنی، موسوم به «قاتل توییتری»، به‌ مرگ محکوم شد«مأموران پلیس ژاپن، در سال ۲۰۱۷ و در پی ناپدید شدن یک زن جوان، آپارتمان شیراهیشیِ ۳۰ ساله را جستجو کردند و چندین جسد یافتند.» قشنگ عملیات روانی میکنید محکوم به مرگ محکوم به اعدام!! بازی کردن با کلمات پس چرا هشتگ نه به اعدام راه نمیندازین؟ چرا ژاپن باید یک فعال مدنی و توئیتری را اعدام کند؟ 😂 😂 نه_به_اعدام
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئيس مجلس پاکستان: ارتباط سنگ بنای همکاری‌های منطقه‌ای استرئیس مجلس ملی پاکستان در چهارمین مجمع روسای مجالس آسیایی به میزبانی ترکیه ارتباط را سنگ بنای همکاری‌های منطقه‌ای دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سنگ مزار محمدرضا شجریان نصب شدهمایون شجریان با انتشار تصویری از سنگ مزار پدرش، خبر نصب آن را اعلام کرد. حالا ببینیم کی جوجه بسیجی ها بی وطن این هم از بین میبرند. واقعن سنگ قبر شاملو رو چند بار شکستند! برای چی! چ جوری زور زدی واسه این کار! ... این زور و غیرت رو از کجات در میاری. کجا بنزین می‌زنی؟ با بیت المال مردم مداواش کردن سنگ قبرشم با پول مردم بوده ؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرتاب سنگ از سوی معترضان طرابلس در شمال لبنان و واکنش نیروهای امنیتیدر پی اتمام تحصن در میدان عبدالحمید کرامی شهر طرابلس در شمال لبنان، معترضین یکشنبه 31 ژانویه به سمت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سنگ نوردی زنان در اصفهان ممنوع شددر پی اعتراض امام جمعه درچه اصفهان، هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی این شهر سنگ نوردی زنان در فضای باز را ممنوع کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »