فیسبوک قابلیت تشخیص چهره را برای همه کاربران انتخابی می‌کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

فیسبوک روز سه‌شنبه اعلام کرد امکان تنظیمات دستی فناوری تشخیص چهره این رسانه‌ اجتماعی در حال حاضر برای همه کاربران فعال است. به این منظور گزینه مرتبط با این موضوع یعنی پیشنهاد برچسب (Tag Suggestions) غیر فعال می‌شود.

فیسبوک در حال حاضر چهره افراد را به‌صورت پیش‌فرض شناسایی و نام آن‌ها را روی تصاویر منتشر شده برچسب می‌کند.

اعتراض به این امکان فیسبوک یعنی «پیشنهاد برچسب» با استفاده از فناوری تشخیص چهره، از سال ۲۰۱۵ در مرکز دادخواست‌های مربوط به حریم خصوصی مطرح شده است، به‌طوریکه برخی از کاربران فیسبوک با تنظیم دادخواست خواستار پاسخگویی درباره جمع‌آوری و ذخیر داده‌های بیومتریک مربوط به تصاویر چهره خود در این شبکه اجتماعی شده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کارگران «شرکت آذرآب اراک» در میدان اصلی این شهر تجمع کردند🔺کارگران «شرکت آذرآب اراک» در میدان اصلی این شهر تجمع کردند ⚡️جمعی از کارگران شرکت آ‌ذرآب اراک روز سه‌شنبه ۱۲ شهریور که چندماهی است حقوق و مزایای خود را دریافت نکرده‌اند،‌ برای اعتراض در میدان شهدای این شهر دست به تجمع زدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حساس ترین ۷۲ ساعت پیش روی بریتانیا و کابینه این کشور در دو دهه اخیرنخست وزیر بریتانیا کمتر از سه روز زمان دارد تا پارلمان و مخالفان دولت را همراه و ساکت کند تا بتواند برنامه خروج بدون توافق بریتانیا از اتحادیه اروپا را عملی کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا باور می‌کنید که ملکه بریتانیا تاکنون با نخست‌وزیر این کشور دیدار نکرده باشد؟ملکه الیزابت دوم به سوال گروهی از گردشگران آمریکایی که او را نشناخته و از او پرسیده بودند که آیا تا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ظریف: سفر به مسکو در این مقطع بسیار ضروری و مهم بودظریف در پایان سفر به روسیه: سفر به مسکو در این مقطع بسیار ضروری و مهم بود معتقدم مجموعه رایزنی‌ها و هماهنگی‌هایی که در این سفر در حوزه برجام و روابط منطقه‌ای انجام شد به نفع صلح و امنیت دو کشور و منطقه خواهد بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حجت‌الاسلام حاج علی اکبری خطیب نماز جمعه این هفته تهرانحجت‌الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری خطیب نماز جمعه این هفته تهران است .
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خبرگزاری ایرنا on Instagram: “. این روز‌ها #مستند «میدان جوانان(سابق)» به کارگردانی مینا اکبری در گروه فیلم‌های #هنر_و_تجربه به نمایش در آمده است. در این قسمت از برنامه…”مستند «میدان جوانان (سابق)» به کارگردانی مینا اکبری تعدادی از روزنامه‌نگاران دوران اصلاحات را در قاب گرفته است که حالا هر کدام به شغلی دیگر مشغول شده‌اند. مستند در راستای موضوعش نگاهی هم به شرایط اجتماعی و سیاسی دوران اصلاحات دارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »