فیس‌بوک می‌تواند فعالیت‌های شما را رصد کند؛ اما چطور جلوی آن را بگیریم؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فیس‌بوک می‌تواند فعالیت‌های شما را رصد کند؛ اما چطور جلوی آن را بگیریم؟ این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

فیس‌بوک یکی از معروف‌ترین شبکه‌های اجتماعی است که میلیون‌ها کاربر دارد. این برنامه می‌تواند به تمام اطلاعات شما دسترسی پیدا کند و فعالیت‌هایی را که در وب‌سایت‌ها و برنامه‌های دیگر انجام می‌دهید ببیند و آنها را برای شرکت‌های تبلیغاتی بفرستد؛ اما شما با اقدامی ساده قادر خواهید بود که جلوی این کار را بگیرید.- فیس‌بوک که سابقه‌ای نسبتاً طولانی در میان شبکه‌های اجتماعی دارد دارای ویژگی‌هایی است که شاید بیشتر مردم از آن بی‌خبر باشند.

از همان‌جا نیز می‌توانید این اطلاعات را از حساب خود پاک کنید و بر این برنامه و دیگر وب‌سایت‌ها نظارت داشته باشید تا دیگر فعالیت‌های شما از طریق فیس‌بوک به اشتراک گذاشته نشود. برای انجام این کار دستورالعمل زیر را دنبال کنید:به این شیوه می‌توانید فعالیت‌هایی را که در فیس‌بوک نشان داده می‌شود غیرفعال و تمام تاریخچه موجود را پاک کنید تا در آینده نیز این اطلاعات در فیس‌بوک ظاهر نشود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عطرسازانی که هیچ بویی را حس نمی‌کنند - BBC News فارسیبا ورود هوش مصنوعی به صنعت عطر و افزایش تعداد شرکت‌هایی که برای تولید سریع و بیشتر عطرهای کم‌نظیر و پرفروش از این فناوری کمک می‌گیرند، این سوال هر چه بیشتر مطرح شده که آیا برای ساختن رایحه‌ای خوشبو به انسان نیازی هست؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

قطاری که پراگ، وین و بوداپست را به یکدیگر متصل می‌کندیک شرکت خدمات مسافربری در جمهوری چک، قطاری را راه اندازی کرد که پراگ، وین و بوداپست را به یکدیگر متصل می‌کند جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا: چین وعده‌هایش را زیرپا می‌گذارد و خودمختاری هنگ کنگ را از بین می‌بردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شاید آهن بدن شما کم باشد - BBC News فارسیافراد زیادی در جهان بعضی از مواد معدنی ضروری را به مقدار توصیه‌شده مصرف نمی‌کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گزارش تسنیم| «خودکفایی»، راهبرد 30ساله رهبری که کشور را نجات داد- اخبار کشاورزی - اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimخودکفایی راهبرد ۳۰ساله رهبری که کشور را نجات داد خودکفایی در تولید محصولات غذایی اساسی راهبردی است که طی حداقل ۳۰ سال گذشته از سوی رهبر انقلاب به‌طور ویژه پیگیری شده است تا امروز که با شدیدترین تحریم‌ها مواجه هستیم، در تأمین قوت مردم به مشکل نخوریم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کاخ سفید: انتخابات را که با پیروزی ترامپ همراه خواهد بود در روز مقرر برگزار می‌کنیم- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimکاخ سفید و ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ با هدف پایان دادن به اعتراض‌ چهره‌های تاثیرگذار حزب دموکرات نسبت به طرح تعویق انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 اعلام کردند که این انتخابات به طور قطع روز 3 نوامبر(13 آبان) برگزار می‌شود.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »