فینال کوپا آمریکا بین برزیل و آرژانتین؛ مسابقه‌ای فراتر از نیمار و مسی

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

فینال کوپا آمریکا بین برزیل و آرژانتین؛ مسابقه‌ای فراتر از نیمار و مسی بیشتر بخوانید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اروپا ممکن است منتظر بازی فینال یورو ۲۰۲۰ بین تیم‌های انگلیس و ایتالیا باشد اما یک مسابقه بزرگ دیگر در آمریکای جنوبی بین دو رقیب قدیمی یعنی برزیل و آرژانتین در فینال کوپا آمریکا انجام می‌شود.

حال در فینال کوپا آمریکا نیمار و لیونل مسی بازیگران اصلی یک فوتبال دیدنی خواهند بود. برزیل در شش مسابقه کوپا آمریکا فقط دو گل خورده است که این موضوع کار را برای مسی سخت می‌کند. اما مسی در این دوره از مسابقات کوپا آمریکا چهار گل به ثمر رسانده و پنج پاس گل داده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این بازی چه ساعتی انجام میشود؟

عشق من برزیل هست و بوده و خواهد بود...ولی اینبار برای اولین بار بخاطر مسی دوست دارم آرژانتین قهرمان بشه

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ند پرایس: انتظار داریم دور هفتم مذاکرات احیای برجام برگزار شودند پرایس: انتظار داریم دور هفتم مذاکرات احیای برجام برگزار شود ▪️سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت چیزی در دنیای سیاست قطعی نیست ▪️او درباره مذاکره افغانستان و طالبان به میزبانی ایران گفت آن چه ایران در تلاش است انجام دهد یا انجام می‌دهد می‌تواند سازنده باشد دموکراتهای آمریکا طوری صحبت و قضاوت می کنند که آدم مطمئن میشه از ملایان پول سیاه می‌گیرند. مثل این که ند پرایس تعطیلات آخر هفته زیادی افتاب گرفته . هیچ وقت امریکا ومتحدان غربی اش وایران پاکستان برای آرامی وصلح افغانستان فعالیت های صادقانه انجام نداده است زیرامنافع خودشان درخطراست البته به پیشرفت افغانستان.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انفجار در بندر جبل علی دوبی؛ امارات می‌گوید آتش‌سوزی تلفاتی نداشت و مهار شددولت دوبی در اکانت رسمی توییتر خود خبر داد که آتش سوزی در بندر جبل علی دوبی مهار شده و هیچ تلفاتی به دنبال نداشته است. اصلنم درد نداشت بله دوبی ،نه جمهوری اسلامی که عمدا ایران را به آتش میکشد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران - عبور آمار روزانه مبتلایان از مرز ۲۳ هزار نفر، وضعیت «فوق بحرانی» بندرعباس و ارسال کمک به گرجستانکرونا در ایران - عبور آمار روزانه مبتلایان از مرز ۲۳ هزار نفر، وضعیت «فوق بحرانی» بندرعباس و ارسال کمک به گرجستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تأکید کرد که اگر آمار همینطور افزایش یابد، تا هفته آینده میزان مرگ و میر هم افزایش می‌یابد ۱۴۰۰سال برای کربلا گریه می کنیم اما یک آخوند مرگ هزاران انسان بی گناه را با خود خواهی وجهل فتوا داد. کدام گریه بیشتر دارد؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تغییر موضع روحانی در مورد بازار بورس: همه سرمایه خود را وارد بورس نکنیدتغییر موضع روحانی در مورد بازار بورس: همه سرمایه خود را وارد بورس نکنید بازار بورس تهران در هفته گذشته پرنوسان بود و شاخص کل بورس اکنون حدود یک میلیون و ۲۵۰ هزار واحد است. ⬇️بیشتر بخوانید: خرش از پل گذشت کلیدش بره تو ما تحتش 🥵🥵🥵
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر صنعت ایران: خودمان برق تولید می‌کنیم؛ جهانگیری: افزایش تولید برق ممکن نیستوزیر صنعت ایران: خودمان برق تولید می‌کنیم؛ جهانگیری: افزایش تولید برق ممکن نیست به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی، وزیر صنعت ایران گفته است که اکنون بخش صنعت کشور «بیش از ۲ هزار مگاوات برق تولید و مصرف می‌کند.» ⬇️بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جامعه جهانی بهائی از «سازماندهی نفرت» توسط حکومت ایران ابراز نگرانی کرد🔺جامعه جهانی بهائی از «سازماندهی نفرت» توسط حکومت ایران ابراز نگرانی کرد جامعه جهانی بهائی خواستار «بازخواست حکومت ایران در مورد کارزار نفرت پراکنی علیه بهائیان این کشور» شد ⬇️بیشتر بخوانید: LeiliSadr هماهنگ كرديد با رژيم ملاها، يه وقت بهشون بر نخوره و مواجبتون رو در صداى امريكا قطع نكنه؟ فاحشه هاى صادراتى شانتاژ مظلوم نمایی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »