فیسبوک تعداد لایک‌ها را پنهان می‌کند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فیسبوک تعداد لایک‌ها را پنهان می‌کند العربية

هایشان دریافت می‌کنند، تعداد لایک‌ها را در این شبکه اجتماعی، پنهان کند تا برای این موضوع که در حال تبدیل شدن به یک معضل اجتماعی است، راه حلی یافته باشد.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، با افزایش نگرانی‌ها نسبت به سرخوردگی برخی کاربران پس از دریافت تعداد کمتر لایک در شبکه‌های اجتماعی، فیسبوک اعلام کرد، برای جلوگیری از تبدیل شدن این موضوع به یک معضل اجتماعی، تعداد لایک‌‌ها را به طور آزمایشی در استرالیا پنهان می‌کند، بدین ترتیب، تعداد لایک ها تنها برای ادمینی که یک پست را منتشر کرده، نمایش داده می‌شود.

فیسبوک هدف خود از این اقدام را جلوگیری از تبدیل شدن تعداد لایک به عنوان ابزاری برای رقابت یا تفاخر عنوان کرد.این طرح آزمایشی، تغییر و بهبود احساس کاربران هنگام استفاده از فیسبوک را مورد بررسی قرار می‌دهد، بر اساس این گزارش، اگر طرح نتیجه موفقی داشته باشد، در دیگر کشورها نیز اعمال می‌شود. گفتنی است، طی ماه آوریل سال جاری، خبرهایی درباره تصمیم اینستاگرام برای پنهان کردن تعداد لایک‌های به ثبت رسیده زیر پست‌ها، نیز منتشر شد. همزمان با آن، اینستاگرام با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که در حال حاضر چنین قابلیتی را تست نمی‌کند اما روش‌هایی که بتوانند فشار را از محیط این شبکه اجتماعی بردارند، جستجو می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خوب همه خلاف کار دارن می شن چرا نمی دانم دنیا وارونه شده قبل چهل سال چقدر خوب بود همه باهم خوب امنیت صلح عشق دوستی نجات بشریت دنیای خوبی بوده وقتی با تاریخ نگاه می کنم 🤔🤔🤔🤔🤔

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دموکراسی و دیپلماسی؛ چه کسی حرف روحانی را باور می‌کند؟ | DW | 25.09.2019تعارض آنچه که جمهوری اسلامی ایران دیگران را به رعایت آن دعوت می‌کند، با حیات چهل ساله‌اش چنان آشکار است که قانع کردن دیگران به پذیرش چنین دعوتی را تقریبا غیرممکن می‌کند. تحلیلی از جمشید برزگر، رئیس بخش فارسی دویچه‌وله شما نمیدونی اینجا دارن چیکار میکنن! دارن سطستم تولید میکنن که همه مردم تست روانشناسی باید بدن تا مردم رو دسته بندی اجتماعی کنن! خیلی سال هست که شهرداری و ایران‌خودرو رو این سیستمها کار میکنن. سیستم امتیاز شهروندی که دارن و به مردم بر اساس این امتیاز تو جامعه اجازه رشد میدن! من که شکست سنگین روباه بنفش و دستمال کش اعظم در نیویورک حاکی از موفقیت ملت ایران بر حکومت فاشیستی است اکنون فشار مخالفان این حکومت جعلی آنچنان زیاد شده که کشورهای خارجی هم نمیتوانند به راحتی با این جنایتکاران به توافق برسند.به امید آزادی ایران سر افراز از چنگال تروریستها. نصف وقت را از فلسطین اشغالی حرف زد و نصف دیگر هم شعارهای توخالی. دموکراسی در داخل؟ ایشون رییس‌جمهور سوسیس هستن؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مک دونالد عرضه همبرگر گیاهی را در آمریکای شمالی آغاز می‌کندشرکت رستوران‌های زنجیره‌ای مک دونالد، عرضه همبرگرهای گیاهی را از هفته آینده در ۲۸ شعبه خود آغاز خواهد کرد. جزئیات بیشتر⬇️ همبرگر نیست! برگر گیاهی خيلى عجيبه كه اين نمونه را اول در امريكا تست ميكنند آخه هميشه هر چى تازه تولد ميشه يا در آفريقا يا در آسيا تست ميشد. خیلی خوب بود اگر هم زمان فضای و محیط سبز را هم در اطراف مک‌دونالد ایجاد می‌کردند!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کویت: ایران باید حاکمیت کشورها را محترم شمرده و تنش‌ها را کاهش دهدشیخ جابر المبارک الحمد الصباح رئیس شورای وزیران کویت روز پنجشنبه 26 سپتامبر 2019 طی سخنانی در مجمع خاشقچي را من کشتم بن سلمان محمد بن سلمان می‌گوید از آنجا که قتل جمال خاشقجی توسط مجموعه زیر نظر او انجام شده مسئولیت آن را بر عهده می‌گیرد. او در عین حال ادعا کرده که قتل این روزنامه‌نگار منتقد حکومت عربستان با اطلاع قبلی او انجام نشده است. انکه به ما........................... بود کلاغ .................. دریده بود
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آلودگی‌ زباله‌های پلاستیکی؛ چه کشورهایی بیشترین سوءمدیریت را دارند؟از ۳.۶ میلیون تن زباله جامدی که هر روز در سراسر جهان دور ریخته می‌شود ۱۰ درصد آن پلاستیک است. نیمی از مشکل تغییرات آب و هوایی که امروز جهان با آن به عنوان یک فاجعه زیست محیطی مواجه شده به دلیل انتشار گازهای گلخانه‌ای ناشی از تولید، توزیع و دفع پلاستیک است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

الکساندر چفرین؛ آکاردئون را دزدید، آخرین تیر را شلیک کرد و حامی حقوق زنان شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آژانس بین المللی انرژی اتمی: ایران غنی سازی اورانیوم با سانتریفیوژهای پیشرفته را آغاز کرده استآژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد که ایران غنی سازی اورانیوم با سانتریفیوژهای پیشرفته را آغاز کرده است جزئیات بیشتر🔽 ای بابا چه کار بدی کرد ssm0sm عنی سازی شروع شد نشون علی واعظ بدین 😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »