فیلم جدید تام کروز در ایستگاه فضایی بین‌المللی ساخته می‌شود

04/05/1399 07:10 ب.ظ

🔺فیلم جدید تام کروز در ایستگاه فضایی بین‌المللی ساخته می‌شود ⚡️سایت هنری «ورایتی» در گزارشی اختصاصی به بیان جزئیاتی از پروژه سینمایی جدید تام_کروز، هنرمند مشهور آمریکایی در فضا پرداخته است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. سایت هنری «ورایتی» در گزارشی اختصاصی به بیان جزئیاتی از پروژه سینمایی جدید تام کروز، هنرمند مشهور آمریکایی در فضا پرداخته است. این مطلب به نقل از منابع موثق تکمیل شده است و‌ تقریبأ تمامی شایعات و گزارش‌های پیشین را تأیید می کند.

کارگردان این اثر که هنوز عنوانی ندارد، داگ لیمان آمریکایی است و در ایستگاه فضایی بین المللی ساخته می شود. این نخستین فیلم داستانی است که خارج از زمین فیلمبرداری می شود و از اهمیت زیادی برای صنعت سینما برخوردار است. تام کروز موافقت سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا (ناسا)، و ایلان ماسک مدیر شرکت فضایی «اسپیس اکس» را نیز برای مشارکت در این پروژه هنری جلب کرده است.

تام کروز گفته می شود شرکت «یونیورسال استودیوز» از چندی پیش مذاکره با تام کروز را برای خرید حق امتیاز فیلم آغاز کرده است ‌و نسبت به رقبای خود شانس بیشتری دارد. ظاهرأ تام کروز تمایلی برای همکاری با شرکت های پخش اینترنتی ندارد و ترجیح می دهد این اثر بصورت گسترده و کلاسیک از طریق پرده سینما اکران شود. headtopics.com

بودجه پیشنهادی فیلم حدود ۲۰۰ میلیون دلار است که احتمال افزایش آن نیز وجود دارد. تام کروز به عنوان بازیگر و تهیه کننده، دستمزدی بین ۳۰ تا ۶۰ میلیون دلار دریافت می کند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

جاسوسان فیلم اعترافات اجباری موسوی مجد از کجا آمده‌اند؟

آغاز پخش اینترنتی فیلم‌ «رادیو اکتیو» ساخته مرجان ساتراپی سینماگر ایرانی‌تبارآغاز پخش اینترنتی فیلم‌ «رادیو اکتیو» ساخته مرجان ساتراپی سینماگر ایرانی‌تبار به دنبال همه‌گیری ویروس_کرونا و لغو اکران فیلم «رادیو اکتیو»، ساخته مرجان ساتراپی سینماگر ایرانی فرانسوی، سرانجام این فیلم‌ به صورت اینترنتی منتشر می‌شود.

مایک پومپئو‌:‌ سیاست 'تعامل کورکورانه' با چین شکست خورده استمایک پومپئو، وزیر امور خارجه آمریکا، طی نطقی سیاست «تعامل کورکورانه» با حکومت چین را رد و اعلام کرده است که ایالات متحده دیگر نمی تواند اختلافات ایدئولوژیک خود با حزب کمونیست چین را نادیده بگیرد.

ایران: هر حادثه‌ای برای هواپیمای ماهان اتفاق افتد آمریکا مسئول استوزارت امور خارجه ایران در رابطه با تهدید هواپیمای مسافربری ماهان اعلام کرد که هر حادثه‌ای در مسیر برگشت برای این هواپیما اتفاق افتد آمریکا مسئول آن است. - خبرگزاری آناتولی

ایران: آمریکا مسئول هرگونه حادثه برای هواپیمای ماهان استآمریکا از سال ۲۰۱۱ میلادی شرکت هواپیمایی ماهان را تحریم کرده است.

کنگره آمریکا در حال بررسی طرح تحریم هکرهای چین، روسیه، و ایران استکنگره آمریکا در حال بررسی طرح تحریم هکرهای چین، روسیه، و ایران است روزنامه «واشنگتن فری بیکِن» روز پنجشنبه دوم مرداد در گزارشی نوشت که این طرح توسط کوین مکارتی، نماینده کالیفرنیا و رئیس اقلیت جمهوریخواه در مجلس نمایندگان، ارائه شده است.

تام کروز

سایت هنری «ورایتی» در گزارشی اختصاصی به بیان جزئیاتی از پروژه سینمایی جدید تام کروز، هنرمند مشهور آمریکایی در فضا پرداخته است.

این مطلب به نقل از منابع موثق تکمیل شده است و‌ تقریبأ تمامی شایعات و گزارش‌های پیشین را تأیید می کند.

کارگردان این اثر که هنوز عنوانی ندارد، داگ لیمان آمریکایی است و در ایستگاه فضایی بین المللی ساخته می شود.

این نخستین فیلم داستانی است که خارج از زمین فیلمبرداری می شود و از اهمیت زیادی برای صنعت سینما برخوردار است. تام کروز موافقت سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا (ناسا)، و ایلان ماسک مدیر شرکت فضایی «اسپیس اکس» را نیز برای مشارکت در این پروژه هنری جلب کرده است.

تام کروز

گفته می شود شرکت «یونیورسال استودیوز» از چندی پیش مذاکره با تام کروز را برای خرید حق امتیاز فیلم آغاز کرده است ‌و نسبت به رقبای خود شانس بیشتری دارد.

ظاهرأ تام کروز تمایلی برای همکاری با شرکت های پخش اینترنتی ندارد و ترجیح می دهد این اثر بصورت گسترده و کلاسیک از طریق پرده سینما اکران شود.

بودجه پیشنهادی فیلم حدود ۲۰۰ میلیون دلار است که احتمال افزایش آن نیز وجود دارد. تام کروز به عنوان بازیگر و تهیه کننده، دستمزدی بین ۳۰ تا ۶۰ میلیون دلار دریافت می کند.

البته این پروژه در مراحل ابتدایی است و هنوز بسیاری از جزئیات مشخص نیست. یکی از بزرگ‌ترین چالش ها، انتقال بازیگران و عوامل تولید به ایستگاه بین فضایی بین المللی و اقامت آنها در این مرکز است.

ایستگاه فضایی بین المللی

تام کروز در حال حاضر سرگرم تصویربرداری و تولید دو فیلم از مجموعه سینمایی «مأموریت غیرممکن» است و برنامه شلوغی دارد.

این پروژه ها که به دلیل همه گیری ویروس کرونا با تأخیر دنبال می شود، حداقل دو سال وقت می گیرد و تام کروز تا پیش از ۶۰ سالگی، امکان سفر به فضا را نخواهد داشت.

اما حضور داگ لیمان به عنوان کارگردان، یکی از نکات مثبت این پروژه است، او رابطه دوستانه ای با تام کروز دارد و آنها در فیلم‌های «لبه فردا» ‌و «ساخت آمریکا» با یکدیگر همکاری موفقی داشتند.

خبرهای بیشتر