فیسبوک چرا و چگونه پیام‌های صوتی کاربرانش را شنود می‌کرد؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

🔷فیسبوک چرا و چگونه پیام‌های صوتی کاربرانش را شنود می‌کرد؟ این گزارش را بخوانید 🔽

فیسبوک به پیمانکارانی خارج از این مجموعه پول پرداخت می‌کرد تا پیام‌های صوتی‌ای را که در بین کاربران این شبکه از طریق پیام‌رسان رد و بدل می‌شد به متن تبدیل کنند.

برخی از پیمانکاران به بلومبرگ گفتند که به آن‌ها اغلب گفت‌وگوهای صمیمی و خصوصی یا رکیک داده می‌شد. البته طبق گفته این افراد، تمام این فایل‌های صوتی ناشناس بودند و به آن‌ها گفته نمی‌شد که چرا آن‌ها در حال رونویسی صدا هستند و این فایل‌ها از کجا و چگونه به دست آمده‌ است؟ بلومبرگ، آوریل گذشته برای نخستین بار در گزارشی اعلام کرد که شرکت آمازون یک گروه کاری متشکل از هزاران نفر در سراسر جهان دارد که به درخواست‌های صوتی ارائه شده به الکسا به منظور بهبود کارایی این نرم افزار گوش می‌دهند.

هفته گذشته کمیسیون تجارت فدرال آمریکا شرکت فیسبوک را به پرداخت جریمهٔ بی‌سابقه‌ای معادل ۵ میلیارد دلار محکوم کرد. شرکت فیسبوک که به زیر پا گذاشتن مقررات حریم خصوصی کاربران متهم شده، ملزم شده است ضمن پرداخت این جریمه، سیاست کاری‌اش را دربارهٔ حریم خصوصیِ افراد به شکل اساسی بازنگری کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زیباکلام: بزرگ‌ترین نقص اپوزیسیون برانداز این است که بین خودشان اجماعی ندارند🔻صادق_زیباکلام در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:بزرگ‌ترین نقص اپوزیسیون_برانداز این است که بین خودشان اجماعی ندارند/اگر از اپوزیسیون برانداز بپرسید چه چیزی را می‌خواهید جایگزین کنید جز یک مشت شعار حرفی ندارند این گفت‌وگو را اینجا_بخوانیم👇 جناب مگر قبل از انقلاب كسى ميدانست چه چيزى را جايگزين كند .
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

اعتراضات در هنگ کنگ بار دیگر فرودگاه این دولت‌شهر را به تعطیلی کشانددر حالی اعتراضات در هنگ‌کنگ ادامه دارد که ورود معترضان هنگ‌ کنگی به فرودگاه بین المللی این دولت‌شهر باعث شد تا بار دیگر فعالیت این فرودگاه متوقف شود و کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل هم خواستار خویشتن‌
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اقدام‌های آمریکا، منطقه را به بشکه باروت آماده انفجار تبدیل کرده استظریف در گفت‌وگو با الجزیره: اقدام‌های آمریکا، منطقه را به بشکه باروت آماده انفجار تبدیل کرده است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ظریف: آمریکا خلیج فارس را آماده انفجار کرده است | DW | 12.08.2019وزیر امور خارجه ایران حضور نیروهای خارجی را موجب 'ناامنی خلیج فارس' نامید و گفت، آمریکا این منطقه را به 'جعبه‌کبریت آماده اشتعال' تبدیل کرده است. اسحاق جهانگیری ‌نیز امنیت تنگه هرمز را 'خط قرمز ایران' خوانده است. باشه خو مگه بدت میاد شکست بخورن؟ دلخوش باش که 2020 ترامپ برنده نمیشه و دوباره در میرین از زیر فشار سعید صحاف😃 همانطور که تحریم های ایالات متحده را از پیش شکست خورده می دانست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

محمدرضا عارف: هنر صدا و سیما سرمایه سوزی است/ جای آثار فاخر همچون هزاردستان خالی استرئیس فراکسیون امید با بیان اینکه صدا و سیما به جای آنکه کارخانه آدم سازی باشد، هنرش سرمایه سوزی شده است، از اصلاح اساسنامه صدا و سیما در مجلس خبر داد و گفت: باید اداره صدا و سیما به گونه‌ای باشد که در شان یک نهاد ملی باشد. مگه عارف حرف میزنه؟ هنر فقط خودت عارف جون... شما حضرت عارف ، بالاخره اصل پنجم قانون اساسی رو مطالعه فرمودین ؟، دیگه به کسانی که درباره دوره غیبت ولی عصر(ع) و رهبری نظری داشتند تهمت ِتوهم نمیزنید؟!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهور فرانسه اقداماتی را به منظور کاهش تنش شروع کرده است/ پیشنهادهای مختلفی مطرح می‌شودسخنگوی وزارت امور خارجه گفت: پس از واکنش‌هایی که جمهوری اسلامی ایران به بی عملی اروپایی‌ها نشان داد برخی از کشورهای اروپایی تلاش‌هایی را شروع کردند و به دنبال فائق آمدن به مشکلات برآمدند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »