فیسبوک تعداد لایک‌ها را پنهان می‌کند

27/09/2019 03:05:00 ب.ظ

فیسبوک تعداد لایک‌ها را پنهان می‌کند #العربية

العربية

فیسبوک تعداد لایک‌ها را پنهان می‌کند العربية

فیسبوک، بارها اعلام کرد که قصد دارد برای جلوگیری از سرخوردگی برخی کاربران که تعداد لایک کمتر در پست

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، با افزایش نگرانی‌ها نسبت به سرخوردگی برخی کاربران پس از دریافت تعداد کمتر لایک در شبکه‌های اجتماعی، فیسبوک اعلام کرد، برای جلوگیری از تبدیل شدن این موضوع به یک معضل اجتماعی، تعداد لایک‌‌ها را به طور آزمایشی در استرالیا پنهان می‌کند، بدین ترتیب، تعداد لایک ها تنها برای ادمینی که یک پست را منتشر کرده، نمایش داده می‌شود.

فیسبوک هدف خود از این اقدام را جلوگیری از تبدیل شدن تعداد لایک به عنوان ابزاری برای رقابت یا تفاخر عنوان کرد.این برنامه فیسبوک قرار است از امروز 27 سپتامبر 2019، فعلا در کشور استرالیا اجرا شود.این طرح آزمایشی، تغییر و بهبود احساس کاربران هنگام استفاده از فیسبوک را مورد بررسی قرار می‌دهد، بر اساس این گزارش، اگر طرح نتیجه موفقی داشته باشد، در دیگر کشورها نیز اعمال می‌شود.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

خوب همه خلاف کار دارن می شن چرا نمی دانم دنیا وارونه شده قبل چهل سال چقدر خوب بود همه باهم خوب امنیت صلح عشق دوستی نجات بشریت دنیای خوبی بوده وقتی با تاریخ نگاه می کنم 🤔🤔🤔🤔🤔

دموکراسی و دیپلماسی؛ چه کسی حرف روحانی را باور می‌کند؟ | DW | 25.09.2019تعارض آنچه که جمهوری اسلامی ایران دیگران را به رعایت آن دعوت می‌کند، با حیات چهل ساله‌اش چنان آشکار است که قانع کردن دیگران به پذیرش چنین دعوتی را تقریبا غیرممکن می‌کند. تحلیلی از جمشید برزگر، رئیس بخش فارسی دویچه‌وله شما نمیدونی اینجا دارن چیکار میکنن! دارن سطستم تولید میکنن که همه مردم تست روانشناسی باید بدن تا مردم رو دسته بندی اجتماعی کنن! خیلی سال هست که شهرداری و ایران‌خودرو رو این سیستمها کار میکنن. سیستم امتیاز شهروندی که دارن و به مردم بر اساس این امتیاز تو جامعه اجازه رشد میدن! من که شکست سنگین روباه بنفش و دستمال کش اعظم در نیویورک حاکی از موفقیت ملت ایران بر حکومت فاشیستی است اکنون فشار مخالفان این حکومت جعلی آنچنان زیاد شده که کشورهای خارجی هم نمیتوانند به راحتی با این جنایتکاران به توافق برسند.به امید آزادی ایران سر افراز از چنگال تروریستها. نصف وقت را از فلسطین اشغالی حرف زد و نصف دیگر هم شعارهای توخالی. دموکراسی در داخل؟ ایشون رییس‌جمهور سوسیس هستن؟

مک دونالد عرضه همبرگر گیاهی را در آمریکای شمالی آغاز می‌کندشرکت رستوران‌های زنجیره‌ای مک دونالد، عرضه همبرگرهای گیاهی را از هفته آینده در ۲۸ شعبه خود آغاز خواهد کرد. جزئیات بیشتر⬇️ همبرگر نیست! برگر گیاهی خيلى عجيبه كه اين نمونه را اول در امريكا تست ميكنند آخه هميشه هر چى تازه تولد ميشه يا در آفريقا يا در آسيا تست ميشد. خیلی خوب بود اگر هم زمان فضای و محیط سبز را هم در اطراف مک‌دونالد ایجاد می‌کردند!

کویت: ایران باید حاکمیت کشورها را محترم شمرده و تنش‌ها را کاهش دهدشیخ جابر المبارک الحمد الصباح رئیس شورای وزیران کویت روز پنجشنبه 26 سپتامبر 2019 طی سخنانی در مجمع خاشقچي را من کشتم بن سلمان محمد بن سلمان می‌گوید از آنجا که قتل جمال خاشقجی توسط مجموعه زیر نظر او انجام شده مسئولیت آن را بر عهده می‌گیرد. او در عین حال ادعا کرده که قتل این روزنامه‌نگار منتقد حکومت عربستان با اطلاع قبلی او انجام نشده است. انکه به ما........................... بود کلاغ .................. دریده بود

آلودگی‌ زباله‌های پلاستیکی؛ چه کشورهایی بیشترین سوءمدیریت را دارند؟از ۳.۶ میلیون تن زباله جامدی که هر روز در سراسر جهان دور ریخته می‌شود ۱۰ درصد آن پلاستیک است. نیمی از مشکل تغییرات آب و هوایی که امروز جهان با آن به عنوان یک فاجعه زیست محیطی مواجه شده به دلیل انتشار گازهای گلخانه‌ای ناشی از تولید، توزیع و دفع پلاستیک است.

الکساندر چفرین؛ آکاردئون را دزدید، آخرین تیر را شلیک کرد و حامی حقوق زنان شد

آژانس بین المللی انرژی اتمی: ایران غنی سازی اورانیوم با سانتریفیوژهای پیشرفته را آغاز کرده استآژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد که ایران غنی سازی اورانیوم با سانتریفیوژهای پیشرفته را آغاز کرده است جزئیات بیشتر🔽 ای بابا چه کار بدی کرد ssm0sm عنی سازی شروع شد نشون علی واعظ بدین 😂

هایشان دریافت می‌کنند، تعداد لایک‌ها را در این شبکه اجتماعی، پنهان کند تا برای این موضوع که در حال تبدیل شدن به یک معضل اجتماعی است، راه حلی یافته باشد.همان‌گونه که انتظار می‌رفت، سخنرانی حسن روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد نیز راه برون‌رفتی از بن‌بست پدید آمده را نشان نداد و امیدها به یافتن راه‌حلی برای فرونشاندن شعله‌های بحران در منطقه را کمرنگ‌تر کرد.بزرگترین رستوران همبرگری جهان پس از رستوران‌های زنجیره‌ای تیم هورتون، کی اف سی و دانکن برندز، چهارمین غول صنعت تغذیه است که عرضه وعده‌های غذایی حاوی گوشت گیاهی محصول شرکت Beyond Meat را شروع می‌کند.عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک از ایران خواست تا حاکمیت کشورها را محترم و در امور داخلی آنها دخالت نکند.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، با افزایش نگرانی‌ها نسبت به سرخوردگی برخی کاربران پس از دریافت تعداد کمتر لایک در شبکه‌های اجتماعی، فیسبوک اعلام کرد، برای جلوگیری از تبدیل شدن این موضوع به یک معضل اجتماعی، تعداد لایک‌‌ها را به طور آزمایشی در استرالیا پنهان می‌کند، بدین ترتیب، تعداد لایک ها تنها برای ادمینی که یک پست را منتشر کرده، نمایش داده می‌شود. فیسبوک هدف خود از این اقدام را جلوگیری از تبدیل شدن تعداد لایک به عنوان ابزاری برای رقابت یا تفاخر عنوان کرد. در روزهای گذشته، نه تنها امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه بر شدت تلاش‌های میانجیگرانه خود افزود، یا بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا کوشید به شوخی و جدی آنچه در توان دارد خرج کند تا حسن روحانی را ترغیب کند که این آخرین فرصت‌ها را از دست ندهد، بلکه حتی آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان بر سیاست همیشگی خود برای خودداری از دیدار با رئیس جمهوری اسلامی ایران چشم پوشید تا تاکید کند که دست‌کم از نظر این سه کشوری که هنوز خود را به برجام پایبند می‌دانند، اوضاع چه‌اندازه وخیم و خطیر است. این برنامه فیسبوک قرار است از امروز 27 سپتامبر 2019، فعلا در کشور استرالیا اجرا شود. مک دونالد در حال حاضر همبرگرهایی گیاهی محصول شرکت اغذیه نستله را، با عنوان Awesome Burger، در آلمان و اسرائیل عرضه می‌کند. این طرح آزمایشی، تغییر و بهبود احساس کاربران هنگام استفاده از فیسبوک را مورد بررسی قرار می‌دهد، بر اساس این گزارش، اگر طرح نتیجه موفقی داشته باشد، در دیگر کشورها نیز اعمال می‌شود. با توجه به آنچه جامعه جهانی از جمهوری اسلامی انتظار دارد، پیش‌بینی اینکه طرح حسن روحانی برای تامین امنیت منطقه، تنگه هرمز، کشتیرانی و نفت و انرژی پیش از مطرح شدن به فراموشی سپرده شود، دشوار نبود؛ زیرا این طرح نه تنها به اصلی‌ترین دغدغه‌ها و نگرانی‌های موجود در باره برنامه‌های هسته‌ای و موشک و سیاست‌های منطقه‌ای جمهوری اسلامی پاسخی نداده، بلکه با تاکید بر تداوم سیاست کنونی، به رنگ و بویی از تهدید نیز آغشته است. گفتنی است، طی ماه آوریل سال جاری، خبرهایی درباره تصمیم اینستاگرام برای پنهان کردن تعداد لایک‌های به ثبت رسیده زیر پست‌ها، نیز منتشر شد..

همزمان با آن، اینستاگرام با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که در حال حاضر چنین قابلیتی را تست نمی‌کند اما روش‌هایی که بتوانند فشار را از محیط این شبکه اجتماعی بردارند، جستجو می‌کند.» آیا صرف بیان همین جمله برای مخاطبانی که در چهار دهه گذشته با تردید و سوءظن به اقدامات جمهوری اسلامی در منطقه نگریسته‌اند و شاهد رفتار این حکومت با شهروندان ایرانی بوده‌اند، کافی نیست تا در عزم و اراده رهبران جمهوری اسلامی برای برقراری صلح و ثبات در منطقه شک کنند؟ تعارض آنچه که رئیس جمهوری اسلامی ایران دیگران را به رعایت آن دعوت می‌کند، یعنی"دموکراسی در داخل و دیپلماسی در خارج" با حیات چهل ساله جمهوری اسلامی چنان آشکار است که نه تنها رقیبان منطقه‌ای و"دشمنان"، یا بسیاری از شهروندان ایران، بلکه حتی بخش‌هایی از خود نیروهای حاکم نیز قادر به پذیرش و باور آن نیستند. به گفته مک دونالد ساندویچ‌های جدید فاقد مواد نگهدارنده، رنگ دهنده مصنوعی و طعم‌دهنده هستند و با قیمت ۶. .