فیل‌هایی که باید «ناسای» اصلاح طلبان هوا کند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان» که به مخفف آن «ناسا» مشهور شده، جدیدترین تشکیلات فعالان اصلاح‌طلب است. تشکیل این گروه هنوز در فضای سیاسی جدی گرفته نشده؛ اما مخفف «ناسا» درباره آن باعث شوخی کاربران شبکه‌های اجتماعی شده است. اخبار_ایران گزارش احسان مهرابی👇

«نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان» که به مخفف آن «ناسا» مشهور شده، جدیدترین تشکیلات جمعی فعالان سیاسی اصلاح‌طلب در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ است. تشکیل این گروه هنوز در فضای سیاسی جدی گرفته نشده؛ اما مخفف «ناسا» درباره آن باعث شوخی گروهی از کاربران شبکه‌های اجتماعی و روزنامه‌نگاران شده است؛ به‌خصوص پس از استفاده از نام ناسا در تیتر یک خبر که روزنامه اعتماد روز ۲۶ بهمن انتخاب کرد.

حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی پس از رد صلاحیت «هاشمی رفسنجانی» انجام شد؛ اما همچنان مشکل ردصلاحیت‌های نامزدهای اصلی پابرجا است. اما مشکل اصلی ادامه همان ساختار قبلی تصمیم‌گیری است. تصمیم‌گیری گروهی از چهره‌های قدیمی و نسبتا پیر برای کل جریان اصلاح‌طلب؛ بدون اینکه ارتباطی با بدنه این جریان برقرار شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یه مشت پفیوز و الدنگ مثل این ژن کثیف جمع شدن بازم کثافتکاری کنند

*ناساط

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افشاگری از پرونده‌های فساد؛ نکاتی که فعالان شبکه‌های اجتماعی باید بدانند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مدیری که با سوءاستفاده از فرصت دیگران واکسن بزند باید به سرعت برکنار شودمعاون اول رییس جمهور گفت: هر مدیری که با سوءاستفاده از فرصت دیگران واکسن بزند، صلاحیت مدیریت ندارد و به اعتماد عمومی خسارت زده است. باید دید چرا این شرایط ایجاد شده که افراد هول شوند و از فرصت های دیگران سوء استفاده کنند مگر تامین بهترین واکسن ساخت دنیا برای کل جمعیت کشور چقدر هزینه داشت؟ اعمال و نمایش قدرت در مسئله ای که به جان مردم ارتباط دارد نتیجه ای بهتر از این نخواهد داشت . موضوع جان است شوخی ندارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روابط خامنه‌ای و خاتمی پس از ۸۸؛ نامه‌هایی که خوانده نشد، ملاقات‌هایی که داده نشداین وضعیت باعث نشده خاتمی دست از خایه مالی بردارد. رای بی رای سگ زرد برادر شغاله... هردوتاشون یکجور اشغالن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سهم پژوهش در تولید ناخالص داخلی باید ۳/۵ درصد باشد درحالی که امروز زیر یک درصد است/ انتظار داریم که دولت اقدامات جدی‌تری برای اساتید انجام دهدرئیس کانون صنفی استادان ایران گفت: سهم پژوهش در تولید ناخالص داخلی باید ۳/۵ درصد باشد درحالی که امروز زیر یک درصد است؛ انتظار داریم که دولت کار جدی‌تری انجام دهد تا اساتید با روحیه بیشتری بتوانند در دهه پنجم انقلاب دغدغه ارتفاء علم و فناوری را بر طرف کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

با عاملان وقایع سروان در هر جایگاهی که هستند باید برخورد شود/ مرکزنشینان، قدر مرزنشینان را بدانند/ هنگامی که زیرساخت اقتصادی وجود ندارد، مردم به ناچار سوخت‌بری و کولبری می‌کنندنماینده مردم چابهار با اشاره به وقایع سراوان گفت: انتظار داریم با کسانی که این وقایع را به وجود آوردند و مقصر هستند در هر جایگاهی که هستند برخورد قانونی صورت گیرد، لذا معتقدیم دامنه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از این موضوعات مبرا است و اگر خطایی از طرف یک مسئول انجام می‌شود طبیعتاً نباید آن را به کل نظام تعمیم داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »